Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 33

Téma: Furien - Žiadosť o práva

  1. #16

    Odpověď: Furien - Žiadosť o práva

    CMBR to pekne zhrnul. Tiež si myslím, že tvoj čas ešte nenastal. Ešte pred nedávnom o tebe nikto nevedel a keď si sa tu zjavil, tak si tu hneď založil 20 príspevkov s nápadmi a zmenami a išiel si tu meniť celú kotelnu. Podľa mňa strašne veľa chceš toho naraz, si moc iniciatívny. Taktiež mám rovnaký pocit z teba, že bez rozmýšľania hádžeš hlásenia na fórum a je to skutočne o kvantite a nie kvalite. Vidím tam stále rezervy v posudzovaní abh, rozoznávaní obchádzačov a možno aj iných cheatov (WH, AB ?). Daj tomu čas, dospej, získaj viac skúseností... Momentálne, čo sa týka tejto žiadosti, som proti.

  2. #17
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Odpověď: Furien - Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    CMBR to pekne zhrnul. Tiež si myslím, že tvoj čas ešte nenastal. Ešte pred nedávnom o tebe nikto nevedel a keď si sa tu zjavil, tak si tu hneď založil 20 príspevkov s nápadmi a zmenami a išiel si tu meniť celú kotelnu. Podľa mňa strašne veľa chceš toho naraz, si moc iniciatívny. Taktiež mám rovnaký pocit z teba, že bez rozmýšľania hádžeš hlásenia na fórum a je to skutočne o kvantite a nie kvalite. Vidím tam stále rezervy v posudzovaní abh, rozoznávaní obchádzačov a možno aj iných cheatov (WH, AB ?). Daj tomu čas, dospej, získaj viac skúseností... Momentálne, čo sa týka tejto žiadosti, som proti.
    Naprosto chápem..
    ( vtedy som mal asi 2 mesiace účet, no však keď som si uvedomil ako to funguje stratil som nádej na zlepšenie furiena)
    K ab , wh som nemal faily čo som hlásil, najťažší boli viky a bakalar.
    Naposledy upraveno N1HiL; 04-04-19 v 19:27.

  3. #18
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Furien - Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno CMBR Zobrazit příspěvky
    To už to tady nebude existovat :D jinak proti viz. hore
    Legenda hovorí, že capik sa zobudil zo zimného spánku a ja tiež, keď na to reagujem až teraz lel.


    Ale k veci aby som aj niečo napísal, tak daj tomu ešte toho pol roka (ak furien prežije toľko) a niečo nahlás, udrž si slušný chl, maj ako takú aktivitu, kľudne sa najprv poraď s adminom než niečo nahlásiš a nehaj zapnuté to abe nech to na furíku nemám také ez hh.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Furien - Žiadosť o práva

    proti

  5. #20
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Odpověď: Furien - Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno Nihilia Zobrazit příspěvky
    proti
    Prosím keď môžeš odôvodni svoje vyjadrenie, alebo napíš proti viz hore aspoň, to mi bude stačiť.
    Nevidel som ťa nikdy na furiene , neviem či za nick si mi dal/a proti.
    Tak keď ešte raz, prosím ťa odôvodni svoje vyjadrenie

  6. #21
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Furien - Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno Nihilus Zobrazit příspěvky
    Prosím keď môžeš odôvodni svoje vyjadrenie, alebo napíš proti viz hore aspoň, to mi bude stačiť.
    Nevidel som ťa nikdy na furiene , neviem či za nick si mi dal/a proti.
    Tak keď ešte raz, prosím ťa odôvodni svoje vyjadrenie
    Tohle je jeden z důvodů, proč bych ti já práva momentálně nedal. Jednáš naprosto impulzivně a trochu vznětlivě, až ofensivně (viz. Camembert nebo Nihilia). Není to neslušný, ale je to trochu mimo mísu a působí to jako trn v oku, když to čtu. Aktivita, hlášení, čistý rejstřík, to všechno zní fajn, ale co se týče vystupování a tvojí osobnosti jako takové, tak si myslím, že to může být v současné chvíli spíš ke škodě, než k užitku. Samozřejmě, zkusit se to může, ale já si myslím, že to chce ještě nějakej čas, aby se ti všechno urovnalo v hlavě a jednal v klidu. Neber to jako útok, myslím to s tebou dobře a určitě bych ti v budoucnu šanci dal, ale momentálně jsem spíš na neutrální hranici. Trochu zvolni v tom, co všechno děláš a uvidíš, že to časem přinese ovoce. To je můj názor. :)
    Naposledy upraveno Eust.; 09-04-19 v 12:08.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Furien - Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno Eust. Zobrazit příspěvky
    Tohle je jeden z důvodů, proč bych ti já práva momentálně nedal. Jednáš naprosto impulzivně a trochu vznětlivě, až ofensivně (viz. Camembert nebo Nihilia). Není to neslušný, ale je to trochu mimo mísu a působí to jako trn v oku, když to čtu. Aktivita, hlášení, čistý rejstřík, to všechno zní fajn, ale co se týče vystupování a tvojí osobnosti jako takové, tak si myslím, že to může být v současné chvíli spíš ke škodě, než k užitku. Samozřejmě, zkusit se to může, ale já si myslím, že to chce ještě nějakej čas, aby se ti všechno urovnalo v hlavě jednal v klidu. Neber to jako útok, myslím to s tebou dobře a určitě bych ti v budoucnu šanci dal, ale momentálně jsem spíš na neutrální hranici. Trochu zvolni v tom, co všechno děláš a uvidíš, že to časem přinese ovoce. To je můj názor. :)
    Díky Euste, že jsi tu slohovku napsal za mě.

    Nihilus - všechno chceš hned a když je někdo proti tobě, tak se ještě rozčiluješ nebo to dáváš najevo, jak kdyby se ti ubližovalo.
    Mimo to všechno mě úplně maximálně irituje tvůj nick, s čím jsem se tady nesetkal za 8 let.

  8. #23
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Odpověď: Furien - Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno Nihilia Zobrazit příspěvky
    Nihilus - všechno chceš hned a když je někdo proti tobě, tak se ještě rozčiluješ nebo to dáváš najevo, jak kdyby se ti ubližovalo.
    Mimo to všechno mě úplně maximálně irituje tvůj nick, s čím jsem se tady nesetkal za 8 let.
    Ja nie som ani nahnevaný :D, neviem, či to tak vyznelo, tak sa ospravedlňujem, chcel som len objektívnejší názor, čo mám zlepšiť.
    Ten nick je zo star wars z legends, Nihilus, neriadil som sa podľa tvojho nicku :D,
    Nihilia a Nihilus je v tom rozdiel, to ako keby zákazeš meno Erik lebo je meno Erika už je, bohužiaľ ak ťa to irituje nehodlám to zmeniť :/ prepáč, za tento nick som začal furien hrať a už som si na ňom vybudoval nejaký rešpekt medzi hráčmi na serveri.
    -------------------------------------------------------
    E: Nihilia ja len btw ešte aby som nezabudol, v chatbox dávnejšie som ti dal možnosť, že si hodlám zmeniť nick ak ti moc vadí, ale grakon na to hneď odvetil:neni potreba, na to si vôbec nereagovala.
    Prečo si to nespomenula?
    Citovat Původně založeno Nihilia Zobrazit příspěvky
    Mimo to všechno mě úplně maximálně irituje tvůj nick, s čím jsem se tady nesetkal za 8 let.
    Bohužiaľ, na adminov reagujem prudšie, nehodlám sa nikomu pchať do zadnej časti aby mi dali pro.
    Prišlo mi to, že si využila situáciu,keď žiadam o práva a tresla túto somarinu.


    Citovat Původně založeno Nihilia Zobrazit příspěvky
    Nihilus - všechno chceš hned a když je někdo proti tobě, tak se ještě rozčiluješ nebo to dáváš najevo, jak kdyby se ti ubližovalo.
    Ak si myslela posty vo furien sekcii, chcel som oživiť/vylepšiť furien, reagoval som na všetko /vytváral čo som mohol, no však časom som si uvedomil ako to tu funguje, vtedy som nemal potuchy o tom.
    (ďalší trošku prúdší názor, momentálne nehodlám prikyvovať adminom, ak sa môžem obhájiť, s niektorími vecami súhlasím).
    Zo začiatku som mával veci vytrhnuté z kontextu, keď som mal forko 2 mesiace cca, áno, isto si na to aj pamätáte.
    (nenaznačujem, že sa mi ubližuje, len keď sa spýtam na okolnosti alebo nejako odvetvím iným štýlom, tak to znamená, že som nedočkavý a nervózny? :D)
    -----------------------------------------------------------
    K tebe eust, rozumiem, trošku som išiel viac na chbra, ale som rád, že mi to viac ujastnil a zároveň ďakujem aj tebe.
    Do pol roka sa pokúsim všetko zlepšiť
    Ale na serveri aj na fórku mám pokojné jednanie, trošku som vyšiel nedávno do dinga ale som si len napísal, že sa mi to nepáči.. :D
    Naposledy upraveno N1HiL; 11-04-19 v 22:50.

  9. #24
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Odpověď: Furien - Žiadosť o práva

    No zdravím Vás milý priatelia.
    Rozhodol som sa definitívne locknúť žiadosť.
    Nehodlám ju unlocknúť dontworry(iba ak by mi náborári dali ihneď pro :D).
    Rozhodnutie bolo na základe eust ktorý mi to pekne zhrnul v žiadosti alebo v pm za čo mu moc ďakujem a vážim si toho!
    Ďalej ďakujem offovi a chbrovi za objasnenie, diskrétnosť.
    Dovolím si pár vecí podotknúť pred lockom.
    Nihilie som sa vyjadril vyššie, viz príspevok hore.

    Troppe: ten výstup na serveri alebo ako si to myslel, nenadával som vyše polroka,čo vlastním steam, s hráčmi som sa iba pár razí hádal o kempe.
    (ak si myslel srandičky s krowkou, keď je na serveri musím sa s ním zhovárať, on. Bol ten čo ma 'učil' hrať furien, je s ním sranda na serveri, bohužiaľ bál som sa dávať aj smajliky, či mi to v žiadosti nepopriete. :D)
    Off: bohužiaľ 15 rokov je málo ako trvdíš..
    Len niekedy aj 15 ročný týpek ti povie všetky kritéria ako 20 ročný.
    Faily som mal na fórku s abh a obchádzaním áno. Snažím sa už preveriť 2krát veci radšej, pokiaľ nepodám sťažnosť.
    Hráči z furienu alebo aj admin off mohol potvrdiť, že viem o každom alebo časom prídem na všetko čo sa týka furien hráčov. (obchádzanie, cheating nad nikým nemám ľútosť, priateľ alebo nie).


    Čo ma prekvapilo, nikto nespomenul moju aktivitu na fórku, čo je jedna z hlavných vecí tiež, samotné komentovanie /vytváranie postov vo furien sekcii a iných sekcií.
    Snažil som sa byť všade po ruke.


    Dúfam, že do budúcej žiadosti dospejem podľa vašich očakávaní a môžeme spolu dodržiavať poriadok na serveroch alebo na fórku!
    Ešte raz ďakujem všetkým za proti, do budúcej žiadosti aspoň budem vedieť, čo všetko vylepšiť!

    Prosím môžete locknúť moju žiadosť o práva na furien.
    Naposledy upraveno N1HiL; 11-04-19 v 23:46.

  10. #25
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Furien - Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno Nihilus Zobrazit příspěvky
    Troppe: ten výstup na serveri alebo ako si to myslel, nenadával som vyše polroka,čo vlastním steam, s hráčmi som sa iba pár razí hádal o kempe.
    (ak si myslel srandičky s krowkou, keď je na serveri musím sa s ním zhovárať, on. Bol ten čo ma 'učil' hrať furien, je s ním sranda na serveri, bohužiaľ bál som sa dávať aj smajliky, či mi to v žiadosti nepopriete. :D)
    Sem tam u tebe padaly nadávky, ovšem co mě štve ještě víc bylo, že jste mě často na serveru provokovali a popichovali. Myslím, že jsi dostal i párkrát kick, ale to si nejsem jistý, kecal bych.

  11. #26
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Odpověď: Furien - Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno Troppe Zobrazit příspěvky
    Sem tam u tebe padaly nadávky, ovšem co mě štve ještě víc bylo, že jste mě často na serveru provokovali a popichovali. Myslím, že jsi dostal i párkrát kick, ale to si nejsem jistý, kecal bych.
    Jediný kick som dostal od Delika a aj to na NS verzii, od kedy vlastním steam, nepadla ani 1 nadávka. (možno raz delikovi a aj to za awp, že mi nekúpil, som si to ešte aj odfotil alebo nejaký iný dôvod, teraz ma nenapadne)
    Jediné 'podpichovanie' z mojej strany nastalo, keď som ti raz napísal, troppe to si už naozaj taký bot?
    Si ešte aj mapu pamätám, dust4ever, nachádzal si sa práve pri tej vane alebo kokpit, neviem ako to nazvat.
    A váš team sa za minútu nepomohol ani stade Za to padla táto naráška na teba.
    Tak neviem na čo narážaš :D.
    Keď si to myslel na NS verzii, tak to by bolo skorej, ale vtedy si ešte nehral sa mi zdá.
    E:
    Ale ak si myslel, že ti niekto niečo napísal a ja som súhlasil s tým alebo dával som smajlíky,mohlo to byť ako 'podpichovanie'.
    V 'čias' , keď neboli resetnuté pointy
    a tryhardil si to vkuse, si sa nesústredil ani na (kemp)hráčov , len hral hral.:D
    E2 : a možno vtedy som ti dačo ostrejšie napísal, ohľadom tvojho gamestylu, že si sa mohol zamerať aj na hráčov nie na seba. Bral si tieto situácie ako podpichovanie? :D
    Naposledy upraveno N1HiL; 12-04-19 v 07:20.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Furien - Žiadosť o práva

    Skoro som zabudol... poradil my príkazy na FPSká... PRO
    Už neni čas huliť...

  13. #28
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Odpověď: Furien - Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Skoro som zabudol... poradil my príkazy na FPSká... PRO
    Imposible
    Pred lockom pro, ďakujem

  14. #29
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Furien - Žiadosť o práva

    Mě zase irituje, že píšeš Nihimu, že je ONA, on tu hrá už tolik let, že snad ani nepotřebuješ znát jeho důvod proč dal proti :D

    Jinak doufám, že nepočítáš s tím, že i když si napíšeš sám o lock, že si za měsíc požádáš znovu, protože ti to neuzavřel náborář. Dost lidí ti napsalo, že máš čas a povaha se jen tak rychle nezmění. Dala bych ti možná tak rok, vlastně počkat to už nikdo nebude na Furienu hrát a kotelna skončí

    Měl sis to nechat zavřené, když si mě o to požádal poprvé, do budoucna už máš opravdu ne moc velkou šanci.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #30
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Odpověď: Furien - Žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Mě zase irituje, že píšeš Nihimu, že je ONA, on tu hrá už tolik let, že snad ani nepotřebuješ znát jeho důvod proč dal proti :D

    Jinak doufám, že nepočítáš s tím, že i když si napíšeš sám o lock, že si za měsíc požádáš znovu, protože ti to neuzavřel náborář. Dost lidí ti napsalo, že máš čas a povaha se jen tak rychle nezmění. Dala bych ti možná tak rok, vlastně počkat to už nikdo nebude na Furienu hrát a kotelna skončí

    Měl sis to nechat zavřené, když si mě o to požádal poprvé, do budoucna už máš opravdu ne moc velkou šanci.
    Ja som si zo začiatku myslel, že nihilia je žena, pár krát si to pomýlim.
    Len príde mi smutné, že jeho irituje môj nick keď som jej dal možnosť, že si hodlám zmeniť nick, grakon odvetil neni potrebné, nereagovala nijako na to.
    Btw nikde inde sa moc nevyjadroval kde nemusel, a zrazu do mojej žiadosti.
    Priznávam na adminov reagujem tvrdšie lebo viem ako to tu chodí, bohužiaľ ak si hráč tiež prejaví názor o situácii je hneď za zlé.
    Proti mi nevadia, môžem aspoň 'stavať' na nových základoch do ďalšej žiadosti.
    Stačí pozrieť niektoré žiadosti, už ich nejdem sem linkolať, aby som nebol za kokotka, čo nevie 'zniesť' reakcie voči nemu.
    Žiadosť nehodlám unlocknúť.
    Požiadam len o pol roka najbližšie.

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    vlastně počkat to už nikdo nebude na Furienu hrát a kotelna skončí
    Hh, jasné, že nebude, môžu za to hl. novšie hry, portáli ktoré majú veľa vecí zvýhodnených.
    Ale z časti môže za to aj kotelna.
    Hh ale to si treba priznať.
    Mute nefunguje 6 rokov.
    A nejdem ďalej menovať, lebo zase budem za kokotka čo hľadá chyby.
    Naposledy upraveno N1HiL; 12-04-19 v 15:15. Důvod: Jeho*

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •