Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Kafe cheater

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele kafe
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Ústecký kraj
    Příspěvky
    7

    Thumbs up Kafe cheater

    Tak pánové na svojí obhajobu Jsem hráč ""Kafe"" ja hraju jen s mp5 ta zbraň je provokativní tím,že dává velký DMG a hedky tak ze70% a musí se umět správně držet.. Je to taková nenápadná zbraň ,kterou nikdo nezná vlastně. Tím ,že neunesete prohru hledáte vysvětlení v ""podvádění"" a už mi to leze krkem na svou čest je mi 31let a na takové věci už jsem starej. Svoje hraní mám pracně vydřené a v životě jsem nějakej ten program neměl ani stazěnej v pc co z toho jen klikat a mit skóre za nic.... Tak ja si k vuli vám instaluju kameru z auta na smyckové nahrávání na rameno abych měl důkaz ,že hraju čestně a počkám si přesně na vás až budete mít zase výmluvy ,že podvádím tak přijdu s videem a vy budete za lamáky co si neumí koupit sluchátka a použivat RADAR a trosku pamět´ kdo střílel,, s jakou zbrani,,, kdo tím umřel,,, a tohle si držím v povědomí a jednám a vím o vás dostatečně dlouho nebo se opakujete na stejných místech... Nekoukám jen co aktuálně vidím a jen zbesile mačkam myš. Používám i psychologii dělám nátlak a dostavám vás do stresu tím ,že jdu proti a nikdy neustupuju a nenecham vas jednat. Hraju na Capture the Flag docela často tam se prijdte podívat už jsem tam známej.

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Kafe cheater

    Čau kámoš usaty to je žádost o Unban?

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele kafe
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Ústecký kraj
    Příspěvky
    7

    Odpověď: Kafe cheater

    Ne Ne . Nemel jsem nikdy Ban,... ale jak vlezu na server tak hraju proti 2ma a tak 2minuty a uz se jim nelibim a nahlasuji me tak vám chci usetrit lusteni videi a hledat tam co tam neni .. spis si to pro jistotu budu nahravat ja abych mel neco az bude problem.

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Kafe cheater

    Super díky za info Kamo budu na to myslet

  5. #5

    Odpověď: Kafe cheater

    Zdar, radšej si toc demo keď už chceš byt opatrný... ak nevieš ako tak - https://csko.cz/forum/showthread.php...D-st%ED%9Enost je tam časť s demom. Včera na teba už bola sťažnosť a prešiel som si demo a niektoré situácie som fakt nechápal ale bolo to malo, dajme tomu že náhoda. Takze ak chceš byt v pohode tak kľudne toč sám na seba demo :D btw toto niekto môžete lock asi :D

  6. #6

    Re: Kafe cheater

    Zdravím. Demo sám na sebe samozřejmě točit nemusíš. Pokud hraješ čistě, tak se není čeho obávat, ikdyž na tebe hráči podávají hlášení. My admini jsme tady od toho, abychom každé takovéto hlášení řádně prověřili. Pokud budeš hrát se zapnutými cheaty, tak to jako vždycky dříve či později zjistíme. Na ban přijde pouze v moment, kdy budou na stole 100% nevyvratitelné důkazy o cheatingu.

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Kafe cheater

    Ho tu strašite, teď to Wh bude schovávat :D

  8. #8
    Nováček Avatar uživatele kafe
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Ústecký kraj
    Příspěvky
    7

    Odpověď: Kafe cheater

    Citovat Původně založeno DajMen Zobrazit příspěvky
    Ho tu strašite, teď to Wh bude schovávat :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •