Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Volaní admina

  1. #1

    Volaní admina

    Ahoj chápu, že admini nejsou pořád ve hře , ale když několik lidí volá přes ! a stále nikdo nepřijde tak to není dobré. Když není admin někde na serveru, tak mi to napíše , že admin není ale když mi to nenapíše tak předpokládám , že nějde je a že přijde a ono stále nic. Budu rád za vysvětlení děkuji.

  2. #2

    Odpověď: Volaní admina

    Ahoj, existuje veľa hráčov, ktorí neustále hlásia blbosti alebo nahlasujú každého ako cheatera. Keď tam príde admin, je zo 100 hlásení 99 clear. Niekedy sa preto môže stať, že niektorému adminovi pretečie pohár a niektoré hlásenia ignoruje a chodí len na hlásenia od overených hráčov, ktorí hlásia skutočných cheaterov. Samozrejme toto je vínimka, väčšinou sa snažíme chodiť všade hneď, pokiaľ je to možné.

    Druhá vec je, že nie každý admin má práva na všetkých serveroch. Takže aj keď ti to píše, že je nejaký admin online a má práva len na JB, tak nemôže ísť na hlásenie napr na dustonly. To isté platí aj naopak, ak má admin práva len na aim-e, tak na JB ti nijak nepomôže.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Volaní admina

    Zdravím,
    všetko dôležité už popísal Pelargos. Avšak, ak sa jedná o cheaty alebo aj iné hrubé porušenie pravidiel, ktoré by bolo banovateľné aspoň na 1 deň globálne alebo 3 dňovým zákazom, tak môžeš natočiť demo a poslať ho na forko pre preverenie. Na veci z chatu stačia iba údaje ako je Nick, ID, IP a my si pozrieme jeho chl a zhodnotíme, či to je na ban alebo nie.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Volaní admina

    Neviem ako ostatný admini ale minimálne ja ked prídem na hlásenie cez ! tak len sem tam sa stane že to je fail. Samozrejme je iné ked hráč nemá mik alebo má WH. Aj mne sa raz stala situácia ked som bol cca hodinu jediný aktívny admin tak cez ! chodilo neskutočne vela správ najviac z D2only že tam je jeden multihacker na ktorého prišlo za 5 minút asi 10 hlásení. A čo som ja mohol robiť? Už ma to sralo tak som ho natočil a hodil som mu ho cez web, potom už bol klud. A teraz si zober že by sa stalo to isté len trochu naopak. Aim admin je jediný na všetkých serveroch a začnú ho zaplavovať hlásenia že dáva každé kolo voláky týpek MFK. On proste nemože spraviť absolútne nič ked sa JB nerozumie. Aj ked je pravda že nie na každé hlásenie cez ! sa chodí, ale ked začnú chodit hlásenia, ten istý server, ten istý frajer, viac ludí začne písat cez ! tak pochybujem že by tam nikdo neprišiel ked je aktívny niekdo kto tam má práva.
    Už neni čas huliť...

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele professional
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna :wub: ❤
    Příspěvky
    230

    Odpověď: Volaní admina

    Hlaseni pres ! Je ti k nicemu kdyz te neznaj admini a vi ze rozeznas scripty. Takze prakticky bud hlas nekomu na steam a nebo ti tam stejne nikdo chodit nebude.
    Furien
    steam : http://steamcommunity.com/profiles/76561198169833570/
    name : Professional

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Volaní admina

    Citovat Původně založeno professional Zobrazit příspěvky
    Hlaseni pres ! Je ti k nicemu kdyz te neznaj admini a vi ze rozeznas scripty. Takze prakticky bud hlas nekomu na steam a nebo ti tam stejne nikdo chodit nebude.
    Musím se adminů zastat s tím že tohle je blbost. Hrával jsem s nickem Player což má každej druhej jouda kterej si nezmění nick a přesto admini většinou na moje hlášení chodili.
    Možná to bude tím že jsem to většinou formuloval "Prosim admina, Nick AB" nebo rovnou /cheater
    Naposledy upraveno teecko; 05-04-19 v 13:23.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  7. #7

    Odpověď: Volaní admina

    Citovat Původně založeno teecko Zobrazit příspěvky
    "Prosim admina, Nick AB" nebo rovnou /cheater
    Toto je cesta.

    Lebo hlásenia typu: "cheater", "pod sem", "do pice jebnuti admini kde ste kokoti máte tu cheatera" a pod. nás moc nelákajú. Hlavne keď napíše niekto len cheater alebo poď sem, tak ako má admin vedieť, koho má riešiť. To má na tom duste sledovať 30 ludí naraz a každého preverovať? Základ je slušné hlásenie a hlavne uviesť aspoň nick a dôvod, nech vieme koho máme riešiť a nie, aby sme tam 10 minút hľadali nikoho kto možno ani necheatuje alebo neporušuje pravidlá.

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Volaní admina

    Druhý řešení je začít spamovat a admin přijde zabanovat tebe a pak toho co hlásíš to je taky cesta :D
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  9. #9

    Re: Odpověď: Volaní admina

    Citovat Původně založeno teecko Zobrazit příspěvky
    Druhý řešení je začít spamovat a admin přijde zabanovat tebe a pak toho co hlásíš to je taky cesta :D
    Nejlepší řešení.

  10. #10

    Odpověď: Volaní admina

    Děkuji za odpovědi, budu se tedy snažit točit dema a dávat je sem nebo někomu posílat, většinou když jsem hlásil tak někdo přišel, ale už 3x se mi právě stalo že ne a to mě naštvalo, proto jsem to tu psal, ale i přesto děkuji. Pan Hermesss

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: Volaní admina

    Na moje hlaseni nechodili ani /cheater ani ! Nick+ duvod ani spam ze sou neschopni tak nvm something wrong
    0000 - INFINITY

  12. #12

    Odpověď: Volaní admina

    Ja mam celkom dobru skusenost. Ked som hlasil in game,tak takmer vzdy niekto prisiel.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •