Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Idealistic

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2018
    Příspěvky
    38


    Idealistic

    Zdravím opět!
    Mám menší návrh který zde už zazněl ale rád to oživím pro admini, etc.
    Semiclip, deathmatch, block maker, Demage, víc map, nebo nějaký módy.

    Semiclip, tím mám na mysli průhledné postavy jak na Dust módu, tak hns, nějak to přenést na všechny servery, kde je to potřeba, je otravné narážet furt do někoho kdo tam čupí, rejpat pak do ostatních. Tak Vás prosím, změňte tuhle věc, mně a ostatním se to bude líbit.

    Deathmatch by byl skvělí, či-že vím že je Hns:training, ale po čase hraní (teď píšu ohledně hns)..
    Po čase hrani6mi to přijde stereotypní, připadá mi že na servery už nechodí moc lidi (aktivně hrát).
    Byl by ro lepší training server s více motivy, nastavením.
    A určitě v tom nejsem sám, kdo si na tom trvá.

    Blockmaker vynecháme, ten už existuje.

    Damage, opět chci říct že mě to se** teď nevím kde je to spadnutí na hlavu bráno o 15HP, idk.
    Příklad: hráč leze po ladderu, ct za ním na konci mu skáče 5 minut po hlavě a few years ago je dead Protože ten klokan je deb**. Pochopíte snad mé rozhořčení.

    Mapy. Tím mám na mysli mapy z rayishe, nebo amagadu a c21. Ty by se zajista hodili pro NS hráče a teď si myslíte že škemrám že jsem NS a začnete mě kritizovat že nemám STEAM, thx for sup :DDD

    Ps. Nebuďte toxic, Děkuji.
    Edited.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402


    Odpověď: Idealistic

    Sú v pláne zmeny -> http://csko.cz/X8gx niektoré mapy sa už vymazali a bohužiaľ mapy môžu pridať len ľudia, ktorí momentálne nemajú vôbec čas, takže je otázne či vôbec budú niekedy pridané. Je v pláne aj vymazať ten damage plugin, je to proste debilina a zbytočnosť a je aj v pláne ten hns block server (keby mal k tomu prístup obyčajný admin, už je to dávno hotové, ale bohužiaľ. nemôžme s tým nič robiť a len čakať až sa niekomu bude chcieť a bude mať čas)
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  3. #3
    Sewell_
    Guest


    Odpověď: Idealistic

    Wtf, proč chcete hns Block server? Však tím potom buď zabijete a všichni budou chodit na Block a nebo nikdo nebude chodit na Block, takže waste time asf. Myslím si, že hlavní, co by se mělo dodělat jsou ty mapy a odstranit dmg. Si myslím, že budeme rádi, když se aspoň tenhle rok přidají ty mapy xd

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402


    Odpověď: Idealistic

    Ten hns block server by mal prilákať nových ľudí a oživiť trochu jump sekciu. Dnes už ťažko nájdeš kvalitný server, takže ak sa to dobre spraví, určite by tam ľudia pravidelne hrávali.
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  5. #5
    Sewell_
    Guest


    Odpověď: Idealistic

    Citovat Původně založeno DinGo Zobrazit příspěvky
    Ten hns block server by mal prilákať nových ľudí a oživiť trochu jump sekciu. Dnes už ťažko nájdeš kvalitný server, takže ak sa to dobre spraví, určite by tam ľudia pravidelne hrávali.
    Nevím nevím, pochybuji, že s tímhle zrovna někoho přilákate. Možná když se to dobře udělá, tak třeba ano, ale než se to udělá, tak to bude delší chvíli trvat, když mapy na hns už se přidávají X měsíců. But stejně si myslím, že jestli se to udělá, tak se zabije buď Hnsko a nebo ten Hns Block nebude nikdo hrát.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •