Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Žádost o práva na Hns.

  1. #1
    Sewell_
    Guest

    Žádost o práva na Hns.

    Zdravím, v poslední dnech jsem hodně přemýšlel, že bych tohle měl zkusit, tak jsem se rozhodnul, že to zkusím a když to nevyjde, tak to nevyjde a aspoň budu vědět co bych měl zlepšit, abych uspěl. :-)
    Takže něco o mně... Jmenuji se Dominik, pocházím z malé vesničky v Jihočeském kraji. Mám 17 let a studuji na Automobilce obor Nástrojař. Když udělám závěrečný zkoušky, tak jsem rozhodnut, že půjdu na nástavbu a udělám si maturitu, jelikož mi přijde, že je v dnešní době docela důležitá. (Vím, že na to rozhodnutí mám ještě docela dost času a možná to pro mě bude akorát ztráta času, když to nezvládnu, ale za zkoušku nic nedám.)
    Aktuálně jsem na intru, takže na csko mám čas hlavně v pátek a o víkendu, ale tady na fóru trávím hodně času i přes týden. Už jsem uvažoval o tom, že bych dojížděl, takže bych měl na csko čas i přes týden, ale to se mi nějak moc nechtělo, jelikož to má hlavně nevýhody, tak jsem se rozhodl zůstat na intru.
    Moje koníčky: Rád sleduji tenis, který si občas zahraji, taky mě baví sledovat hokej, hlavně NHL a už se nemohu dočkat MS v ledním hokeji. :D Baví mě hraní her, hlavně Loko a Csko, aktuálně spíš Csko, jelikož jsem poznal fajn hráče a adminy, takže jsem neuvěřitelně rád, že jsem se k této hře vrátil.
    Něco o mně ve hře... Ve hře používám pouze nick Sewell_, csko hraji přes 9 let s pauzama a Hnsku se věnuji něco přes 8 let logicky s pauzama. K Csku jsem se vrátil minulý rok před létem, teď to bude nějakých 9 měsíců, ovšem originální hru vlastním něco přes měsíc, za ten měsíc jsem nahrál 118 hodin, což si myslím, že není zrovna málo, když hraji hlavně o víkendu. Nicky jsem měl na 100% jiný, než je tento ovšem to je cca 5 let z5, takže si to nepamatuji. Ban jsem za dobu co tu hraji nikdy nedostal. Moje nevýhoda je to, že jsem občas vulgární, ale snažím se to to úplně omezit.
    Mezi mé nejoblíbenější servery patří Hns, Furien a Jb, když by se mi podařilo dostat práva na Hns, tak kdyby to bylo možný bych chtěl časem zkusit i práva na Furien, ale to je zatím všechno ve hvězdách.
    Zkušenosti s adminováním na Csku nemám bohužel žádné, jelikož jsem nikdy před tím žádnou žádost o práva nepodal, jelikož mi bylo jasný, že bych je nedostal, tak v nízkém věku.
    Ještě taková maličkost.. Proč bych se chtěl stát adminem... Myslím si, že Hnsku a celkově Csku hodně rozumím, dokážu přiznat svojí chybu, rady zkušenějších hráčů si beru k srdci a nehraji si na něco, co nejsem. Ale hlavně na Hnsku trávím fakt hodně času a kolikrát si tam někdo dojde a místo toho, aby normálně hrál, tak si skáče fj, takže musím otravovat nejakyho jump admina, aby ho došel napomenout... Každopádně, když zrovna nenapíšu nějakýmu Jump adminovi, tak tam za celý den nikdo z Jump adminů není a to mě docela mrzí, ale na druhou stranu chápu, že nikdo z nich u toho nebude sedět X hodin denně a hlídat to tam.
    Snažím se v poslední době hlasit víc, ale na Hnsko moc lidí nechodí, takže hlavní co hlásím je fj, jelikož na někoho se/s scripty/cheaty jsem tam v poslední době nenarazil. Hlásím na steamu Lurkymu a teď jsem začal i Dingo, přes ! mám tak 5 hlášení, jelikož prostě není moc co hlásit a občas taky napíšu sem do chatboxu, ale jak jsem psal o něco výše, tak jump admini tu nemůžou být 24/7, takže většinou se ten hráč odpojil, ještě před příchodem admina.
    Steam ID bych sem přidal v pátek, jelikož aktuálně nemám po ruce notebook a na mobilu to nejspíše nejde zjistit, takže jestli to není nějak extra velký problém pro vás, každopádně vám sem hodím aspoň Link na můj steam a v pátek to editnu a hodím sem i tu ID.
    Steam: https://steamcommunity.com/id/523002
    Jen tak Btw tuhle žádost o práva jsem psal přes 2 hodiny, takže mi to vůbec nedává smysl, ale snad to aspoň někdo pochopí... Řekl bych, že jsem se docela hodně rozepsal a nebylo to pro mě jednoduchý napsat, abych pravdu řekl, ale teď už jsem rád, že to mám za sebou a můžu se jenom koukat, jak jsou všichni proti.
    Předem bych chtěl všem poděkovat za kladnou i negativní odpověď, jelikož aspoň pro příště budu vědět co a jak zlepšit, když mi to nevyjde.
    Sewell_
    E: Steam ID: STEAM_0:0:443537032
    IP: 178.255.168.121
    Naposledy upraveno Sewell_; 16-02-19 v 23:27.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva na Hns.

    Potvrdí někdo hlášení?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3

    Re: Žádost o práva na Hns.

    Co se týče hlášení in-game, tak jsem našel jenom tohle:

    12/31/2018, HnS, Sewell_ - <AM> cheater ban
    01/04/2019, HnS, Sewell_ - INherent Vice<3 může psát čárky, i když nemá steam ban

    Jinak si pamatuju jedno hlášení přímo tady v chatu na fóru, které jsem pořešil banem dvoum cheaterům.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva na Hns.

    E: Tak jestli to potvrdí tak budu jen rád, já totíž nic nepostřehl, s radosti jsem si tě přidal na steamu, tak někdy brnkni i mi :)
    Naposledy upraveno Koprakek; 23-02-19 v 20:24.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Žádost o práva na Hns.

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Nikdo mi nic nepotvrdil, jsem proti.
    Ahoj, nemám moc hlášení to přiznávám, ale snažím se jak nejvíc to jde, nevím zda jsi psal Lurkymu a Dingo zda jim hlásím, ale já to vím, že jim píšu na steam, hlavně Lurkymu a teď jsem začal hlásit i Grakonovi, ovšem je to složitější když na Hnsku jsou spíš menší prohřešky jako je fj, urážky a na někoho s cheaty jsem tam už delší dobu nenarazil, takže hlásím hlavně to fj. Každopádně nebudu psát Lurkymu ani Dingovi o to, aby se mi zde vyjádřili, až se vyjádří tak se vyjádří, já nechci být nedočkavý, ale i tak děkuji za první reakci.

  6. #6

    Re: Žádost o práva na Hns.

    Potvrzuji, že Sewel hraje na jumpech (a hlavně na Hns) skoro každý den a zaregistroval jsem i nějaké to hlášení. Zatím však ještě nejsem úplně převedšen, abych tady napsal buď pro nebo proti.

  7. #7
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Re: Žádost o práva na Hns.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Potvrzuji, že Sewel hraje na jumpech (a hlavně na Hns) skoro každý den a zaregistroval jsem i nějaké to hlášení. Zatím však ještě nejsem úplně převedšen, abych tady napsal buď pro nebo proti.
    Děkuji za vyjádření a ohledně hlášení, tak budu hlásit především tobě, když zrovna budeš online.

  8. #8
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Odpověď: Žádost o práva na Hns.

    Do slova súhlasím s #6.

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: Žádost o práva na Hns.

    To isté čo grakon.
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  10. #10
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Žádost o práva na Hns.

    Nevím zda to berete seriózne, ale pro mě je tohle docela důležitý, takže jestli mi nechcete napsat něco originálnějšího, než napsal Grakon, tak to můžete lcknout, jelikož tohle mi fakt v ničem nepomůže. :))

  11. #11

    Re: Odpověď: Žádost o práva na Hns.

    Citovat Původně založeno Sewell Zobrazit příspěvky
    Nevím zda to berete seriózne, ale pro mě je tohle docela důležitý, takže jestli mi nechcete napsat něco originálnějšího, než napsal Grakon, tak to můžete lcknout, jelikož tohle mi fakt v ničem nepomůže. :))
    Tohle prosím neřeš. To je věc mezi administrátory.

  12. #12

    Re: Žádost o práva na Hns.

    Ber to jako takovej psychickej test, kolik sraček od ostatních dokážeš snést, zatím si vedeš dobře ;)

  13. #13
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Žádost o práva na Hns.

    Tak admini se nejspíše vyjádřili, já to beru a děkuji jim za odpovědi. :) Klidně můžete lck, jestli už nikdo nemá nic na srdíčku.

    E: Lckujte, thx.
    Naposledy upraveno Sewell_; 30-03-19 v 13:02.

  14. #14
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žádost o práva na Hns.

    Na žádost hráče.

    Citovat Původně založeno Sewell
    Můžeš mi lcknout tu žádost o práva, díky.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •