Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Thradacik* --> sonicx

  1. #1

    Thradacik* --> sonicx

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 268233)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < Thradacik* >
    [AMXBANS] Tvuj nick: Thradacik*
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1722528434
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1722528434
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): xxxxxxxx
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: xxxxxxxxxxx
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < sonicx >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] =================================


    Poznamka:


    Ahojte experti, zacnem takto: Tento ban za obchadzanie som dostal uz asi 8 krat, samotny Troppe mi ho uz dal 2. krat ale nebudem sa na neho hnevat kedze si to nemoze pamatat :) Myslel som si, ze tentokrat som dostal ban za obchadzanie pre toto: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=261009 Ale nakoniec mi Troppe povedal cez SS ze za toto: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=257882 Preto by som vam navrhol, nakolko si casto kupujem VIP a nie je nic prijemne utekat na forko a riesit to 2 dni a prist o ten cas, aby ste dali ub aj tomu co skopiroval moj nick a valve id nakolko mal nato urcite program a pochybujem ze sa znova napoji cez moje valve id.. ani Lukrateka ste nebanovali po case kedze vkuse sa vratil s inou ip a id :) To je cele moje riesenie a prosim o skore vybavenie )) (P.S. verim, ze nebudeme 9 krat riesit to ze ani jeden z tych banov nie je moj, ja dostavam bany len za bugovanie zbrani :(
    Moj ban za obchadzanie:https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=268233

  2. #2

    Odpověď: Thradacik* --> sonicx

    Ten ban nie je jeho, neobchádza žiadny ban. Treba ho odbanovať.

  3. #3
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Thradacik* --> sonicx

    Ahoj, na tomhle účtu jsem nenašel žádnou žádost o ub s tímto problémem. Pár lidí mi už psalo, že se jedná o fail z mé strany, tak jim budu věřit.
    Budu rád, když přijmeš moji omluvu, snad už se to nebude opakovat. Omlouvám se za komplikace.
    Odbanován.

  4. #4

    Odpověď: Thradacik* --> sonicx

    Väčšinou sa to riešilo v chate, aj vďaka iniciatíve iných adminov :) Dlhšie som tu nebol, čiže sa vôbec nehnevám a ďakujem za vybavenie žiadosti :) skôr do budúcna som chcel aby ste toho kopirajtka odbanovali, keďže chodím po všetkých serveroch a nie každý admin to môže vedieť, myslím že už sa znova cez tie údaje nepripojí :) nech to už vyriešite akokoľvek, ďakujem za ochotu a prajem pekný večer


    Som celkom dobrý v hraní hier. Teda okrem cska a LOL ka, ostatné hry moc nepoznám. Ale pinball mi ide niekedy sa mi podarí nahrať nové skóre keď vymažem cache po sestre. A tak nemám rád hnusných hlúpych ľudí, viď. IDEA a celkom ma baví šport, taký minigolf na 12ty pokus jamku alebo šípky do čaju rád zbieram.

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Thradacik* --> sonicx

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •