Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Žiadosť o práva na server Classic

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Retribution
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    18

    Žiadosť o práva na server Classic

    Zdar, chcem požiadať o práva na servri classic, prípadne aj na d2 only. Hrám pod nickom Retribution, mám 29 rokov, CS hrám s prestávkami dlhé roky, už od strednej školy..ešte 1.5 verziu na imafexe

    Niekoľko rokov som robil admina na dnes už neexistujúcom portáli wtf sk. Na csku cz som už tiež nejaký ten piatok (jeden z mála aktívných portálov pre 1.6) takmer každý den si nájdem chvíľu na hru, väčšinou hrávam na servri classic kvôli zmenán máp, keď je tam málo ľudí idem na d2 only. Online time teda nie je presný, keďže na classiku vám nefungujú stats. Práva chcem hlavne z dôvodu, že keď na servri vidím cheatera, nemám možnosť zasiahnuť a ako bývalý admin to tažko predýchavam. Keď je čas tak sa snažím aspoň o demo a postnem to na fórko. Taktiež som rád, keď sa na servri robí to čo má, plant defuz atď, i keď to už sa v súčastnosti nedá postihovať tak ako kedysi, kvôli malému počtu zvyšných hráčov na 1.6

    Vďaka za zváženie



    https://steamcommunity.com/profiles/76561197964010089/
    STEAM_0:1:1872180
    Naposledy upraveno Retribution; 09-04-19 v 14:46.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Žiadosť o práva na server Classic

    Pres ! a /cheater = 2 hlaseni.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  3. #3

    Odpověď: Žiadosť o práva na server Classic

    Žiadne hlásenia na forku, v hre ako spomenul LeBaux tak 2 hlásenia. Hlas viac, snaž sa viac. Zatiaľ ani pro ani proti.

    E: ano pár starších, vďaka Pelar
    Naposledy upraveno Bager258; 12-02-19 v 22:13.

  4. #4

    Odpověď: Žiadosť o práva na server Classic

    Citovat Původně založeno Bager258 Zobrazit příspěvky
    Žiadne hlásenia na forku
    Síce staršie ale myslím, že ich je tu dosť na to, aby sme si spravili aspoň aký taký obraz o jeho skúsenostiach.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Tutinko
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    672

    Odpověď: Žiadosť o práva na server Classic

    Neviem, ci mi uz pamat nesluzi, ale ja ta z dust2 serverov nepoznam. Vies mi osviezit pamat? Ak ma uvidis v hre, pridaj si ma na steam a mozes zacat hlasit aj mne. Zatial ani pre, ani proti.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Retribution
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Žiadosť o práva na server Classic

    Funkciu cez chat som použil myslím viackrát, ale väčšinou je to bez odozvy. Ako som spomenul, hrávam hlavne na classicu, d2 je vedľajší server, pomer je tak 70 ku 30 v prospech classicu. Škoda tých chýbajúcich rankstats na tomto servri. Kľudne si ma niekto pridajte na steame, ja vás moc nepoznám podľa nickov..pre mňa bude určite lepšie, keď prípadneho cheatera nahlásim niekomu cez správu.

  7. #7

    Odpověď: Žiadosť o práva na server Classic

    Kludne si ma pridaj a keď ma uvidis online kľudne pis https://steamcommunity.com/id/bager258michal/

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o práva na server Classic

    Žiješ ještě? Slabá aktivita na forku jak cyp
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Žiadosť o práva na server Classic

    Hlaseni nepribudlo. V zasade asi nemam nic proti ale nemam ani nic pro. Cize to vidim na lock, ak niekto nie je vehementne za.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  10. #10

    Odpověď: Žiadosť o práva na server Classic

    On si ma pridal na steam no nahlásil mi tam asi len 1 cheatera. Od tej dobrý už dlhšie malo aktívny, žiadny záujem. Ak by sa polepšil tiež nemám nič proti ale takto to nevidím ružovo.

  11. #11

    Odpověď: Žiadosť o práva na server Classic

    Toto by bol vhodný kandidát, je relatívne aktívny, dlhoročné skúsenosti, bezproblémový... Bohužiaľ pravdepodobne je to ten typ, čo už má svoj vek, má vlastnú rodinu, prácu ... a na CSko sa pripojí, keď má chvíľu čas, aby sa odreagoval. O práva požiadal zrejme len preto, aby keď sa pripojí a bol by na serveri problém, si to mohol ošéfovať sám. V podstate len spraviť si hru komfortnejšou. Bohužiaľ dlhodobá neaktivita na fóre, v hre to tiež nie je boh vie čo a hlásenia z hry žiadne a na steam ostatným adminom tiež asi nič. Toto na práva nestačí, to by mohol byť admin potom každý druhý hráč. Proti.

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele Retribution
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    18

    Odpověď: Žiadosť o práva na server Classic

    Zdarec, myslím, že aktívny v hre som dosť, chat na steame mávam vypnutý to beriem. Na fórko sa vykeciavať nechodím a pravdupovediac nie je ani moc koho hlásiť, preto žiadne nové posty.

    Vzhľadom na to, že viacmenej aktívne servre sú už len dusty a adminov máte dosť, skoro stále je niekto v hre, takže to máte dobre pokryté..cheaterov je tam už málo a aj to málo sa hneď zabanuje. Chcel som len vypomôcť, hlavne na classicu (ten už žiaľ upadá), ale myslím, že na dust only to už nie je potrebné. Dajte lock, keby niečo pár kontaktov mám a cheaterov nahlásim. GL & HF a dík za čas a názor, vidíme sa v hre.

  13. #13
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť o práva na server Classic

    Lock na vlastnú žiadosť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •