Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Servery miznú

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele Burton
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Rumanová, Okres Nitra, Slovensko
    Příspěvky
    172


    Servery miznú

    Zdravím potreboval by som poradiť, dnes som zapol csko a nenačítalo mi žiadne servery, ani v history ani vo favourites. Skúsil som restart steamu, odhlasit a prihlasit ale nic. Nešlo mi pripojiť ani cez steam odkaz na kotelnackej stránke. Tak som preinštaloval csko, teda odinštaloval, stiahol nainštaloval a išlo to normálne tak ako vždy. No asi po hodine hrania mi servery znova zmizli, ostal som ešte pripojený na jednom JB, stále sa mi dalo hrať, ale prepojiť sa už na iný server nie. Nefunguje ani pripojenie na priateľa na steame, vtedy píše "Server neodpovedá"

    Ďakujem za akúkoľvek radu :)
    Všetko sa dá vysvetliť, bohužiaľ nie všetkým.

  2. #2


    Odpověď: Servery miznú

    Ahoj. Servery z Favorites sa stracaju aj mne. Kedze sa to nedeje na Non-Steame ale len na Steame,mozno su na pricine aktualizacie Steamu. Neviem...ma niekto inu skusenost?

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212


    Odpověď: Servery miznú

    Ahoj, tento problém mám aj ja... Tak stále raz za mesiac mi stále zmiznú všetky servery, ktoré mám vo favourites, taktiež aj v histórii...

    E:
    Citovat Původně založeno Zakaleny Zrak Zobrazit příspěvky
    Ahoj. Servery z Favorites sa stracaju aj mne. Kedze sa to nedeje na Non-Steame ale len na Steame,mozno su na pricine aktualizacie Steamu. Neviem...ma niekto inu skusenost?
    Možno máš pravdu ale zasa mne sa to deje stále každý mesiac a neviem zistiť príčinu...
    Naposledy upraveno Dannyko; 12-04-19 v 20:38.

  4. #4


    Odpověď: Servery miznú

    Hmm,pred chvilou som stiahol aktualizacie na Steam a servery nezmizli - su tam. Takze pricina bude mozno niekde inde...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •