Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: JoP

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    3

    JoP

    Vypis z konzole:

    Vraj som dostal ban za bugovanie ... Ban nepravom pretoĹže ja som si dnes spravil bonus dal som si 40 int hral som padla mi ency a to hned automaticky bugne int pretoĹže mĂĄm taky bonus... tak Ĺžiadam vĂĄs prosĂm o unban, a prosĂm vĂĄs napravte si ten server aby to neĹĄlo bugovaĹĽ..
    TakĹže idem k tomu aka spoluprĂĄca zato Ĺže ja som ho zabĂjal a on sa prip. ku mne tak to znamenĂĄ spoluprĂĄca? VeÄža krĂĄt sa stane Ĺže sa niekto pripoji ku tĂ˝m lepĹĄim.

    A nakoniec: Kazenie hry ako sa ja kazil hru že tam jeden hráč bol v specte a keď sa pripojil ku mne ten čo som proti nemu hral tak ten sa zas hodil do spectu
    BAN NEPRÁVEM= ŽIADAM UNBAN :)


    Poznamka:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 267349)
    [AMXBANS] Mas 6 dnu, 23 hodin, 51 minut a 47 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'bugovanie, spolupraca, kazenie hry ostatnym'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < huyuny >
    [AMXBANS] Tvuj nick: huyuny
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:197075410
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:197075410
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 178.40.62.151
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 178.40.62.151
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < AOT >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | COD:MW 2 itemy (de_huntic)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================

  2. #2

    Odpověď: JoP

    Buguješ stále a nielen ty. Už sa sťažovalo viac hráčov. Včera alebo dnes ti skončil bonus (asi na inej classe) a dnes si si robil cielene ďalší. To isté ten Eraf (Jirka54, Hypno a i. nicky). Stačí si pozrieť váš chatlog (hlavne dnešný). Ešte si tam radíte, aby si nedával HP a kondíciu lebo to je moc nápadné, ale aby si si dal radšej obranu alebo inteligenciu. A potom tam frajeríte a smejete sa, že dostanete 5 hitov za 15 HP. Ešte sa aj chválite, že ste si spravili 150tky za 3 dni. Hráte 1 vs 1 a sa killuješ hneď po spawne, aby si mu vyexpil low lvl. A kopec iných vecí. Dobre ste vedeli, čo robíte a honíte si tam ego. Hlavne, že je už pár dní prázdny server kvôli takým ako ste vy, lebo tam nikoho nebaví hrať proti zabugovaným hráčom. A argumenty typu: to nie je môj problém, opravte si to lebo to budem robiť stále, sú fakt super.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    3

    Odpověď: JoP

    Po prvé ti poviem takto ja si tam ego nehoním pretože ja som tam majster na tom serveru...po 2 máš pravdu bugoval som si obranu ale to iba na medica pretože prečo to nevyužiť keď to je tam bugnute 150-ku som nedal za 3 dni ale asi za pol roka bo moc som to nehral... Po 3 čo keď pridem o týždeň na server a stále sa to tam bude dať budovať a čo keď ja si spravím bonus to je jedno aký to mi nikto nezakaže hráť 150 a bugne sa mi tam obrana čo vtedy ďalší bán že je to tam pokazene alebo čo?

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: JoP

    V pravidlech je jasně dané, že je zakázáno využívat bugy pro získání výhody nad hráči. Měl by si bug nahlásit, né využívat.
    Ban v pořádku už jen na základě postoje hráče k věci.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  5. #5

    Odpověď: JoP

    Však jasné, keď budem mať 400 obrany alebo viac, tiež budem majster. Prípadne zneužijem iný bug. Keď tam prídeš o týždeň ten bug tam stále bude. Nikto ti nebráni hrať so 150tkou a robiť bonus ale potom buď budeš s tou 150tkou hrať celú mapu a nebudeš si úmyselne dropovať itemy, ktoré to bugujú, resp. nebudeš počas mapy meniť classu. Inak sám dobre vieš, že málokto na serveri hrá so 150tkou a všetci sa snažíme hrať s menšími levelmi. Takže robenie si bonusu z tvojej strany je čisto cielené na zneužívanie statov. Samozrejme nie si jediný.
    Ban som dal na týždeň, pretože bonus trvá týždeň a nie je záruka, že by si to pri kratšom bane opäť nezneužíval. Ale vidím, že asi ani po týždni tam nedôjde k nejakej náprave, takže ak to budeš aj po skončení banu znovu zneužívať, tak dostaneš permu a aj každý ďalší hráč, ktorý si nedá povedať. Pre mňa je lepšie premanentne zabanovať 2-3 hráčov ako prísť o 10-20 hráčov, ktorí tam kvôli blbcom nebudú hrávať.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    3

    Odpověď: JoP

    Tak pocuj to čo je potom za hra ak si dám 150-ku a chcem si spraviť itemy a potom si dát inú class aby som mal šancu s malým levelom a mi náhodne bugne niečo lebo ja som to tak vždy robil keď som nemal 150 mal som 130 lvl spravil som si itemy a hral som a teraz mám 150 a robim to isté čo nemôžem to tiež robiť? A čo to je potom za hra keď si nemôžem meniť class počas mapy twle? To je taká nespravodlivosť že až...

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Příspěvky
    3

    Odpověď: JoP

    A ešte... Aj keby že hrám celý čas 150-ku a mi padne nejaký idem čo to buguje a ty mi nemozes rozkazať aby som si to nechal tak to drop pretože načo mi je nejaká vylepšená Vesta alebo niečo keď môžem mať platiny a nts

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,947

    Odpověď: JoP

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •