Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Hráč zistil moju IP?

  1. #1

    Question Hráč zistil moju IP?

    Zdravím, mám taký menší problém. Po dlhšej dobe som si stiahol CS 1.6 (nonsteam verziu). Hrám približne týždeň a z toho cca 3 dni som hral s jedným hráčom na servri HnsTraining. Skákali sme, rozprávali sme sa, no iba cez in-game chat, nijak inak. Dnes niekedy po obede sme spolu hrali približne 30 minút, normálne sme kecali a zrazu mi napísal: "(Moje meno), your IP is (Moja IP adresa), pričom tá IP bola správna. Príklad: [Jožo, your IP is 100.200.100.200]. Následne sa odhlásil a potom som ho na servri zatiaľ nevidel. Zaujíma ma, ako sa k tej IP dostal a čo s ňou môže urobiť? Ďakujem za akúkoľvek pomoc :)

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Hráč zistil moju IP?

    Použil příkaz do konzole : amx_ip
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Hráč zistil moju IP?

    Citovat Původně založeno DeeP_FreeZe_Sk Zobrazit příspěvky
    Zdravím, mám taký menší problém. Po dlhšej dobe som si stiahol CS 1.6 (nonsteam verziu). Hrám približne týždeň a z toho cca 3 dni som hral s jedným hráčom na servri HnsTraining. Skákali sme, rozprávali sme sa, no iba cez in-game chat, nijak inak. Dnes niekedy po obede sme spolu hrali približne 30 minút, normálne sme kecali a zrazu mi napísal: "(Moje meno), your IP is (Moja IP adresa), pričom tá IP bola správna. Príklad: [Jožo, your IP is 100.200.100.200]. Následne sa odhlásil a potom som ho na servri zatiaľ nevidel. Zaujíma ma, ako sa k tej IP dostal a čo s ňou môže urobiť? Ďakujem za akúkoľvek pomoc :)
    Nejspíš se k ní dostal pomocí amx_ip a může na té tvojí IP adrese hrát a mám pocit, že když někde dostane ban, tak dostaneš bude ban i na ta IP adrese, ale teď si nejsem jistej, takže je možnost, že ban budeš mít i ty. Ale můžeš kontaktovat svého poskytovatele, aby ti dal novou IP adresu. Každopádně tohle fakt nevím na 100%, jelikož to jde mimo mě, ale někdo ti tu snad ještě poradí. :-)

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Hráč zistil moju IP?

    Citovat Původně založeno DeeP_FreeZe_Sk Zobrazit příspěvky
    Zdravím, mám taký menší problém. Po dlhšej dobe som si stiahol CS 1.6 (nonsteam verziu). Hrám približne týždeň a z toho cca 3 dni som hral s jedným hráčom na servri HnsTraining. Skákali sme, rozprávali sme sa, no iba cez in-game chat, nijak inak. Dnes niekedy po obede sme spolu hrali približne 30 minút, normálne sme kecali a zrazu mi napísal: "(Moje meno), your IP is (Moja IP adresa), pričom tá IP bola správna. Príklad: [Jožo, your IP is 100.200.100.200]. Následne sa odhlásil a potom som ho na servri zatiaľ nevidel. Zaujíma ma, ako sa k tej IP dostal a čo s ňou môže urobiť? Ďakujem za akúkoľvek pomoc :)
    Toto jde příkazem jak píše Koprakek. Reálně s tvojí IP adresou nemůže udělat nic.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Koz.a
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    112

    Odpověď: Hráč zistil moju IP?

    amx_ip, amx_last.. To jsou příkazy do konzole, kterýma zjistíš ip, sid a zemi hráče. Je to tam kvůli tomu, kdyby se na serveru objevil hacker, někdo kdo porušuje pravidla, kazí hru apod. Ne vždy jsou totiž admini přítomni na serveru, tak to tam máš, aby si ho mohl dát na fórko (samozřejmě +demo, popř. výpis z chatlogu). Report hráče bez ip a sid je k ničemu.

    btw každých pár minut se ti v chatu objeví toto:

    "Napiš do konzole AMX_IP, a zjisti zemi, ip a sid hráčů na serveru.", nebo něco v tom smyslu.



    "Nevěř každému citátu který uvidíš na internetu jen proto, že ho vyslovila slavná osobnost." - Tomáš Garrigue Masaryk

  6. #6
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Hráč zistil moju IP?

    Citovat Původně založeno Koz.a Zobrazit příspěvky
    amx_ip, amx_last.. To jsou příkazy do konzole, kterýma zjistíš ip, sid a zemi hráče. Je to tam kvůli tomu, kdyby se na serveru objevil hacker, někdo kdo porušuje pravidla, kazí hru apod. Ne vždy jsou totiž admini přítomni na serveru, tak to tam máš, aby si ho mohl dát na fórko (samozřejmě +demo, popř. výpis z chatlogu). Report hráče bez ip a sid je k ničemu.

    btw každých pár minut se ti v chatu objeví toto:

    "Napiš do konzole AMX_IP, a zjisti zemi, ip a sid hráčů na serveru.", nebo něco v tom smyslu.
    Príkazom "amx_last" zistíš len posledne pripojených hráčov na mape (nick - steam/valveid - ip - access flag)

  7. #7
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Hráč zistil moju IP?

    Citovat Původně založeno Dannyko Zobrazit příspěvky
    Príkazom "amx_last" zistíš len posledne pripojených hráčov na mape (nick - steam/valveid - ip - access flag)
    Jak nahnat příspěvky? Odpovídat na X měsíců stará témata, která už se dávno mohla lcknout.

  8. #8
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Odpověď: Hráč zistil moju IP?

    Citovat Původně založeno Masw>: Zobrazit příspěvky
    Jak nahnat příspěvky?
    Idem aj ja na to.

    1. To napísal Koprakek ( mód, SA)
    Druhé bližšie vysvetlenie dodal masw(hráč), následne s tým súhlasil Operak (SA).
    Ako oukey chcete vysvetliť , ale čo chcete už vysvetliť, ak to bolo vysvetlené.
    Snaha poradiť /vysvetliť sa cení, ale v tomto 'prípade' to bolo zbytočné.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •