Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Furien Maplist Review

  1. #1
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Lightbulb Furien Maplist Review

    de_dust - pohode mapa, hráva sa stále a je votovaná - NECHAŤ
    de_dust2 - pohode mapa, hráva sa stále a je votovaná - NECHAŤ
    de_aztec - mapa není zlá a sem tam sa zvolí - NECHAŤ
    de_dust4ever - mapa dobrá až na priestor za T spawnom kde by sa mohla dať kemp zóna alebo niečo proti kempu - NECHAŤ/UPRAVIŤ
    de_dustyaztec - mapa fajn a málokedy sa votuje ale nikto na tú mapu nenadáva - NECHAŤ
    de_storm - táto mapa keď sa pustí tak chcú všetci hneď zmenu mapy a 3/4 servera odíde - ODSTRÁNIŤ
    de_inferno - není to najhoršia mapa ale ak sa hrá tak buď odíde polka servera alebo všetci spamujú rtv a chcú inú - ODSTRÁNIŤ
    de_hunt - hráva sa občas ale je tam malý problém viz. príspevok dolu - ODSTRÁNIŤ
    de_western3 - som ani nevedel, že existuje, pretože sa nikdy nehrá a ak hrá tak na serveri zostanú 2ja hráči max - ODSTRÁNIŤ
    de_snowball - mapa má veľa miest kde sa dá kempiť a furieni ani so SK ich nezabijú na väčšine tých miest a to vedie k sťažnostiam a zmene mapy, pretože to hráčov omrzí - ODSTRÁNIŤ
    de_dust_castle - hráva sa, neni s ňou problém akurát by sa mohla na B plante hore na tej plošine, kde sa dá vyskákať dať kemp zóna alebo to zablokovať úplne, pretože ak sa tam postaví za CT last s 200hp 100 armor a má dobrý aim tak ani HE, flash a ani SK nepomôžu - NECHAŤ/UPRAVIŤ
    de_dust2006 - problém na tejto mape je txt na B plante a balkón pri B plante ale to by stačilo nejako uzavrieť tú txt a kemp zónu alebo niečo ako inštantné uberanie hp na ten balkón - NECHAŤ/UPRAVIŤ
    de_severe - dlho sa nehrala a ak sa hrá, tak raz za uhorský rok a je tam prakticky zbytočná - ODSTRÁNIŤ
    de_centurion - nope mapa, ktorá sa nehráva - ODSTRÁNIŤ
    de_duhran - na túto nemám nejaký extra feedback a moc sa nehráva
    de_dustlands - malá mapa, ktorá sa občas zapne a dneska tam bola 2x bez zmeny mapy alebo spamu rtv - NECHAŤ
    de_dustzero - nie tak často hrávaná mapa ale je okej - NECHAŤ
    de_irak2 - kombo irak2 a furien = spam rtv, zmena mapy a vyprázdnenie servera o pár gut hráčov - ODSTRÁNIŤ
    de_kabul - NECHAŤ viz. príspevky dolu
    de_widlakof - stará dobrá mapa ešte z čias kedy Italy bola v obehu ale teraz je to kemp spot na kemp spote a po mape pomaly už ani furieni nebehajú ak nemajú SK - ODSTRÁNIŤ
    de_sunny - táto mapa je pre strafovanie a furienov nočná mora a dá sa tam na veľa miestach zakempiť a väčšinou sa tá mapa po 1 minúte mení pretože na serveri nikto nezostane - ODSTRÁNIŤ

    Ak som nejaké mapy vynechal tak to tu ešte editnem a zároveň by som chcel aby hráči alebo aj admini navrhli nejaké nové mapy a prípadne vyjadrili či súhlasia alebo nie s tým, ktoré mapy by sa mali odstrániť, a ktoré nechať.
    Naposledy upraveno Revan; 25-03-19 v 14:29. Důvod: Feedback

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Odpověď: Furien Maplist Review

    De_kabul-Mapa výborná pre Ct aj T.
    Veľký priestor na strafy, len hráči sú blbý a campia na cts pri tom 'balkóne'.
    Keď už neni čo nominovať z dustiek, narade je vždy kabul, čiže sa hráva.
    Neviem kto bude opravovať tie textúry na mapách,,ale príde mi to zbytočné

    D2_2006 - na tú textúru ti nikto nechodí, nevidím dôvod riešiť, keď tak nový hráči za T, ktorý nevedia čo robiť.
    (možno keď je 3v3,2v2,tak tam hráči zo srandy pôjdu)
    Väčšinou keď niekto ide na balkón tak je to last alebo ct na začiatku kola, a hráči
    ktorý tam zomrú z T sa vyhováraju na camp, aj keď nevedia, čo to znamená.
    E:
    Widlakof - mapa je jednoznačne pre skúsenejších hráčov.
    Využíva sa tam dosť aj surf,na strechách sa ťažko zastrafuje ale nevidím problém 'zalietať' nad nimi.
    Hráči u CT môžu využívať strechy, čo je dosť veľká výhoda.
    Nevidím problém ak je admin prítomný na serveri napísať pár slov camp=ban a hráči by si určite uvedomili čo zle robia.
    Z pár zdrojov neviem či sú pravdivé, mapa bola odstránená a zase pridaná, ak ste ju odstránili a zase pridali na čo ju chcete zas odstrániť?
    Widlakof by určite mala zostať, hráči na nej môžu dostať 'skúsenosti'.
    Alebo by aspoň videli 'skúsenejších' ako sa má 'hrať'.
    Podľa mňa by mala zostať.

    Irak2 je tiež dobrá mapa ale je tam málo miesta na 'lietanie' (aspoň mne sa páči mapa)

    Chcel som spraviť mapu iba na furien, štýlom ako je dust, d2 2006 a d4ever.
    Všetky potrebné veci ako vytvoriť mapu som si stiahol, no však nenašiel som si čas. (radšej som dohliadal poriadok na serveri;D).
    (cez prázdniny sa na to vrhnem)


    De_hunt - malá rýchla mapa, silnejší vedú najčastejšie.
    - mapa však skrýva dosť 'aim campov', nevidím dôvod prečo by mal iba jeden team vyhrávať.
    Na druhých mapách to je tak isto, 1-2 hráči po 2 kolách už majú sk.
    - mapa aj keď je malá dá sa tam zahrať.
    Bol by som rád ak by sa nechala.


    (jasné pri väčšom počte je to hrôza :Dale pri menšom počte mapa vyhovuje požiadavkám furienu.)


    Citovat Původně založeno Sewell Zobrazit příspěvky
    Jak napsal Nihilus, kabul je výborná mapa jak pro ct, tak i pro t, já bych jí tam rozhodně nechal. Jediný problém na té mapě je ten "balkon", ale tam stačí naházet HE nebo nalítnout s SK a je to ez asf xd
    Ak vyhrávajú iba Ct, Tčka sú vo veľkej nevýhode, vtedy ti nepomôže ani last.
    Na hecko máš jeden pokus a v niektorých situáciách nemáš ani na hecko, a nie vždy sa môžeš spoľahnúť na team, že sa nejako dohodnete na 'taktike' k víťazstvu.

    Dá sa hráčov pekne poprosiť aby tam neboli, v niektorých prípadoch to zaberie.

    De_storm - je tiež zaujímavá mapa.
    Mne sa vždy páčila, aj sa mi tam v pohode hralo či za Furienov alebo antifurienov.
    Ale ak mapa nemá v názve dust tak sa nehrá.
    Jediná nevýhoda mapy je asi, že sa hráči nevedia pohybovať v tých miestnostiach, ktoré sú podľa mňa oveľa väčšie napr. od inferna.

    D4ever- jasné je tam problém s tým 'balkónom ' nad ts, ale nemyslím si, že by sa malo niečo upravovať.
    Skoro každému hráčovi to vadí ak Ctčko stade len prechádza, ale treba si uvedomiť, že aj ct má právo aby sa ubránilo pred tčkami a za to, že si vytvorí cestu (10-15 sekúnd kým to prejde) kde je ťažší terén nevidím dôvod na úpravu.
    No a B varianta hráčov ktorí tam trávia dosť času existuje vysvetlenie /upozornenie, slay/kick, ban.


    Každá mapa má nejaké miesto na camp kde furieni majú ťažší prístup k zabitiu súpera, no však podľa mňa by sa to nemalo upravovať kvôli tomu.

    Keď tak veľmi to vadí niektorím to menšie campenie (nemyslím to extrémne kde sa hráči nepohnú z miesta) malo by sa zaviesť pravidlo, že antifurieni sa nemôžu vrátiť naspäť dozadu, museli by to obísť celé.
    Naposledy upraveno N1HiL; 26-03-19 v 17:24.

  3. #3
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: Furien Maplist Review

    Jak napsal Nihilus, kabul je výborná mapa jak pro ct, tak i pro t, já bych jí tam rozhodně nechal. Jediný problém na té mapě je ten "balkon", ale tam stačí naházet HE nebo nalítnout s SK a je to ez asf xd

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: Furien Maplist Review

    Kabul je jedina mapa ktera se hraje mimo dust rodinu, vzdy kdyz prijdu na server hlasuju Kabul. Je vyborna jak pro CT tak pro T, to bych radsi ostranil hunt, staci 2 lepsi hraci v enemy a nonvip plejrs si nezahrajou protoze rushe z druhe strany neuhrajou a naopak je to taky tezky k ostatnim mapam se nevyjadruju, upravu neni treba staci si vydobyt respekt pak se nebude lozit na kempy, ale to by se muselo kickovat.. za me vse
    0000 - INFINITY

  5. #5
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Furien Maplist Review

    Upravil som to teda a k tej dust2006, tak tam niektorí hráči majú obľubu hodiť na txt keď majú low hp za furiena na heal alebo čakajú na last, tam ich nikto nezabije. Väčšinou stačí 2-3x slap a zlezú odtiaľ a nevracajú sa tam čo som online na serveri. A k tomu kempu celkovo - respect moc nestačí, lebo 50% hráčov si ajtak bude robiť čo chce a kempiť kde sa dá + noví hráči nevedia, čo sa môže a čo nie a zbytočne ich potom slapujem alebo banujem.

  6. #6
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Odpověď: Furien Maplist Review

    Aj tak sa to nespraví, dôležitejšie veci sa na niektorých serveroch stále nespravili.
    A nemyslím si, že akurát sa odstránia nehrané mapy.

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: Furien Maplist Review

    Z toho důvodu já osobně píšu hráčům, kteří h8tí novější, že ať jim napíšou co dělají špatně jinak to pujde takhle dokolečka, ale admini jste vy, vy máte mít respekt, ovšem to by nesměli padat nesmyslné bany atd...
    0000 - INFINITY

  8. #8
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Furien Maplist Review

    Uvidíme ako to pôjde celé. Zatiaľ sa budem snažiť o zmenu maplistu a časom sa dostanem po zbytok vecí ak furien ešte bude alive server. Chcem to tam pozmeniť tak aby to bolo lepšie ako pre hráčov tak aj pre adminov, len to je beh na dlhú trať troška pri tom na čom všetkom sa maká aktuálne.

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Odpověď: Furien Maplist Review

    Citovat Původně založeno Off_Man Zobrazit příspěvky
    Uvidíme ako to pôjde celé. Zatiaľ sa budem snažiť o zmenu maplistu a časom sa dostanem po zbytok vecí ak furien ešte bude alive server. Chcem to tam pozmeniť tak aby to bolo lepšie ako pre hráčov tak aj pre adminov, len to je beh na dlhú trať troška pri tom na čom všetkom sa maká aktuálne.
    Super, ešte sa maká na tom dúfam! :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •