Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Žádost o práva na Jailbreak

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Vilem
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    16

    Žádost o práva na Jailbreak

    Zdravíčko


    Takže na Jailbreaku mám nahráno víc než dost, občas i s velkými pauzami ... myslím si že co se týká dem a nahlašování mám taky celkem dost nahlášeno.
    v chování celkem výrázné změny, hrál jsem tu pod nickem AbSoLuT^ o práva sem žádal už předtím, ale byl sem ještě nedovyvinutý smrad, ale vyspěl jsem

    O mně: Takžeee na serveru se jmenuji _ten_collector A moje Steam id je : STEAM_0:1:147142697


    - Je mi 15 let skoro 16 občas se chovám jako pubertalní děcko, ale rozumově jsem víš díky tomu že se v realným životě bavím jen se staršimi lidmi.

    => Taky změna o proti minulejšku v tom že školu jsem nedodělal kvůli osobním problémům - NEBUDU ZMIŇOVAT - <-- Jestli to bude nutné tak SZ ale určitě neee


    Žadám o práva kvůli tomu že bych chtěl přispět tím svým volným časem co mám když teď nechodím do školy, sháním si práci ale v 15 mě teď nikdo nevezme takže čekám až mi za 3 měsíce bude 16.

    ohledně AMX mám spoustu zkušeností, protože jsem vlastnil svůj server a Adminem už sem byl na nezmiňovaném serveru, který si už nepamatuji protože to bylo tak před 3 rokama


    CS 1.6 hraji 6 let s velkými pauzami takže nějaký ten skill určitě mám

    - Taak a teď nejspíš ta důležitá část která bude dělat nejspíš problém = BANLIST měl jsem hodně banů z mládí za píčoviny už ani nevím kvůli čemu byli, ale brzké bany jsou myslím že kvůli tomu že omylem sem spustil CT tlačítko když sem střílel po CT
    - Něco je taky za nadávky poňevač mi ruplo v bedně a bránil sem se, ale tak komu neujedou občas nervy noo
    - Noo to očko by se přimouřit mohloo


    Každopádně bych byl rád kdyby jste mě mezi vás přijali.

    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    A díky za každý NEGATIVNÍ či POZITIVNÍ komentáář

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Žádost o práva na Jailbreak

    proti

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Vilem
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    16

    Odpověď: Žádost o práva na Jailbreak

    Můžu se zeptat jenom na důvod, ale díky za rychlou odpověď :'D

  4. #4

    Re: Žádost o práva na Jailbreak

    Zdravím. V roce 2015 jsi uvedl, že ti je 14 let (hrál jsi prej 9 let), v roce 2018 ti bylo 15 (hrál jsi prej 5 let) a teď budeš mít 16 (hraješ 6 let). Za poslední měsíc tu máš pět banů. Nemáš tady žádné hlášení. Je mi líto, ale pro pozici admina jsi nevhodný.

    Perlička na závěr: Jailbreak 8 mini 18-03-2019 17:10:29 STEAM_0:1:147142697 80.250.28.107 _ten_collector a to jsem student druhého ročniku Karlovy Univerzity.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Vilem
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    16

    Odpověď: Re: Žádost o práva na Jailbreak

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. V roce 2015 jsi uvedl, že ti je 14 let (hrál jsi prej 9 let), v roce 2018 ti bylo 15 (hrál jsi prej 5 let) a teď budeš mít 16 (hraješ 6 let). Za poslední měsíc tu máš pět banů. Nemáš tady žádné hlášení. Je mi líto, ale pro pozici admina jsi nevhodný.

    Perlička na závěr: Jailbreak 8 mini 18-03-2019 17:10:29 STEAM_0:1:147142697 80.250.28.107 _ten_collector a to jsem student druhého ročniku Karlovy Univerzity.
    Heleď to co jsem psal byla minulost, tohle je přítomnost a to co teď píšu je pravda, počítám to od založení profilu na Forum.
    btw. Hlásím KajSinkovi nejvíc a dema na Forum nedávám.
    Právě ten banlist no, ale ve vzoru o práva bylo že nejvíc se hrotí zákazy k CT. Ale fajn beru to.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele Vilem
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    16

    Odpověď: Žádost o práva na Jailbreak

    Heleď jak se říká za zkoušku nic nedáš, ale určitě ty vaše názory si zapíšu do hlavy a budu mít další půl rok na to zlepšit se, takže to že práva nedostanu mi nevadí, hlavně že z toho dostanu ponaučení a to zlepšení.

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Žádost o práva na Jailbreak

    Proti

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Žádost o práva na Jailbreak

    Tuto sa úplne musím stotožnit s grakonom... Na admina proste ešte nemáš niesi na to zrelý. + len doplním že som zaregistroval dost hlásení cez ! a na všetkých čo som bol bolo asi 3/4 samé faily. Proti
    Už neni čas huliť...

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Re: Žádost o práva na Jailbreak

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. V roce 2015 jsi uvedl, že ti je 14 let (hrál jsi prej 9 let), v roce 2018 ti bylo 15 (hrál jsi prej 5 let) a teď budeš mít 16 (hraješ 6 let). Za poslední měsíc tu máš pět banů. Nemáš tady žádné hlášení. Je mi líto, ale pro pozici admina jsi nevhodný.

    Perlička na závěr: Jailbreak 8 mini 18-03-2019 17:10:29 STEAM_0:1:147142697 80.250.28.107 _ten_collector a to jsem student druhého ročniku Karlovy Univerzity.
    Rovnaký názor. Proti.

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Žádost o práva na Jailbreak

    Pokud je to s tou školou pravda , tak se na nějaké CS vyser a jdi rychle na nějakou střední jinak jsi v prdeli.
    K žádosti jsem Proti viz Granko

  11. #11
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: Žádost o práva na Jailbreak

    Ee, to nepunde.

  12. #12
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o práva na Jailbreak

    Nevím na co sice potřebuješ ten půl rok, když to zkoušíš od roku 2015 a pořád nevidím žádný posun, ale až budeš studentem 2. ročníku Kájovi Univerzity, dám ti PRO
    Ted PROTI
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #13
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva na Jailbreak

    Radši lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •