Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Stížnost na admina Fellow (byBee)

  1. #1
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Stížnost na admina Fellow (byBee)

    Ahoj,
    dnes na serveru JB-6 jsem dostal ban za přejetí simona na 21 za demenci tuto , délka banu se mi zdá příliš, ale to nevadí, stejně JB nehraju.
    To co mě opravdu zarazilo byla neochota k vysvětlení od admina Fellowa, psal jsem mu že by bohatě stačil přesun k CT za tento menší "tryk", ale na moje zprávy nereagoval, osobně můžu říct, že mám dlouholeté zkušenosti co se týče JB, a toto banovat jsem v životě neviděl, hlavně když to samé dělala snad polovina adminů a spešlů, kteří by měli jít příkladem.
    Chtěl bych si přečíst vyjádření od banujícího admina, není to žádost o UB, spíše jen stížnost na jeho neadekvátní chování vůči mně. Vím, že délka a důvod k banu je výhradně na adminovi.

    Děkuji,
    Unihoc

    čau grakone


  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Stížnost na admina Fellow (byBee)

    Dobre teda, Simon simonuje a zrazu sa otvoria bočné dvere a v nich sa ocitneš ty na skútri a s úmyslom prejsť simona čo sa následne aj stalo.
    Po tom ako si ho prešiel si sa snažil veselo ďalej simonovať akože sa nič nestalo
    V tom som sa ta opýtal že prečo si to urobil, ty si mi odpovedal "že jéjé tu je nejaký spešl" a potom si dokončil že to bol tryk?

    Tak si uži ten tryk na 2 týždne.

    Peace

    E. dal som ti zákaz na 2 týždne

    E2. Aky admin prechádza simona ked je u ct?povedz mi jedno meno z aktívneho JB AT.
    a nie mena ako Leryx,vikernes a pod
    Naposledy upraveno Fellow; 12-04-19 v 18:57. Důvod: niečo

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Stížnost na admina Fellow (byBee)

    Stále nesouhlasím s délkou banu, kvůli přejetí jednoho hráče.
    Ano, řekl jsem to co jsi napsal, ale jde o to, že jsem nanejvýše očekával přesun, který by byl opravdu v mé situaci tím lepším řešením.
    Prosím o dodání dema.
    Děkuju

    E: Aktivní JB adminy jsem bohužel nikdy nezastihl, ale dělo se to, a pokud se to ode dneška banuje, tak v tom případě by se mělo banovat asi i přejíždění mezi teroristy.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 12-04-19 v 19:00.

    čau grakone


  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Stížnost na admina Fellow (byBee)

    Citovat Původně založeno Unihoc Zobrazit příspěvky
    Stále nesouhlasím s délkou banu, kvůli přejetí jednoho hráče.
    Ano, řekl jsem to co jsi napsal, ale jde o to, že jsem nanejvýše očekával přesun, který by byl opravdu v mé situaci tím lepším řešením.
    Prosím o dodání dema.
    Děkuju
    to čo som videl na vlastné oči na to demo nepotrebujem, čiže s týmto na mňa nechoď..pokiaľ si išiel k ct stým robiť bordel kedže si ani netušil či je nejaký admin/spešl je na serveri tak tu máš výsledok toho.

    E. prejdenie simona keď simonuje" ktorého máš mimochodom strážit a nie sa hrať na skútri "je úplne niečo iné ako TK medzi väzňami
    Naposledy upraveno Fellow; 12-04-19 v 19:04.

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Stížnost na admina Fellow (byBee)

    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    to čo som videl na vlastné oči na to demo nepotrebujem, čiže s týmto na mňa nechoď
    S tímto nechoď zase ty na mě, pokud si vyžádá zabanovaný demo, či nějaký důkaz, tak by si mi ho měl poskytnout.
    Tu druhou část tvého příspěvku mi nemůžeš taky ničím dokázat, mohlo se taky jednat o tom, že se mi mohla bugnout klávesnice, myš apod.

    E: Ano, a tím jsem měl dostat přesun, aby mohlo místo mě nějaké jiné CT.

    čau grakone


  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Stížnost na admina Fellow (byBee)

    Za prejdenie simona na autíčku dávam presun alebo ho poriadne zhubujem na servery, ban na 2 týždne sa mi zdá fakt moc. Ale zase chápem aj fellowa ono hráč spraví niečo proti pravidlám a ked sa ho admin spýta prečo to spravil tak to najhoršie je ked máš k nemu nulový rešpekt a robíš si z neho piču. Ono aj v mojích banoch vždycky záleží aj na tom aký má hráč k tomu postoj, ked si uvedomí že spravil chybu tak je dobré sa aspom ospravedlniť. Ale robil si to z úmyslom takže tam uvedomenie nehrozilo... Skús byť nabudúce slušný a vec že bude k tebe taký aj admin. Na záver teda, ten ban je trochu moc ale kedže o UB nežiadaš tak pohoda
    Už neni čas huliť...

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Stížnost na admina Fellow (byBee)

    Musím se zastat felowa a to hned z několika důvodů. Za 1. Máš simona hlídat ne si hrát
    2. Jak je zmíněno v banu demence kdy jako ct prejedes své partaky a tim padem dáváš větší možnost ke vzpouře
    3.absolutne nechapu proc tě napadlo ho přejet a vzít si autíčko když ho máš hlídat
    Tudíž jsi porušil několik věcí a zákaz na 2 týdny je absolutně v pořádku

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Stížnost na admina Fellow (byBee)

    Taky sem za kratší bič. Historii nemá tak hroznou když si vemeš že jsou tam bany i z 2014. Jen si myslím že místo stížnosti mohla přijít žadost o UB.
    Co se týče stížnosti, Vlastně to chápu tak že ty ses nejdřív choval neakceptovatelně a pak (tvrdíš) že se admin choval neadekvátně vůči tobě.
    Když pominu za mě zbytečnou délku, ban je v richtigu.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Stížnost na admina Fellow (byBee)

    Unihoc žije ještě v jiné době, kdy to opravdu dělali admini, spešlové, ale takový vikernes za to taky dostal potom už dlouhý ban. Ted už nikdo nic takového nedělá a admini banují dost přísně někteří i za tohle, nic jako "tryk" se na JB už neprovozuje, avšak ta délka se mi zdá taky dlouhá. Někdo banuje i přejíždění T, ale to asi v případě pokud to daný hráč dělá často - viz. zminovaný viky.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Stížnost na admina Fellow (byBee)

    Máš asi pravdu Britny, jde o to, že jsem si myslel že JB je pořád ten jeden z mála serverů kam si příjdu po dlouhý době zavzpomínat na starý časy, a zjistím že je všechno jinak.
    Psal jsem už v předchozích postech, že nesouhlasím s délkou banu.
    Děkuji

    E: To Folowed - Já si stěžuju na to, že se ke mně choval špatně, tím že jsem mu pokládal celkem slušný otázky, a odpověď :" snazim sa nevidiet co pises unihoc , dobre?"
    Je to citace z chtlg, každej si to může dohledat, jsou tam i moje otázky na něj, a můj vyjádřenej nesouhlas s banem in game, kterej byl ignorován.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 12-04-19 v 21:36. Důvod: špina na fellouva

    čau grakone


  11. #11

    Re: Stížnost na admina Fellow (byBee)

    Zdravím. Já osobně bych to řešil přesunem. Na druhou stranu vzhledem k pravidlům je ban oprávněný, akorát bych volil délku spíše jen jednoho týdne (maximálně). Unihoc je ten typ člověka, který moc dobře zná pravidla a tedy by i moc dobře měl vědět, že to, co dělá, tak to je špatně. Gord ještě, když to udělá vyloženě schválně. No, kdyby tady přišel s normální omluvou s tím, že si je vědom toho, co udělal, tak bych byl i pro zkrácení banu. S takovým přístupem, se kterým tu přišel, tak to bych se neobtěžoval s uvažováním o zmírnění trestu. Je sice hezké, že si člověk řekne, že JB je fun mód a že by se tam nemělo tolik věcí řešit. Problém je v tom, že lidi jsou celkem sobečtí a nemyslí na ostatní. Pro toho Simona to určitě musela být strašně velká prdel, když ho CT, které ho mělo chránit, schválně přejelo autem. To je stejný typ uvažování, které mají lidé typu Daxer, kterému momentálně hrozí perma.

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Stížnost na admina Fellow (byBee)

    Za mňa možná to bude vyzerať ako keby to bol nejaký ego ban, ale UB ti nedám

  13. #13
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Stížnost na admina Fellow (byBee)

    Mně je jedno jakej na to budeš mít verdikt. napsal jsem že si jsem svého banu vědom, a že nesouhkasím s jeho délkou - to Grakon, potom mě překvapilo, že se to tady za tu chvíli opravdu změnilo v něco, co by každej před nejakou dobou odmítl, takže tak.
    Omlouvám se tomu hráči kterého jsem přejel, Fellowovi se nemám za co omlouvat, furt mi příjde že délka banu není adekvátní mému přestupku.

    čau grakone


  14. #14
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Stížnost na admina Fellow (byBee)

    Demo doopravdy banujicí admin nemusí mít v tomhle případě, to bys měl vědět, když tady hráváš nějaký ten pátek...
    Ban bych zkrátil, aspoň o půlku.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Stížnost na admina Fellow (byBee)

    Zdravím,
    v klasickom prípade by som dal presun, či ban na 3 dni. Ale ty si si bol vedomí čo robíš. Vedel si, že sa to trestá, no nevedel si, že akým spôsobom. Myslel si si, že môžeš dostať iba presun, tak si to spravil? What? Nepochopil som. Reagoval si na to tak ako si nemal. Dĺžka je taká aká je, ale čo už. Ja by som ju nechal.
    Ohľadom sťažnosti je za mňa zo strany admina všetko v poriadku.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •