Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Žádost o práva

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele bigup
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    15

    Žádost o práva

    Zdravím.


    Chtěl bych požádat o práva na server Deathrun,s módem mam velice dobré zkušenosti,býval jsem admin na 2 portálech a to právě na deathrunu.
    Žádám hlavně z důvodu častých porušování pravidel.Zabíjení se za T,je tam nějaká mezera a hráči se zabíjí když jsou tčka,potom když je Tčko afk,tak jsou tam hráči kteří si dají duel a schválně zdržují a Tčko nezabijí + stále urážení hráčů..Na serveru už nějaký ten měsíc hraji a myslím že by se tam hodil aspon jeden aktivnější dohled..

    Něco o mě,jmenuji se Jakub je mi 23let,hraju pod nickem BIG UP..Živí mě sváření a do toho chodím do fitka..
    Co se týče zkušeností,těch mám dost,admin už jsem byl nějaký ten rok..
    Mikrofon mám,tak není problém se domluvit a něco ještě probrat třeba..
    Moje steamID - STEAM_0:0:61994620
    Steam profil - https://steamcommunity.com/profiles/76561198084254968/

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žádost o práva

    Ahoj, nejsem spokojen s tvou aktivitou ani hlášením. Dle mého tu hraješ ani né 3 týdny. To je málo pro žádost o práva.

  3. #3

    Odpověď: Žádost o práva

    Sice se na Deathrunu už nezdržuji, ale máš nějaké top 10 časy?

  4. #4
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Odpověď: Žádost o práva

    Za mňa bezpredmetná žiadosť. Nula hlásení, takmer nulová aktivita.
    "Nesplňuješ podmínky pro přijetí."

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: Žádost o práva

    Žiadne hlásenia som si nevšimol, aktivita je dosť slabá.. Registrácia len nedávno, čiže si nemyslím, že tu máš nejaký prehľad. Sorry, ale som PROTI.
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele bigup
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    15

    Odpověď: Žádost o práva

    Poprosím aby ses koukl pořádně na staty,nějaký ten pátek už tu hraji.A s tim hlášením nevím komu bych měl hlásit.
    V topce jsem na pár mapách to ano,ale to nehraje roli ne :D?
    Učet tu mam založený nový,protože jsem neměl důvod si tu zakládat učet.
    Naposledy upraveno bigup; 19-02-19 v 14:48.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele bigup
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    15

    Odpověď: Žádost o práva

    Ale jinak bych poprosil o vyjádření někoho kdo tam prosím hraje,vás jsem tam třeba nikdy neviděl,jen Bee ten nick jsem tam zahlídl.

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žádost o práva

    Tady hraje dost velkou roli to jak hlásíš, je to jedna z hlavní věci od které se můžeme “odrážet. Dále tu je aktivita, která podle chatlogu není bůh ví jaká. Jediný kdo muže potvrdit tvou historii je Walater.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele bigup
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    15

    Odpověď: Žádost o práva

    Tu se kontroluje aktivita podle chatlogu? To bude tim že já do chatu moc nepíšu,tak tam toho asi moc nebude...Tam nejsou staty normální s nahranýma hodinama?
    Sice nehlásím,protože nevím kdo tam má práva,ale jesli chcete,tak tu mam i nějaké dema,abyste měli přehled co se tam děje,tak jesli chcete můžu je sem hodit pak.

  10. #10

    Odpověď: Žádost o práva

    Nechci ti kazit tvé představy o tom, kam se mohu vyjadřovat a kam ne a práva na Jump servery mám (Ano, patří tam i Deathrun).
    Top časy na mapách ukáže tvé schopnosti, takže to hraje i nějakou roli, zda umíš.
    Do chatlogu se zaznamenává i připojení.

    Práva na Jump ti nikdo nedá do doby, dokud si nebudeme jistý, že ovládáš základní znalosti rozeznání cheatů.

    Jestli tam není aktivita a ani hlášení k ostatním adminům z Jumo sekce, tak máš mé NE!

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno bigup Zobrazit příspěvky
    Sice nehlásím,protože nevím kdo tam má práva
    Presne o tomto píšem. Nevieš ani kto má práva na jump sekciu. Prídeš mi proste ako nováčik, ktorý si prišiel zahrať, uvidel pár hráčov ako porušujú pravidlá, založil si účet na forku a hneď napísal žiadosť o práva. Je to len môj názor. Možno by bolo dobré sa tu trochu porozhliadnuť, trochu zvýšiť aktivitu, začať hlásiť a skúsiť to neskôr.
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele bigup
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    15

    Odpověď: Žádost o práva

    Ano jsem tu takový nováček že cca 2-3 roky zpět jsem pomáhal doesoj s výběrem map atd.Ale díky za vyjádření od lidí který tam ani nehrajou :D..

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele bigup
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    15

    Odpověď: Žádost o práva

    Ještě tu něco mám,koukni na ten screen - https://steamcommunity.com/sharedfil...145022,už v roce 2014 jsem tu hrával..Aby jsme si ujasnili že tu opravdu nováček nejsem.

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: Žádost o práva

    Byť tebou tak ten screen buď vymažem, alebo schovám a nikde neukazujem, lebo z toho môžeš mať ešte problémy :) Je síce pekné, že tu nejakú dobu hráš, ale nemáš žiadne hlásenia, čiže nevieme určiť, či si schopný rozoznať cheat, alebo či vieš byť prospešný. Jednoducho povedané, presvedč nás :) Momentálne to kladne nevidím.
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  15. #15
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva

    Spíš ne
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •