Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Žádost o práva na only dust2 servrech,old school a classic

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    52

    Žádost o práva na only dust2 servrech,old school a classic

    Zdravím vás ve spolek
    Chtěl bych vás poprosit o práva na only dust2 servrech a na old school servru.
    Je mi 33 let,pracuji jako kuchař a ve volném čase hraju csko a nebo si rád zajdu na pivko.Chodím často na vaše servry a znám i nějaké adminy.Byl jsem adminem asi 3-4 roky na servrech czt-tým a taky na zlinattacku.Takže zkušenosti mám.Csko hraju už od vydaní.Právě ted' marodím a ještě dlouho budu.Byl bych rád kdybych vám mohl pomáhat chytat cheatery a tím teda poprosit o práva.Budu moc rád za vaše odpovědi s pozdravem DUKe_CZ.

    STEAM_0:0:47962583 89.177.219.210

    Nick: DUKe_CZ

    Jo a jsem o rok starší :) Mějte se

  2. #2

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech,old school a classic

    Od poslednej žiadosti neubehol pol roka viz. https://csko.cz/forum/showthread.php...highlight=Duke Takze ti to tu môže niekto s kľudom locknut, ale ak nie tak stále neviem ako si na tom s točením dema. Mne si písal, že by si neútočil keby vieš, že ma niekto na 100% no dokaz vždy potrebujes. Skus dokázať že fakt vieš riešiť veci, hlas cheaterov aj na forko kde bude aj demo. Ak máš niekoho komu hlásiš tak napis nech to potvrdí. U mna toho nemáš moc.

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech,old school a classic

    Žádost si podával minulý rok v srpnu, tak snad uběhnul půl rok ne? To jenom náborářům trvalo půl roku mu dát proti :D Ale jako v předešlé žádosti si opět nic nenahlásil na web. Takže mi přijde, že ses moc neponaučil z toho, co se od tebe očekává. Hlavně si hlásil hráče bez dema 3x. Tato žádost tu možná bude delší dobu a za tu dobu bys měl prokázat, že něco hlásíš, že vůbec umíš natočit demo, dát upload a hodit na web.

    Co se týče aktivity, tak ta je dobrá - jsi ve hře skoro každý den.
    Chatlog jsem projela v rychlosti, takže chování máš taky dobré (pokud někdo něco nenajde).
    Jen to hlášení, celkově na střílecích se vyskytuje dost cheaterů, tam bys neměl mít problém.

    Chápu, že je lepší hlásit přímo adminů co máš na steamu, ale pár dem bys sem hodit mohl pro ostatní aim adminy. Jinak za mě by problém nebyl.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    52

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech,old school a classic

    Ok pohoda Už to tedy nechejme bejt.Přeji hezký zbytek dne

  5. #5

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech,old school a classic

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Žádost si podával minulý rok v srpnu, tak snad uběhnul půl rok ne? To jenom náborářům trvalo půl roku mu dát proti :D Ale jako v předešlé žádosti si opět nic nenahlásil na web. Takže mi přijde, že ses moc neponaučil z toho, co se od tebe očekává. Hlavně si hlásil hráče bez dema 3x. Tato žádost tu možná bude delší dobu a za tu dobu bys měl prokázat, že něco hlásíš, že vůbec umíš natočit demo, dát upload a hodit na web.

    Co se týče aktivity, tak ta je dobrá - jsi ve hře skoro každý den.
    Chatlog jsem projela v rychlosti, takže chování máš taky dobré (pokud někdo něco nenajde).
    Jen to hlášení, celkově na střílecích se vyskytuje dost cheaterů, tam bys neměl mít problém.

    Chápu, že je lepší hlásit přímo adminů co máš na steamu, ale pár dem bys sem hodit mohl pro ostatní aim adminy. Jinak za mě by problém nebyl.
    Mne bolo ale povedané že pol roka sa počíta od uzatvorenia žiadosti, nie od založenia. Tak ako to teda je ?

    E: tiež si myslím Grakon
    Naposledy upraveno Bager258; 21-03-19 v 18:34.

  6. #6

    Re: Žádost o práva na only dust2 servrech,old school a classic

    Přijde mi víc logické, že až od uzavření.

  7. #7

    Odpověď: Re: Žádost o práva na only dust2 servrech,old school a classic

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Přijde mi víc logické, že až od uzavření.
    Tiež som to tak bral a je to podľa mňa aj logické. Ak by si niekto založil žiadosť a jej vyriešenie by trvalo viac ako pol roka s tým, že verdikt by bol proti, tak by si mohol založiť žiadosť hneď po jej locknutí? Trochu blbosť nie?

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech,old school a classic

    No ok, tak je to po uzamčení, ale buď mu sem napište něco k jeho žádosti, nebo at mu to rovnou zamčou.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech,old school a classic

    Nič v zlom Duke, ale som za lock, boli tu už iný ktorým neprešlo to že to nie je je pol roka. Poriadne hlas horientuj sa, uploaduj dema na forko. Potom keď požiadaš bude to o to jednoduchšie.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Zlín
    Příspěvky
    52

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech,old school a classic

    Já to taky myslel že se to bere jako od poslední žádosti což je přes půl roku ale ok.Je tu adminů co jsem vůbec nechodí a šanci jiným nedáte.Si to aspoň protřid'te.Jinak pohoda já už to řešit teda nebudu.Mějte se

  11. #11
    Server admin
    Datum registrace
    May 2015
    Umístění
    Střílecí + jump servery
    Příspěvky
    583

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech,old school a classic

    V minuly zadosti jsem chtel, abys hodil nejaky hlaseni na forum, at vidim, ci dokazes natocit a nahrat demo bez problemu. Po locknuti prvni zadosti by bylo lepsi, kdybys par tech hlaseni udelal a potom si pozadal o prava. Ale bohuzel se tak nestalo...
    "Nám nepřísluší zvládnout všechny temné síly světa a všechny zvraty historie. Musíme ale udělat, co můžeme, pro dobro let, do nichž jsme vrženi, vykořeňovat zlo na polích, která známe, aby ti, kdo přijdou po nás, mohli obdělávat čistou zemi. Jaké počasí budou mít, o tom nerozhodneme."
    -J. R. R. Tolkien

  12. #12

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech,old school a classic

    Predchádzajúca žiadosť uzavretá 8.2.2019. Nenastal žiadny posun, myslím, že viacerí sme nepostrehli hlásenia z hry a taktiež na fóre. Hlavne sme chceli, aby tie hlásenia mali hlavu a pätu a obsahovali aj demá. Bohužiaľ nevidno žiadnu snahu. Každopádne nejde o nejakého problémového hráča, je aktívny a pokiaľ viem, nemá ani žiadne bany. Túto žiadosť by som však uzavrel a nebral ju do úvahy. Dal by som mu šancu založiť novú najskôr až 8.8.2019 a využiť tento čas na to, aby nás presvedčil, že je ochotný a schopný natočiť pár dem, nahlásiť pár cheaterov, nech mu môžeme dať v budúcnosti pro.

  13. #13
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva na only dust2 servrech,old school a classic

    Žiadosť nemôže byť ďalej riešená, keďže od tej minulej neuplynul ako taký dostatočný čas, pri ktorom by nastal výraznejší posun. Ďalšiu žiadosť si preto prosím podaj najskôr až o 6 mesiacov.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •