Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Pridanie nových herných modov pre csko1.6 (2)

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Post Pridanie nových herných modov pre csko1.6 (2)

    1) Clear Bunker Gama (Zmenený mód Predátor.)
    2) Regiment (Meno neviem, tuším anglicky, vyslovovali ho "Regiment Kipson dva" (tak my to znelo))
    3) Soviet Agent
    4) Armed Assault (Bez vozidiel verzia)


    1)Clear Bunker Gama
    ––––––––––––––––-
    Do hry vojde 25 hráčov ktorý v jednom tíme pokupujú čo chcú a unesú. Majú nekonečno zásobníkov do každej zbrane a spolu vojdu do podzemného bunkra kde otvárajú jednu miestnosť za druhov. Počas toho jak sa dostávajú stále hlbšie a hlbšie, to spawnuje proti nim náhodne stále viac a viac zombie, kreatúr, zmutovaných zvierat, ktoré po nich vo vlnách vybiehajú. Až dôjdu k hlavnému panelu v ovládacej miestnosti kde po stlačení panelu nastavia auto-deštrukčnú sekvenciu bunkru. Ak tak urobia začne po nich vybiehať jedno monštrum za druhým a ich poslednou úlohou bude utiecť ak aspoň jeden preživší dobehne ku výťahu zvíťazia. (Po čase sa ohrá, neustála akcia a napätie + tímová práca.)

    2) Regiment Kipson Dva
    ––––––––––––––––––--
    Všetci hráči sú v tíme T okrem 11 vojakov. Hra začína ako 1 CT Prezident uzavretí v malom bunkru s kamerami po celej mape, 10CT čakajúcich 10 sekúnd na respawn. A zvyšný u T Spawnujú sa v okolí bunkra. Strana T ma intenzívny kemp meter vďaka ktorému musia hliadkovať minimálne v 50 metrovej oblasti. Do hry po 9 sekúnd vletí na náhodnom mieste helikoptéra v nej sa vzkriesi 10CT vyberú si class postavy a vyskočia na padákoch. Ich cieľom je dostať sa k bunkru prezidenta zaistiť okolie, dostať ho odtiaľ a odviesť na evakuačnú zónu. Ak T zbabrú obranu, môžu ustúpiť na evakuačnú zónu, kde sa pokúsia zastreliť VIP (Prezidenta u CT.) VIP (Prezident obliehaný v bunkru môže viesť záchrannú akciu a radiť malej skupine elitných jednotiek, kadiaľ ísť, aby porazili veľké počty Teroristov hliadkujúce všade po meste.)

    Cieľ misie Teroristi: Zabráň CT k dosiahnutiu prezidentovho bunkra a znič všetky záchranné jednotky. Alebo ak prezident unikol obsaď cesty vedúce na evakuačnú zónu a zastrel prezidenta.
    Cieľ misie Armáda: Vysloboď prezidenta zo spárou teroristov a dostaň ho na evakuačné stanovisko. Alebo znič všetkých teroristov, ale prezident nesmie umrieť.

    Kondície:
    Zastrelenie VIP (Okamžité víťazstvo pre T a prehra pre CT)
    VIP unikol zo zajatia (Zruší kemp meter pre T aby sa mohli preskupiť. Doplní HP u všetkých CT +1000Dolárov)
    VIP dosiahol evakuačnú zónu (Okamžité víťazstvo pre CT +2500 dolárov. Všetci Teroristi nažive, spáchajú samovraždu.)
    VIP nažive a všetci teroristi zničený (Víťazstvo pre CT)

    Odpoveď na komentár 008: (Pridané 17.4.2019)
    –––––––––––––––––
    No mal by som dotaz? Ako sa otvaraju tie dvere? Co ak ich budu otvarat aj teroristi?
    – - Pardon že som nenapísal, ako sa otvárajú. Dvere sa otvárajú s vnútra, dokáže ich otvoriť len prezident ak sa cíti v bezpečí a vďaka tomu môže aj utiecť, ak je nechránený bunker, alebo je malo T roztrúsených po mape.


    Odpoveď na komentár 018: (Pridané 17.4.2019)

    Príde my nedomyslené že čo CT spravia ak všetci T pôjdu na začiatok hry na evakuačnú zónu. A taktiež ak prezident vidí všetky pozície po mape tak bude môcť radiť kde nájsť kempiacich T. To zrušenie kemp metra je zbytočnosť. Ale to je len môj názor.
    - - To si zle prečítal. Cieľom T je zabrániť záchrane prezidenta a zničiť CT. Alternatívny príkaz je zastreliť vip ak unikne. Aby hry netrvali 3 minúty. Ak pôjde väčšina T kempiť na evakuačnú zónu, aj napriek tomu že majú kemp meter, tak neplnia ciele mapy. V evakuačnej zóne a jej blízkosti nie sú žiadne kamery, čiže tam musia byť všetci CT v strehu a bdelý, samozrejme môžu tiež nechať jedného CT v bunkru, aby im kryl chrbát, keby sa pripravili T útočiť na evakuačný tím zozadu.



    Soviet Agent
    ––––––––––
    Je to niečo podobné ako TTT ale s politickým nádychom. V hre je jeden agent infiltrovaný v špeciálnej Americkej jednotke, ktorá sa chystá vyraziť na dôležitú mierovú misiu do európy. Agent ma za úlohu odstreliť troch dôležitých poslancov a veliteľov a tým zapríčiniť rozpad vzťahov medzi Amerikou a Európou. Agent vidí svoje 3 obete svietiť troma farbami. Nikto iný nie je schopný takto vidieť ostatných. Ciele vidia že je on jeden s tých troch ale ako aj on môže napísať chráňte ma, som politik, tak môže napísať aj agent čím zamieša situáciu. Ak agent zastrelí svoje obete zvíťazí. Ak agent zomrie všetci ostatný zvíťazia.

    Postavy:
    Agent: Veľmi dobre ozbrojený zo zväčšenou odolnosťou. Môže niesť niekoľko zbraní. Jeho úlohou je zabiť kľúčové osobnosti na mierovej misii.
    Zelený: Hlavný predstaviteľ mierových síl Ameriky. (Generuje železné body každých 20 sekúnd jeden.)
    Modrý: Hlavný predstaviteľ mierových síl Europy. (Generuje železné body každých 20 sekúnd jeden.)
    Žltý: Zastupiteľ OSN (Začína s nepriestrelnou helmou a vestou a väčšou odolnosťou proti pádom).
    Vojaci: Americká tajná služba pre bezpečnosť.

    Kondície:
    Železné body nazbierané (Železné body sa na konci kola menia na body za ktoré sa da nakupovať. Ak však prežije postava prežije s príkladne 20timi bodmi tie sa znásobujú dvojnásobne a tým za to že udržal dôležitú postavu nažive, získa extra odmenu ďalšie kolo. miesto 20 bodov rovno 40. Ak zomrie skoro nezíska skoro nič, ak kolo rýchlo skončí, to malo čo ma sa zdvojnásobí.)
    Hráč hrajúci za vojaka zastrelil jedného s politikov (Jeho postava zmení farbu na červenú pre každého a stane sa nepriateľom všetkých ostatných, odmena za jeho dolapenie je ako za zabitie agenta.)
    Agent mŕtvi všetci politici nažive (Vysoká odmena pre každého vojaka. Veľa bodov na nákup veci v ďalšom kole.(Motivácia aby všetci plnili cieľ hry).)
    Agent mŕtvi 1 politik mŕtvy (Veľká odmena pre každého vojaka. Veľa bodov na nákup veci v ďalšom kole. (Motivácia aby všetci plnili cieľ hry).)
    Agent mŕtvi 2 politici mŕtvi (Obstojná odmena pre každého vojaka. Veľa bodov na nákup veci v ďalšom kole. (Motivácia aby všetci plnili cieľ hry, tvrdšie).)
    Agent žije a všetci politici sú mŕtvi (Agent dostane epickú odmenu a bude niekoľko kôl s neho boháč na body. (Motivácia aby agent bojoval tvrdo).)
    Červený hráč (Nemá nárok na žiadnu odmenu na konci kola a začne s menším počtom bodov na ďalšom kole, ako ostatný.)
    Politik zastrelil Agenta (Politik dostáva veľkú odmenu extra k bodom za víťazstvo.)
    Vojak zastrelil Agenta (Vojak dostáva dalšie kolo možnosť že za koho chce hrať, Agent/Politik/Vojak(Ak vyberie vojak, dostane extra odmenu v bodoch, za zabitie agenta v minulom kole.)).

    Špeciálny predmet:
    Politici si môžu kúpiť nie lacno špeciálny predmet s ktorým sa prezentujú a dokážu tak ostatným dokázať že sú chránené osoby.


    4) Armed Assault (Bez vozidiel)
    –––––––––––––––––––
    O región bojujú 2 znepriatelené frakcie ktoré sa navzájom vinia s nedodržovania neutrality v nepárnych týždňov. Obe strany vyrážajú do boja a cieľom oboch strán je získať celkovo 500 zabití na tím, skôr ako tak učiní nepriateľská strana. Strana ktorá získa prvá 500 bodov zvíťazí. Obe strany majú aj booster ktorý ako su rôzny neutrálny obchodníci u ktorých si môžu hráči kupovať veci, zbrane a omnoho viac.

    Neutrálne postavy (nesmrteľné):
    Kňaz (Pravidelne protestuje proti vojne, ktorá prebieha no napriek tomu je boží služobník a tak pomáha každému. Hráči sa uňho za pár dolárov dokážu oliečiť, ako aj kúpiť lieky.)
    Díler zo zbraňami (Obe strany uňho nakupujú za dobré ceny, pokročilé zbrane. Hráčovi sa otvorí obrovské obchodne menu omnoho väčšie ako zakladné. Tu môže kupovať Míny, výbušniny, guľomety, ostreľovanie pušky, rôzne vesty, granáty...)
    Mechanik: (legenda vraví že poslal tretiu stranu aby výrazne zväčšila napätie medzi bojujúcimi stranami, napriek tomu za nim chodia pravidelne, na nákupy obe strany pre vozidlá a opravu vozidiel.)

    Kondície
    Strana ktorá prvá získa 500 zabití zvíťazí.
    Max počet vozidiel na stranu (0).
    Hráč môže požiadať o lacné oliečenie kňazom (každých 30 sekúnd.)
    Hráč môže vlastniť v batohu exkluzívny predmet od dílera zbraní (každý hráč smie niesť u seba max 2 pokročilé predmety od dílera zbraní napríklad špeciálna vesta + raketomet(1 náboj))
    Timove zabitie (Zabitie spojenca zníži hráčovi skóre a tím aj o 1 bod počet zabití. Hráči sa zároveň môžu pozrieť že kto koľko spojencov zabil počas celej hry a ak niekto zabíja stále spojencov, môžu hlasovať o jeho vyhodení. Hlasovanie nemá nič s nepriateľmi a tak hlasujú len členovia tímu ktorých zabíja.)
    Naposledy upraveno Military; 17-04-19 v 20:52. Důvod: Pridané odpoveď na komentár 008 a 018

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Odpověď: Pridanie nových herných modov pre csko1.6 (2)

    Keby sa to vymenilo za pár ZM serverov, bolo by to možno hrané, ale aj tak mi príde už pozde.
    Môj názor je taký ako v predošlom poste.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...l=1#post529749
    E
    Citovat Původně založeno Military Zobrazit příspěvky
    Ono to tu už dosť dlho bolo aj pred tým aj pred dvoma rokmi. Len divné je že na kotelne mi akurát písali hráči v hre že je to bomba ale ľudia čo to riešia my písali ešte možno až z čínskeho cska nejakými značkami miesto písmen a s kotelny nikto. Tieto módy čo tu dnes píšem to sú kombinácia staré módy a niečo nové pridané s témy čo som sem dal pred dvoma rokmi.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...382;dy-d/page2 Je to čítanie na 40-60 minút písal som to skoro 3 týždne. Hlavne 2 týždne dopisovanie veci čo chýbali a opravy preklepov mal som pekelne zlý zrak a ani na klávesnicu som dobre nevidel.

    Pridané: čítanie toho vlákna
    Keď budeš náhodou čítať tu tému s pred dvoch rokov, tak čítaj od začiatku po koniec aby si sa vyhol otázkam ktoré sú tam vysvetlené. :) A ver tomu že v dobe keď som to tam dal bolo všade po serveroch 20, 30 ľudí. Väčšina písala že ten server by hrali a že či bude a či ho ja vyrábam. Som písal nie že to keď tak vyrobí kotel väčšina veci na to sa da stiahnuť, no postupom sa to tu vyprázdnilo.
    Jasné, o hodinku si to celé prečítam.
    Len podľa mňa by sa mali hl. Spraviť veci ktoré už by mali byť dávno hotové.
    Niektoré serveri na to čakajú mesiace, roky.
    A keď už sa tie zákl. veci nemohli opraviť, pridať, vymazať atď., ver tomu, že ani toto :D.
    Naposledy upraveno N1HiL; 14-04-19 v 21:31.

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213

    Odpověď: Pridanie nových herných modov pre csko1.6 (2)

    Ono to tu už dosť dlho bolo aj pred tým aj pred dvoma rokmi. Len divné je že na kotelne mi akurát písali hráči v hre že je to bomba ale ľudia čo to riešia my písali ešte možno až z čínskeho cska nejakými značkami miesto písmen a s kotelny nikto. Tieto módy čo tu dnes píšem to sú kombinácia staré módy a niečo nové pridané s témy čo som sem dal pred dvoma rokmi.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...382;dy-d/page2 Je to čítanie na 40-60 minút písal som to skoro 3 týždne. Hlavne 2 týždne dopisovanie veci čo chýbali a opravy preklepov mal som pekelne zlý zrak a ani na klávesnicu som dobre nevidel.

    Pridané: čítanie toho vlákna
    Keď budeš náhodou čítať tu tému s pred dvoch rokov, tak čítaj od začiatku po koniec aby si sa vyhol otázkam ktoré sú tam vysvetlené. :) A ver tomu že v dobe keď som to tam dal bolo všade po serveroch 20, 30 ľudí. Väčšina písala že ten server by hrali a že či bude a či ho ja vyrábam. Som písal nie že to keď tak vyrobí kotel väčšina veci na to sa da stiahnuť, no postupom sa to tu vyprázdnilo.
    Naposledy upraveno Military; 14-04-19 v 20:06. Důvod: Pridané: čítanie toho vlákna

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •