Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 28 z 28

Téma: B4C1 --> SuperMario.

  1. #16
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: B4C1 --> SuperMario.

    První demo stačí, za mě cheater.


    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    58

    Odpověď: B4C1 --> SuperMario.

    ja sem tam lagujem lebo som na wifine.
    najviac ma stve ze som necheatoval, a co ak si kupim original a zase ma zabanujete.

  3. #18
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: B4C1 --> SuperMario.

    Pokud si ju kupiš a nebudeš cheatovat nebo porušovat pravidla, ban nedostaneš,
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    58

    Odpověď: B4C1 --> SuperMario.

    To sa snazim cely cas vysvetlit ze som necheatoval.

    Este raz vas prosim pozrite sa na to. Jasne chapem ze v tom vidite AB ale to uz za tie roky sa clovek nauci predvidat a ma dost dobre reflexy. Neviem ani ako funguje AB ci to mieri iba na nepriatelov alebo aj na timovych hracov, asi to prve. Vsimnite si kolko krat osm takto reflexivne namieril aj na vlastnych hracov. Kolko tam je momentov kde by mi AB lepsie zamierilo. Fakt dajte tomu este sancu.
    S tym ze na to pozrite detailnejsie. Na oko to moze vyzerat ze je to AB ale v skutocnosti nie je.
    Dakujem
    Naposledy upraveno Samco; 24-02-19 v 21:43. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  5. #20

    Re: B4C1 --> SuperMario.

    Ono se na to můžeme podívat kolikrát chceme, ale když vidíme pohyby crossu, které rukou stěží uděláš, za unban moc lidí nebude.

  6. #21
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: B4C1 --> SuperMario.

    Cuká ti to z jednoho hráče na druhého.. nejde o to že nedáváš hlavy a nebo že ti to nemíří na spoluhráče...na demo ( koukal jsem jen to 1) je Aimbot potvrzený několika adminama... netuším co po nás víc chceš, je lepší si to přiznat a nebo říci že cheatoval tvůj pes.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    58

    Odpověď: B4C1 --> SuperMario.

    jedine co chcem je spravodlivost ... ja som to demo pozrel uz asi 10 krat a chapem preco si to myslite ze nieco mam .. a snazim sa vas presvedcit o mojej nevine.
    Samozrejme lichoti mi ze si to pozrelo uz tolko adminov a kazdy si mysli ze to je AB.

    Fakt sa mi kotelna server paci ma vela vyhod oproti gamesites a nechcem byt vyhodeny kvoli tomuto. Je jasne ze ak mi nedate Unban tak si kupim origos csko, na ktore si budem musiet zvykat. Ale takto ako som hral v tomto videu budem hrat aj dalej, takze mam ratat s tym ze dostanem zase BAN? Alebo sa tu niekto na to pozrie konecne poriadne s tym ze to nehral nejaky slaby hrac ?
    Zohladnite ze som v top 10, ze tu hrajem 5 alebo 6 rokov bez banu (sice jeden som mal za nadavky), stale nahlasujem cheaterov a robim tu uz druhy den zo seba debila len aby som vas o niecom presvedcil. :(

  8. #23
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: B4C1 --> SuperMario.

    Nikoho nezajímá jak dlouho tu hraješ nebo ne a či jsi aj top 1 nebo nějaké další blbosti...
    Máš ab a dostal si ban a Unban nedostaneš jediné si kup originální hru nebo počkej rok kámoš...

  9. #24
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    58

    Odpověď: B4C1 --> SuperMario.

    to vas mam vsetkych pozvat ku mne na kavu aby som vam ukazal ako hrajem ? alebo co mam spravit?
    pozeram ze nikoho tu nezaujima ani sa na to poriadne pozriet a ocistit moje meno!
    kazdy automaticky rata s tym ze mam AB. stavim sa ze nikto z vas sa na to nepozrel inak.
    mi chces povedat ze teraz tu co skusam robit zo seba debila aby ste mi dali unban a potom som sa vam mohol vysmiat jak som vas oklamal?
    vezmi si moj pohlad ze si hrajes normalne csko ako vzdy a zrazu ta niekto z nicoho nic vyhodi. Tak si das ziadost o unban lebo urcite islo o nejaky omyl. Potom si pozries demo pochopis preco si to myslel ale dufas ze niekto si to naozaj pozrie a zisti ze som nic nemal. No namiesto toho ti tu napise 8 adminov ze jasne AB. Co by si robil ?

  10. #25
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: B4C1 --> SuperMario.

    Já bych nedělal toho debila dal

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    58
    tak fakt diky za radu ....

    Chalani dufam ze ste to so mnou este nevzdali.

    Pozrel som demo uz vela krat a viem ze je lahke povedat ze mam AB.
    Podla mna je tazsie na tom odhalit ze nemam.
    Takze uplne chapem vase vyjadrenia.

    Cuká ti to z jednoho hráče na druhého.. nejde o to že nedáváš hlavy a nebo že ti to nemíří na spoluhráče...na demo ( koukal jsem jen to 1) je Aimbot potvrzený několika adminama... netuším co po nás víc chceš, je lepší si to přiznat a nebo říci že cheatoval tvůj pes.
    myslel som ze ked to nazyvas cukanim vsimni si ze vela krat mi to tak cuka aj na spoluhracov. co si myslim ze AB nerobi (ale neviem lebo v zivote som ziadne nemal).

    boha komu to mám poslať na analýzu aby ste mi verili ?
    Lebo robíte hanbu mne aj sebe.

    PS: hral som to po piatku takže som mal riadnu opicu a triasli sa mi ruky :)
    Naposledy upraveno hofy; 25-02-19 v 14:14. Důvod: používej "UPRAVIT" - sloučeno

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: B4C1 --> SuperMario.

    Citovat Původně založeno B4C1 Zobrazit příspěvky
    tak fakt diky za radu ....

    Chalani dufam ze ste to so mnou este nevzdali.

    Pozrel som demo uz vela krat a viem ze je lahke povedat ze mam AB.
    Podla mna je tazsie na tom odhalit ze nemam.
    Takze uplne chapem vase vyjadrenia.


    myslel som ze ked to nazyvas cukanim vsimni si ze vela krat mi to tak cuka aj na spoluhracov. co si myslim ze AB nerobi (ale neviem lebo v zivote som ziadne nemal).

    boha komu to mám poslať na analýzu aby ste mi verili ?
    Lebo robíte hanbu mne aj sebe.

    PS: hral som to po piatku takže som mal riadnu opicu a triasli sa mi ruky :)

    Teď jsi tomu nasadil korunu jako Ježíš.

    Já myslím, že my tu "hanbu" tady nějak přežijeme)

    PS: Už to někdo lockněte, už to není ani vtipný.

  13. #28
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: B4C1 --> SuperMario.

    Za mě také aimbot.

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •