Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Cheateri

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2019
    Příspěvky
    1

    Angry Cheateri

    Dobrý deň. Chcel by som nahlásiť 3 cheaterov, ale 1 som nestihol vyfotiť. Mám podozrenie na wallhack a aimbot, a to z par dôvodov. Keď som bol na Ačku tak nik nešiel, ale išiel som na mid a vtom som tam vošiel a hrač čakal namňa kým tam nabehnem a zabil ma. Potom keď hráč bol schovaty za krabicou a ten druhy hrač ho nevidel že sa tam schoval pekné ho zo shortu zabil. Ja som bol na ct spawne, lebo teroristi boli na Ačku a nevidel, že som zabehol za krabicu, lebo to vypadalo, že som išiel na mid a bez problemov mi dal hedku. Potom na shorte som stal a videl som tam hráča, a začali sme po sebe strielať, a dal som mu hedku a nezomrel, posielam foto mena tých hráčov. A ten hráč v ct vám to dosvedčí. Pardón, že som to fotil mobilom lebo mi nejde screenshotovať na pc.
    O FOTO MI NAPIŠTE NA EMAIL LEBO MI TU NEJDE DAŤ FOTO: matoaadam@gmail.com
    ALEBO FB Maťo Lachký
    Naposledy upraveno PigiCaj; 17-03-19 v 14:05.

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Cheateri

    Zde máš návod, jak máš správně napsat stížnost -> https://csko.cz/forum/showthread.php...D-st%ED%9Enost

    Fotky vůbec nebereme jako důkaz, musíš natočit demo. To co si napsal je nám bohužel k ničemu. Pokud má server hltv, můžeš ho stáhnout, nahrát, vypsat časy, které se ti nezdály a hodit to sem.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •