Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: $ANITY sleepy (jiny hrac) --> DinGo

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    3

    $ANITY sleepy (jiny hrac) --> DinGo

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 262330)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Autobhop'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < $ANITY sleepy >
    [AMXBANS] Tvuj nick: FaZe ~ fRoD /A/
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:446507866
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:446507866
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 94.241.85.252
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 89.31.41.107
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < DinGo >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Bhop (bhop_cave)
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    [indent] Zdravim.. chtel bych znovu pozadat o prosetreni meho banu ktery jsem dostal nepravem. Prikladam odkaz na locknuty topic
    https://csko.cz/forum/showthread.php...Y-sleepy-DinGo

    omlouvam se ze návrh na prošetření podávám až teď, ale dlouho jsem nemel cas hrat z duvodu praxe a skoly, ale rád bych si znovu zahrál na vašich serverech.. Stále trvám na svem nazoru ze jsem nikdy nic nemel a ani nemam v planu uzivat jakekoliv scripty, hacky apod... na kazdem demu jde videt ze spatne tocim koleckem, takze netrefuju jump, tudiz nechapu z ceho Dingo usoudil ze mam abh.. Nedelalo by mi problem se priznat kdybych opravdu neco mel, ale rekl bych ze admin prideleny do sekce jump by o tom mel neco vedet, ne? A na demu jde jasne videt ze jumo netrefuju a strafe je bidny. Predem dekuji za vas cas.. Hezky zbytek dne. :)

  2. #2

    Re: $ANITY sleepy (jiny hrac) --> DinGo

    Zdravím. Na dema jsem se podíval znova. Můj názor se nezměnil. Ban je oprávněný.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: $ANITY sleepy (jiny hrac) --> DinGo

    Demá ešte sú k dispozícii ak by mal niekto pochybnosti. Pozrel som to znova a za mňa tam autobhop je.
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Hapalicek
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    514

    Odpověď: $ANITY sleepy (jiny hrac) --> DinGo

    ABHop tam je...

    Tak můžete rovnou lock
    „Je štěstím pro stát, když lidi nepřemýšlejí.“

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    3

    Odpověď: $ANITY sleepy (jiny hrac) --> DinGo

    zajímalo by mě jak jste přišli na to že tam je ABHop, já osobně tam nic špatného nevidím, skáču takhle pořád a v životě jsem za to nikde jinde ban nedostal.. i kdybych přeinstaloval všechny soubory na původní, budu skákat stejně.. jediné co mám je config a myslím, že tam nic špatného není.

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: $ANITY sleepy (jiny hrac) --> DinGo

    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •