Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Žiadosť o spešla na JB

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    41

    Žiadosť o spešla na JB

    Zdravím,

    volám sa *** *** a bývam v ***, mám 19 rokov a o mesiac končím strednú odbornú školu elektrotechnickú.

    Ako ste si mohli všimnúť nežiadam o post admina, za tie roky čo tu hrám (asi 8 rokov JB) ma nikdy nelákala predstava toho sa stať adminom. Nechcem si pokaziť hru tým, že ma počas kola zavolá niekto na iný server kvôli nomik hráčovy. Druhý dôvod prečo nechcem admina je, že admin by mal ísť príkladom a to ja rozhodne nejdem, nerobím síce ťažké priestupky, ale úplne podľa pravidiel nehrám, samozrejme vždy v rámci srandy a ak by mal niekto problém, tak prestanem (napr: na jail_beach_v3 som sa počas sparty dostal s loďou vyššie ako vrtuľník a hráči sa ku mne nemali ako dostať, ale keď už začali byť nervózny, tak som skočil dole). A tretí a asi najdôležitejší: nemám žiadne hlásenia, v jednoduchosti môžem asi povedať, že dôvod prečo nemám žiadne hlásenia je lenivosť, nechce sa mi volať admina kvôli veci ako nomik čo je najčastejší priestupok, radšej robím vzbury dokým sa neodpojí, samozrejme admina zavolám, ak ide o niečo závažnejšie ako číty, ale s číterom som sa na JB nestretol už ani nepamätám.

    Ták a teraz, keď som si úplne zrujnoval šance u každého admina poďme sa pozrieť na to prečo vlastne chcem toho spešla. Hlavný dôvod je ten nomik, keďže som lenivý volať admina, chcel by som aspoň možnosť ako sa zbaviť tohto hráča, nie je nič lepšie ako 10min kolo v cele. A za druhé už otrepaná veta: Chcem pomáhať hráčom, napr. keď simon nevie ako vyriešiť nejakú atrakciu, tak dokým napíšem čo má spraviť, tak to spraví zle. Nesľubujem vám, že sa moja lenivosť zlepší a už vôbec vám nesľubujem, že sa budem snažiť byť lepším príkladom.

    To by bolo odo mňa všetko, pravdepodobne mi to neprejde, ale za pokus nič nedám, takže nakoniec ďakujem za každé vyjadrenie, hlavne to negatívne, keďže ich tu bude asi viac ako pozitívnych.

    SteamID: STEAM_0:0:68593903
    Hrať tu minimálne 3 mesiace: snáď 8 rokov stačí.
    Aktivita: To si nájdete, ja si myslím, že mám dobrú.
    Žiadne bany?: nn
    Hlásenie číterov: K tomu som sa vyjadril v tom slohu.
    Mik: Veľa z vás ma asi nikdy nevidelo u ČT alebo vôbec nepočulo, takže mik mám a čt ma asi chcete vidieť či ovládam hru, tak snáď za 8 rokov som sa niečo naučil. BTW: na mini serveroch som z času na čas u ČT, lenže tam vy nechodíte. česť výnimkám

  2. #2

    Odpověď: Žiadosť o spešla na JB

    O spešla se nežádá a ten Gabe....

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Žiadosť o spešla na JB

    Tak odomna máš to prvé negatívum Prečo, na to si si v podstate odpovedal sám takže aspom som ušetril čas, za to díky
    Už neni čas huliť...

  4. #4

    Re: Žiadosť o spešla na JB

    Zdravím. Tvoje žádost na mne působí tím stylem, kdy si člověk řekne něco v tomhle smyslu: "Hraju tady dlouho, a proto si myslím, že si zasloužím nějakou hodnost. Jsem líný, nikomu nic nehlásím a je mi jedno, zda je na jednom serveru bordel a na druhém, kde zrovna hraju, ne." Takový styl uvažování se na admina vůbec nehodí. Ano. Vím, že jsem napsal slovo "admin", zatím co ty zadáš o spešla. Problém je v tom, že se o spešla už nějakou dobu nežádá. Žádá se rovnou o admina. Kdo je přijat, ten je na nějakou dobu spešlem a pak povýšen na admina. Proto tvou žádost beru jako žádost o admin práva. Podle mne se na to nehodíš. Proto jsem proti.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 18-04-19 v 22:01.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Žiadosť o spešla na JB

    Zdravím,
    všetky dôvody o neprijatie vymenoval hráč. Toto som ešte nevidel. Proti.

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Žiadosť o spešla na JB

    Proti,viz Granko

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žiadosť o spešla na JB

    Když tak čtu ty žádosti v poslední době na JB, tak sem PRO aby se prozatím nábor na ** uzavřel
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: Žiadosť o spešla na JB

    Už nevidím důvod proč neuzavřít nábor Nahoře víš proč.

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Žiadosť o spešla na JB

    Upřímně moc nechápu proč se nemá žádat o spešla a přijde mi to jako blbost.
    K samotný žádosti kterou sem jen tak z lehka projel očima mi podle těch smajlíku připadáš jak teecko na dojazdoch.
    Vyjadření psát nebudu protože to asi nemá smysl.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  10. #10
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žiadosť o spešla na JB


    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť o spešla na JB

    Postrádame podstatu podania žiadosti a samozrejme aj hlavnú myšlienku.

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •