Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Pre Charon35 SVK takze ziadam o adminske prava

  1. #1
    eXee
    Guest

    Pre Charon35 SVK takze ziadam o adminske prava

    Ako vidim kazdy si cita len to svoje... ale keby si nevsimol napisal som tam dovod ze preco AJ TAK BY STE NEDALI NIKOMU nemyslim si ze ja som prvy ktory pytal prava...nemusi tam byt 8adminov staci ked je tam 1 abo 2 krory su tam denne aj 3 hodiny niekedy :) ale je to vas server ja vam hovorim iba jednu dobru radu a po druhe neviem ze co pre vas znamena soccerjam ako hra a ci viete ako sa to hra a pravidla atd. preto by bolo dobre nech sa vyjadruju taky ludia ktory maju stym roky skusenosti(tymto ta nechcem urazat len som ta nikdy nevidel hrat sj)

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Leryx
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Český Těšín
    Příspěvky
    746

    Re: Pre Charon35 SVK takze ziadam o adminske prava

    Kopeš míč do branky, kupuješ si bonusy za exp. a jediné co se tam krom cheatů atd. banuje, je střela na branku bez golmana. Byl jsem tam asi jen 2x za život, ale nějak mně ten server nezaujal, já nvm na co je tam potřeba admin, to že kopou do prázdné brány je vaše chyba, nemáte z ní odcházet, za další když jsem tam byl a nahlásil SH, admin tam byl do 20 sekund, takže myslím že se tam docela dost chodí, ale pokud se v něčem pletu pouč mně. Jde mi spíš o to, že tvoje žádost nesplňuje kritéria.

  3. #3
    Ex-adminka Avatar uživatele Lallinka
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Hell
    Příspěvky
    918

    Re: Pre Charon35 SVK takze ziadam o adminske prava

    Když už chceš žádat o práva tak se aspoň prosím podívej, jak se to dělá. Děkuji

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele Svacinar
    Datum registrace
    Jul 2011
    Příspěvky
    1,344

    Re: Pre Charon35 SVK takze ziadam o adminske prava

    V klidu exe, máš je mít.

  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Pokéball
    Příspěvky
    437

    Re: Pre Charon35 SVK takze ziadam o adminske prava

    Citovat Původně založeno Leryx Zobrazit příspěvky
    Kopeš míč do branky, kupuješ si bonusy za exp. a jediné co se tam krom cheatů atd. banuje, je střela na branku bez golmana. Byl jsem tam asi jen 2x za život, ale nějak mně ten server nezaujal, já nvm na co je tam potřeba admin, to že kopou do prázdné brány je vaše chyba, nemáte z ní odcházet, za další když jsem tam byl a nahlásil SH, admin tam byl do 20 sekund, takže myslím že se tam docela dost chodí, ale pokud se v něčem pletu pouč mně. Jde mi spíš o to, že tvoje žádost nesplňuje kritéria.
    Ty si tam byl 2x. Ouch. Cetl sis pravidla kdyz si tam prisel, pochybuju. Zkus hrat na SJ 2o2 a byt zaroven treba v brane ( jen priklad ). Vcera jsem tam volal admina kvuli SH. Nikdo neprisel...
    Zbytecna zadost. SID nikde.

  6. #6
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Pre Charon35 SVK takze ziadam o adminske prava

    Citovat Původně založeno eXee Zobrazit příspěvky
    Ako vidim kazdy si cita len to svoje... ale keby si nevsimol napisal som tam dovod ze preco AJ TAK BY STE NEDALI NIKOMU nemyslim si ze ja som prvy ktory pytal prava...nemusi tam byt 8adminov staci ked je tam 1 abo 2 krory su tam denne aj 3 hodiny niekedy :) ale je to vas server ja vam hovorim iba jednu dobru radu a po druhe neviem ze co pre vas znamena soccerjam ako hra a ci viete ako sa to hra a pravidla atd. preto by bolo dobre nech sa vyjadruju taky ludia ktory maju stym roky skusenosti(tymto ta nechcem urazat len som ta nikdy nevidel hrat sj)
    Admin na 3 hodiny je podľa teba na nič admin. Keby tam bol 3 hodiny a ty by si tam zrovna vtedy nebol, napísal by si, že tam aj tak nikto nechodí. A nepíš, že nie. Preto som písal, že by tam bolo treba adminov nonstop. Ale to je na dlhšiu debatu.

    Ale ako som už písal. Táto sekcia je žiadosť o práva. Nedodal si SteamID, takže lock. Ak chceš problematiku SJ rozoberať ďalej, založ to sekcií Sťažnosti, alebo Dotazy. Ešte jedno takéto vlákno bez čiarky, bodky, písané ako cez telegraf a v zlej sekcií, tak ban na fóre

    BTW aby to zas niekto zle nepochopil. Nie som proti tomu, prebrať nejaké dotazy ohľadom SJ a prípadné návrhy, ale nech to je v správnej sekcií!
    Naposledy upraveno Charon35; 18-04-12 v 22:17.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •