Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: zajímavý hacker??

  1. #1
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2018
    Umístění
    MK
    Příspěvky
    175

    zajímavý hacker??

    Ahoj, na náš server Oldschool chodí poslední dobou člověk, steamer, který pravděpodobně ovládá Csko na veliké úrovni. Nicméně mám podezření, že neni uplně clear.. chodí hrát od nedávna a nikdo z nás "oldschoolerů" ho neznáme. Tím bych chtěl podat stížnost a zároveň požadavek k jeho zkontrolování.'
    STEAM_0:1:485039340 89.203.180.133
    krátké demo, které asi nic neřekne, ale prosím zkontrolovat ve hře.. často classic a oldschool..
    http://leteckaposta.cz/729643310
    jestli je clear a opravdu tak dobrý tak má úcta...
    nick: skřítek racochejl
    Naposledy upraveno Masif; 04-04-19 v 20:34.

  2. #2
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: zajímavý hacker??

    Ahoj, hráče jsem často viděla na d2, kde mi nepřišlo, že by hrál s cheatama, stejně jako na tomto demu, které je sice krátké, ale je čisté. Je vidět, že to hraje už nějakou dobu - styl házení granátů, děrování apod.

    Kdybys měl větší podezření, tak by to chtělo určitě delší demo s časy, které se ti zdají podezřelé.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #3
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Feb 2018
    Umístění
    MK
    Příspěvky
    175

    Odpověď: zajímavý hacker??

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Ahoj, hráče jsem často viděla na d2, kde mi nepřišlo, že by hrál s cheatama, stejně jako na tomto demu, které je sice krátké, ale je čisté. Je vidět, že to hraje už nějakou dobu - styl házení granátů, děrování apod.

    Kdybys měl větší podezření, tak by to chtělo určitě delší demo s časy, které se ti zdají podezřelé.
    Ahoj.. děkuju.. Proto jsem napsal stížnost tímto stylem, nechctěl jsem hned probudit hromadu názorů--- ale samozřejmně se pokusím o to, abych měl více materiálu. POKUD je hráč čistý,je frajer.. mužete lock... díky

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •