Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 27 z 27

Téma: Admin Lebaux

  1. #16

    Odpověď: Admin Lebaux

    Citovat Původně založeno hanba mi Zobrazit příspěvky
    Mily Marek, dovol mi napisat do tvojej ziadosti par viet. Kedze som vcera s Bauxom (a Pelarom) okupoval server, tak cca viem, co sa tam dialo. Nerozumiem tvojej staznosti, ako admini zodpovedame za chod a hratelnost servera, kde hra xy hracov a nie ty sam. Zmyslom slapu/slayu je pripomenut ulohy plynuce z mapy (T plant, CT defus) a, prepac mi, ak koli jednemu, dvom jedincom, ktori to nechapu, caka na new round dalsich 25 hracov, tak nevidim ziadny PROBLEM to pomocou prav (slap/slay/kick a ban) riesit. Videl si niekedy mna, Pelara ci Bauxa vcera sedet pol mapy a potom to odwalkovat a neplnit zmysel mapy?? Ano, hra je na to, aby sa clovek odreagoval od denneho stereotypu, ale na servery nie si jediny player, tak sa skus prisposobit vacsine, ktora si chce tiez zahrat. Mimochodom meter je rovnaky na kazdeho, par slapov som urcite vyfassoval aj ja, k comu sa priznam, ale pochopil som ich zmysel a urcite by som sa nestazoval. Mimochodom, tie (akoze) urazky boli myslene na team ako celok, kedze som na servery bol.

    PS: Kajso, toto nie je JB, na aime mame trosku vacsie pochopenie pre par slovicok, ktore su mimochodom vytrhnute z kontextu, na tvojom mieste by som sem postol aj kontext, nech to dava zmysel, lebo tvoja "nadpraca" vyznieva dost hlupo. Peace
    Bohužel to není jeden či dva hráči, na který se čeká. Chcete to dělat opravdu poctivě? Takže úkoly mapy: 1) T musí jít plant, a když je plant tak CT musí jít defuse - na tom se asi shodneme. V tomto případě na stejné úrovni je fakt že CT před plantem musí hlídat planty, z toho vyplývá, že každý hráč, který rushuje za CT před plantem neplní úkol mapy a to samé T po plantu, který nehlídá bombu, ale běhá někde jinde a nahání CT. (VYTRHLI JSTE SI PRAVIDLA, KTERÝ SE VÁM HODÍ - ALE TOHLE JSOU CELÉ ÚKOLY MAPY) Opravdu by jste trestali takovéto hráče, určitě ne a ani s tím nesouhlasím. Takže je třeba nastavit tu hranici: Pokud budu stát minutu na jednom místě a pak to nestihnu, trest je pro mne nezpochybnitelný, ale pokud prostě jen půjdu jinam a pak to nestihnu, není důvod mě trestat. DĚLEJTE TO POŘÁDNĚ NEBO SE NA TO VYKAŠLETE, A NÉ NĚCO MEZI TÍM!!!!

  2. #17
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Admin Lebaux

    Ty tu děláš také scény kvůli čemu vůbec že ti dal slay? :D
    Já jen potvrdím že tvůj styl hry je otřesny...

  3. #18

    Odpověď: Admin Lebaux

    Citovat Původně založeno DajMen Zobrazit příspěvky
    Ty tu děláš také scény kvůli čemu vůbec že ti dal slay? :D
    Já jen potvrdím že tvůj styl hry je otřesny...
    já dělám scény? :-D tohle snad ani nebudu komentovat, ale rád bych, aby k té debatě přispíval někdo, kdo není úplný retard. (založ jiné téma na moje scény)

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Admin Lebaux

    Marek,
    miesas hrusky a jablka, je rozdiel v ulohach mapy a taktike. Ked to CT rushnu, je to urcita taktika rovnako ako ked T kempia napr. na Tspawne (moja tolerancia je minuta z dvojminutoveho kola)...ale ked sa nejde defus/plant, to je neplnenie uloh mapy (de map). Mozno by nezaskodila aj mensia sebareflexia. U mna je to vzdy slap (slay som dal asi jediny raz po xy upozorneniach a slapoch - fialovy xsicht by ti mohol rozpravat). Za mna bolo rozhodnutie admina v sulade s pravidlami. A vyprosim si tvoje narazky ohladom redardov, vieme ake je zlozenie hracov na servery ze???

  5. #20

    Odpověď: Admin Lebaux

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    dust2 only 16-03-2019 16:30:28 STEAM_0:1:13669361 194.228.59.84 lebaux_______________________1g skoda ze ste kkti
    dust2 only 16-03-2019 16:28:24 STEAM_0:1:13669361 194.228.59.84 lebaux_______________________1g nepomozes a cupis za bednou jak pca fakt
    dust2 only 16-03-2019 16:28:16 STEAM_0:1:13669361 194.228.59.84 lebaux_______________________1g sockar co tam robis? sa schovavas jak hovno
    dust2 only 16-03-2019 16:17:47 STEAM_0:1:13669361 194.228.59.84 lebaux_______________________1g tvoja mama je predpojata
    dust2 only 15-03-2019 23:37:24 STEAM_0:1:13669361 194.228.59.84 lebaux_______________________1g vsetci zastavte jak sracky zase

    - iba dnes a včera...viac som nepozeral...nie je to moja sekcia, ale takto admin by sa nemal chovať
    Ve výsledku to co udělal je podle mě úplně v pohodě, jen si neuvědomil ze co napíše reprezentuje adminy jako celek a tohle není úplně korektní jednání
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 17-03-19 v 20:39.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  6. #21

    Odpověď: Admin Lebaux

    Ja za to dávam rovno ban, keď niekto neplní úlohou mapy takze môžeš byt rad za slay... to že LeBaux napísal niečo hentake tak mám na to názor ako Okurka... ostatne napísal Hanba mi v #19

  7. #22

    Odpověď: Admin Lebaux

    Citovat Původně založeno hanba mi Zobrazit příspěvky
    Marek,
    miesas hrusky a jablka, je rozdiel v ulohach mapy a taktike. Ked to CT rushnu, je to urcita taktika rovnako ako ked T kempia napr. na Tspawne (moja tolerancia je minuta z dvojminutoveho kola)...ale ked sa nejde defus/plant, to je neplnenie uloh mapy (de map). Mozno by nezaskodila aj mensia sebareflexia. U mna je to vzdy slap (slay som dal asi jediny raz po xy upozorneniach a slapoch - fialovy xsicht by ti mohol rozpravat). Za mna bolo rozhodnutie admina v sulade s pravidlami. A vyprosim si tvoje narazky ohladom redardov, vieme ake je zlozenie hracov na servery ze???
    Hele nemíchám to, jak říkáš je rozdíl mezi úlohou mapy a taktikou, a pokud si někdy hrál zápasy, víš, že to někdy patří k určité taktice, když vyhodnotíš, že to nezvládneš, tak pošetříš gun. Jasný na publicu 20 hráčů čeká a je to nesmysl, proto říkám, dělejte buď jedno nebo druhý a ne si vytrhnout to co se vám hodí. Je to úplně stejný průser, jako když netrestáte ty arogantní děcka za jejich chování viz. třeba Liky, jo vím, že kdyby jste to dělali, tak vám tam nikdo nehraje. A pojďme to už ukončit, logicky se jako správný admin team budete bránit a ve finále je to dobře. Každopádně alespoň ty se zkus zamyslet nad těmi rozdíly mezi úkoly a taktikou, a že v tom vyhodnocování co je dobře a co ne, máte určité mezery.

  8. #23

    Re: Admin Lebaux

    Zdravím. Pokud chceš hrát trochu lépe na taktiku, tak doporučuji jiné servery. Na public serveru, kde můžeš potkat i jedenáctileté děti, co to poprvé v životě zapnuly, to nemůžeš brát vážně stejně jako třeba na faceitu. Proto se tu toho mnohem víc toleruje a naopak se dává důraz na rychlejší průběh hry.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 18-03-19 v 08:50.

  9. #24

    Odpověď: Re: Admin Lebaux

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Pokud chceš hrát trochu lépe na taktiku, tak doporučuji jiné servery. Na public serveru, kde můžeš potkat i jedenáctileté děti, co to poprvé v životě zapnuly, to nemůžeš brát vážně stejně jako třeba na faceitu. Proto se tu toho mnohem víc toleruje a naopak se dává důraz na rychlejší průběh hry.
    Jo hele máš pravdu, rozleželo se mi to a nebudu si dělat vrásky kvůli tomuhle.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Re: Admin Lebaux

    Citovat Původně založeno BUFu_Mara Zobrazit příspěvky
    Jo hele máš pravdu, rozleželo se mi to a nebudu si dělat vrásky kvůli tomuhle.
    Myslim, ze postoje sa tymto vyjasnili, Marek, dufam, ze sa v hre uvidime a nezanevries na kozelnu..hf&gg

  11. #26
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Admin Lebaux

    Len to ukoncim tym, ze proti tebe nemam ziadnu osobnu vendetu — nezdrzuj, sleduj si cas, chod po bombu, na planty a vsetko bude ok :) Som rad ze sme si to vysvetlili a diky ostatnym adminom za pomoc.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  12. #27
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Admin Lebaux

    Tebou uvedený admin bol za nevhodné vystupovanie na serveroch voči hráčom dôrazne upozornený. Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme a v prípade pretrvávania vulgárností daného admina si môžeš založiť nové vlákno, prípadne napísať súkromnú správu, kde bude postup riešenia už prísnejší.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •