Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 18 z 18

Téma: Stížnost na admina Fellow (byBee)

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Stížnost na admina Fellow (byBee)

    Pre úplné zhrnutie nech sa može locknúť...
    1.- Všetci sme sa zhodli že je stažnost neoprávnená a že ban je OK
    2.-Admin konal správne
    3.-Aj ked rešpektujeme fellowovudlžku banu predsa len sme sa všetci zhodli že tá dlžka vzhladom na to že len prešiel CTčko, je neprimerane vysoká ani historiu nemá takú zlú aby sem mala byt zahrnutá.

    Takže fellow je to na tebe ako sa už rozhodneš je tvoja vec, len to už uzavri.
    Už neni čas huliť...

  2. #17
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Stížnost na admina Fellow (byBee)

    Hráč nějaké bany na jb dostal. Teď dostal nějakou z těch nejvyšších možných délek pro toto provinění. Ke všemu se jedná o bývalého admina. Takže podtrženo sečteno, ban je sice přísnější, ale stále oprávněný, a to i s délkou.

  3. #18
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Stížnost na admina Fellow (byBee)

    Všechny bany od roku 2015 se nedají počítat jako bany za nějaké provinění - viz angelovy reasony typu má malý penis.
    Dle mého názoru je délka banu opravdu neadekvátní vůči tomu co jsem provedl, dva týdny za přejetí CT - jak se zde shodla většina adminů - je moc, když se za stejné věci dávají hodinové bany.
    Historii na JB co se týče prohřešků nemám pestrou, patřil jsem mezi hráče co se drželi pravidel, s úmyslem zkazit hru nebo či vyvolat vzpouru jsem nejednal, jednal jsem čistě pro zábavu, a můj prohřešek byl potrestán až přísliš tvrdě, mniho adminů řeklo že by to řešili přesunem.
    Respektuji vyjádření adminů a babujíciho admina, ale omluvil jsem se zde, na JB mám nahráno nějaký ten čas a jak zmiňuje Burak že jsem bývalý admin, tudilž vím jak to tady chodí.
    Omlouvám se za porušení pravidel, nebude se to opakovat.
    Po týdnu požádám o UB. Děkuji za vyřešení mé stížnosti!

    čau grakone


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •