Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 18 z 18

Téma: Žádost o práva

  1. #16
    Nováček Avatar uživatele bigup
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    15

    Odpověď: Žádost o práva

    Souhlas,když si vezmu jak se k tomu tady stavíte..Vyjadřují se tu admini co nemají tušení co se na dr děje,nevědí ani přesnou aktivitu,ohání se tu že mají práva na jump servery,ale když prostě nehrajete na DR tak jak se tady k tomu můžete vyjadřovat :D ? Otázky typu jesli jsem v topce apod,kdyby jsi tam hrál tak bys určitě věděl že na většině mapách jsem v topce. A walater jedinný který mohl potvrdit aktivitu atd,ten se radši ani nevyjádří.Nic můžete lock borci a hodně štěstí :).

  2. #17

    Re: Žádost o práva

    Zdar. Bavil jsem se nedávno s Doesem a ten mi vysvětlil, že na DR ani není co z pozice admina řešit, že se o všechno stará plugin. Z toho mi tedy vyplívá, že na DR ani admin není potřeba. Kdybys ta práva dostal, tak bys je dostal na celou jump sekci, tedy i na hns, bhop, jump atd. Tam už je třeba, aby admin rozeznal cheaty. Proto se od tebe požaduje, abys něco někomu hlásil.

  3. #18
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: Žádost o práva

    Latins říká že to má nějaký moderátor zavřít a to jsem já, tak to teda zavírám na vl. zd.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •