Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: wowik cz --> Fast212

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2019
    Příspěvky
    1

    wowik cz --> Fast212

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 266775)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Wallhack + Aimbot'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < .:ALE CAU!:. wowik cz >
    [AMXBANS] Tvuj nick: .:ALE CAU!:. wowik cz
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:20762751
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:20762751
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 46.23.51.187
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 46.23.51.187
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Hlavu hore >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_snow)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ===============================



    dostal jsem ban neprávem proto žádám o unban

    admin < Hlavu hore > mi dal ban protože při modu shark day jsem byl na střeše a kroutil jsem myší jako oživot protože u mně bylo asi 11 vězňů a před tím jsem dal několik killu nevím jak asi luck protože většinou hned na začátku umřu jsem celkem šptný proto žádam o unban.

    BAN mi byl přidělen neprávem žádný hack jsem nikdy neměl

    a to ani na jiných herních portálech. :)

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: dostal jsem ban neprávem

    Ahoj, poprosil by som nejakého moderatora aby do dal do žiadostí o UB. http://leteckaposta.cz/492541967 tým WH som si istý nebol ale to AB tam bude. Samozrejme sa možem mýlit kedže ja som na cheaty až taký expert není

    E: Pohyby máš bota ale hlavne pri prestrelkách tráfaš ako profík.
    Už neni čas huliť...

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: dostal jsem ban neprávem

    Demo má tak 10 FPS, takže si přijdu jako by jsem koukal na powerpoint presentaci. Nicméně, náznak WH tam byl při přestřelce kde koukal pres zeď celkem zajímavě. Když zabil prvního, s kterým se v té šachtě střílel tak se otočil během ms. na toho co byl za ním. To mi přijde jako unreal reaction když nevypadá, že to je nějaký zkušenejší hráč. Tady se ale nedá moc zhodnotit, jestli to opravdu WH nebo AB je. Strašně moc se to prostě seká.

    E: Spíš by jsem se ale podle té přestřelky přikláněl k tomu, že by mohl mít WH.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: dostal jsem ban neprávem

    Hrozně zalagovaný demo, na to se nedá ani dívat, pokud tam jsou nějáký časy, tak je někdo vypište.
    Jelikož kdybych měl koukat na celý demo, tak se z toho asi zblázním. Tohle se horkotěžko dá považovat za adekvátní důkazovej materiál.

  5. #5

    Re: dostal jsem ban neprávem

    Jak už jsem psal na DS. Já tam nic nevidím (a ani tam toho nejde moc vidět kvůli tomu sekání).

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: dostal jsem ban neprávem

    Zdravím,
    i keby tam niečo je, tak sa to zistiť nedá. WH vylučujem a ohľadom AB sa diskutovať nedá. Neviem, či to lagovalo tebe alebo hráčovi, ale toto sa nedá považovať za dôkaz.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: dostal jsem ban neprávem

    Bohužial s tým intrenetom mám problém už dlhšiu dobu, (cca 4-5 mesiacov). Ja už som si na to zvykol ale ked my to začalo prvý krát sekať tak som aj rozmýšlal že prestanem hrať už to CSko aj hrávat lebo sa to nedalo ale časom ked si človek zvykne to ide Ale do budúcna si dám na to pozor. S kačom ktorí bol na servery ho chvílu točil tiež tak mu ešte napíšem či nejaké demíčko má. Ked nie dám okamžitý UB.

    E: UB som mu zatial dal ale poprosím aby sa to ešte nelockovalo. Počkám či ešte bude k dispozícií jeho demo to by snád malo byt prehladnejšie. Mrzí ma že pre moj internet sa nemože normálne posúdit demo. Ale aspom som sa už kurva vyhecoval že s tým netom už idem niečo robit. Prežil som sekanie filmov, hier, hodinové načítania stránok aj tie lagy na csku. Ale ked už ani pri bane neviem či mám pravdu alebo nie a to len kvoli internetu to už som sa nasral.

    E2: Kurva áno po 2 hodinách volania, vybavovania, riešenia sa mi po polroku vrátila rýchlost internetu do normálu Tý čo so mnou hrávali si určite všimli že som mal nonstop ping medzi 100-150. Konečne sa my vrátil spet na 40-50. To znamená že do budúcnosti už nebude nijaké z mojich dém zalagované/neprehladné a teda snád už ked dám UB za cheaty tak len z mojej vlastnej blbosti že som situáciu zle vyhodnotil a nie preto lebo mám pomalý internet. Pre info: zmenila sa mi IP.

    Alečau, týmto sa ti chcem ospravedlnit za problémy sposobené banom, UB si dostal možeš hrat kludne dalej. Snád ta aspom poteší že kvoli zlému banu si mi pomohol konečne vyriešit dlhodobý problém z internetom. (Teda nie priamo ty, ale bola to iniciatíva aby som s tým už konečne niečo spravil).
    Naposledy upraveno Fast212; 01-03-19 v 19:58.
    Už neni čas huliť...

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: dostal jsem ban neprávem

    http://leteckaposta.cz/925457225 http://leteckaposta.cz/465209943 2 kratučké demá od kača, to isté čo je na mojom deme len to nelaguje. Keby sa ešte niekomu dalo na to mrknút.
    Už neni čas huliť...

  9. #9

    Odpověď: dostal jsem ban neprávem

    Na tých demách nie je žiadne AB.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: dostal jsem ban neprávem

    Jedna reakcia my stačí :) Dakujem možete lock.
    Už neni čas huliť...

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: wowik cz --> Fast212

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •