Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Žádost na JB

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2017
    Umístění
    Doma...
    Příspěvky
    24

    Lightbulb Žádost na JB

    Zdravím, tímto bych si chtěl zažádat o admina. Mělo by se jednat o formalitu, protože si o práva žádá v této době každý tupec. Jmenuji se Patrik, bude mi za 35 dní 13 let, tudíž Frisco přesně odhadl můj věk. Studuji obor mechanik- elektrotechnik, který za rok určitě dokončím. Určitě bych měl být admin z toho důvodu, že znám pravidla prakticky nejlépe a svým neustálým porušováním pouze ukazuji to, jak moc dobře je znám. V csku jsem celkem prakticky nováček, jelikož ho hraji asi 5 let a cca 4 roky na jb. Někteří admini vědí, že hlásím provinilce, takže hlášení je celkem v pohodě. Hlásím jak ostatní, tak i sebe. Kromě mé záliby ve vybraných pc her, tak jsem vášnivý motorkář, fotbalista, hasič a mnohé další. Jsem prostě přínosem pro vše, co dělám. Jediná snad negativní vlastnost je jen to, že jsem celkem výbušný s minimální špetkou vulgarismů, protože mě lehce vytočí dvoutýdenní admini, kterým přes tu dobu narostl dick a sebevědomí. Děkuji za vyjádření, vlastně ani nemusíte, rovnou mi ho hoďte.
    S pozdravem Král Kotelny©.

  2. #2

    Re: Žádost na JB

    Vtipné. Proti.

  3. #3
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žádost na JB

    Král Kotelny je jen jeden, ale ty to nejsi. Nazdar.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •