Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Pridanie novych hernych modov pre csko1.6 :)

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Pridanie novych hernych modov pre csko1.6 :)

    Herny mod:

    1)Venom
    2)Red Operations
    3)Coop Simulator


    1)Venom
    ––––––

    Je to podobné ako mod TTT. Akurát je tam niekoľko zmien.
    Jeden hráč sa spawne ako votrelec veľký ako fľaša na vodu. Jeho cieľom je zničiť ostatných. Dokáže útokom zozadu posadnúť iného hráča, čím vlastne zabije vlastníka postavy, pošle ho do režimu diváka a sám ovláda jeho postavu s jeho menom. Keď ma pocit že je odhalený môže ju stlačením "V" opustiť postava padne na zem mŕtva a môže nájsť iného hostiteľa. Keď ovláda človeka, môže ostatných strieľať. Úlohou ostatných je nájsť a zabiť posadnutého človeka a hlavne parazita, pričom nemôžu otvoriť menu zo skóre aby neodhalili kto už nie je v hre a koľko ľudí je nažive a tiež nemôžu komunikovať s mŕtvymi cez chat ani iným spôsobom. Na konci kola sa na 15 sekúnd zobrazí skóre tiež kto vyhral a aké ma kto hodnotenie.

    2)Red Operations
    –––––––––––––-

    Proti sebe stoja CT a T ako tímy. AEGIS a Extrémistický Rebeli.
    Cieľom AEGIS je prehľadať oblasť, odpaľovať munične kontajnery a zabavovať bomby s chrbtov rebelov. Sú vynikajúco vybavení a vyzbrojený, musia prežiť na nepriateľskom území a zabrániť odpáleniu bombových polí a zničiť všetky krabice zo zbraňami pri ktorých sa spawnuju rebeli.
    Rebeli cieľom rebelov je vytlačiť vojsko AEGIS s kraja a obnoviť tak voľný obchod zo zbraňami. Nie sú dobre vyzbrojený, ale to pokrýva niekoľko pozícii s respawnom. Strana vlastní 4 bomby ktorými musia odpáliť obe predsunuté základne AEGIS. Ak bombové útoky uspejú budú donútený ustúpiť s oblasti. Prípadne zničiť všetky jednotky v teréne.

    Vybavenie:
    AEGIS: Disponujú každou zbraňou v cs1.6. Dokážu nosiť extra muníciu a 2 pištole. Sú podporovaný štyrmi zdravotníkmi, ktorý liečia ranených a prieskumnými bezpilotnými lietadlami s ktorými môžu nájsť krabice s muníciou.
    Rebeli: Môžu si vyberať s veľkého množstva zbraní, počet zbraní k výberu klesá pri strate krabice s muníciou. Krabice sú 4 a zároveň robia respawn v oblasti okolo nej. 1)Pištole, granáty 2) ľahké samopale, brokovnice 3) Útočné pušky, guľomety 4)Ostrelovacie pušky, vesty.

    Ciele misie:
    AEGIS: Ubráň základne. Znič rebelom zbrane. Preži.
    Rebeli: Ubráň krabice zo zbraňami. Znič jednotky AEGIS alebo ich základne bombovými útokmi.


    3)Coop Simulator
    –––––––––––––-
    Sú 3 strany. Policia, Civilisti a Rebeli.

    Údelom polície je dohliadať na to, aby nedošlo k nepokojom, cely tím CT ma aj reputáciu, čo je u nich kľúčová vec. Ak reputácia klesne pod 20% všetkým civilistom sa zobrazí že či sa chcú pridať k rebelom. Ak reputácia klesne na 0 CT prehrali.
    Civilisti. Krehká bariéra medzi CT a T. Dokážu obchodovať s oboma stranami no zároveň sa najčastejšie dostavajú do konfliktu medzi nimi. Môžu vlastniť zbraň aj liečiť alebo meniť strany. Každý hráč čo zomrie začína po respawne ako civilista.
    Ak CT zastrelí neozbrojeného civilistu alebo použije násilie na jeho zadržanie, pričom bol nevinný CT stratia reputáciu. Reputáciu získavajú úspešným ničením a sabotovaním rebelov.
    Rebeli ich cieľom je znemožniť políciu v očiach civilistov a tým prevziať plnú kontrolu nad regiónom. Predávajú zbrane, drogy a mnohé ďalšie nelegálne veci, pričom vedu boj proti polícii skrytí v civilných radách. Tým že robia rozsiahle nepokoje ako časté zabíjanie civilistov pred políciou, zabíjanie policajtov, alebo veľa predaji zbrani civilistom, znižujú reputáciu CT. Ich rady sa zvyšujú o dobrovoľný náber nespokojných civilistov do svojich radov. Ak ich počet po veľa úspešných nájazdov klesne na menej ako 3 CT vyhrajú.

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Odpověď: Pridanie novych hernych modov pre csko1.6 :)

    Ten battleroyal mód sa možno ešte spraví tento rok.

    Ale tie ktoré si uviedol nevidím v tom svetlo, nápady dobré, určite by sa aj uplatnili pred 3-5 rokmi.
    Ale na túto 'dobu' momentálnu sa treba sústrediť na serveri, ktoré dlho čakajú na nejakú zmenu, pridanie/ odstránenie.

    Jb- pridanie pravidiel ktoré sú na fórku.
    - pridanie niektorích máp.
    - odstránenie niektorích máp.
    Hns- pridanie máp
    Hns block server
    Zatiaľ ma len tieto veci napadli.

    Príde mi to nereálne uskutočniť tieto módy a aby boli hrané.

    E
    (myslel som na kotelni, kedy sa spraví /pridajú všetky pluginy apod na mód, nie samotný mód kedy vinde, keď už vyšiel.)
    Naposledy upraveno N1HiL; 11-04-19 v 15:26.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Pridanie novych hernych modov pre csko1.6 :)

    > Ten battleroyal mód sa možno ešte spraví tento rok.

    To by mohlo byt fajn. Je tych modov ale viacej co som to rychlo pozrel.
    https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=309896tu je aj video ako to nejaki cesi hraju, server cs.weplay.sk:20001
    https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=309613dalsi, vypada horsie
    https://www.google.com/search?q=site...attle%20royale

    Nie je to dalsia kravina typu JB/TTT ale normalne futrovacka, to by sa mohlo chytit. Akurat ktory z tych modov je top, na ktory je najvac map? Nechce to niekto pozriet?
    Naposledy upraveno LeBaux; 11-04-19 v 15:20.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: Pridanie novych hernych modov pre csko1.6 :)

    Ten mod Venom se mi velice líbí :D A mohlo by to být zajímavé, nevím jak u vás to je. :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •