Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 27

Téma: homerun --> DinGo

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    Liberecký kraj
    Příspěvky
    11

    homerun --> DinGo

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem DinGo
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'Abh'
    [AMXBANS] Delka: 'permanentne'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:823563365'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '109.183.179.250'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================
    'homerun' byl PERMANENTNE zabanovan.
    Duvod: 'Abh'
    By admin DinGo
    DinGo dropped
    ** "homerun" mas ban na serveru: "csko.cz | Bhop", cas: "18/04-2019 - 19:13:57", tvoje ip: "109.183.179.250" **
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj k


    Poznamka:


    Dobry den,

    dnes jsem byl zabanovan adminem DinGo za abh na mape bhop_jbg_dontstop. Koukal jsem do konzole a videl jsem ze me dingo sleduje, skakal jsem a vazne nemam zadny auto bunnyhop. Skacu uz celkem dost dlouho na vasich serverech at uz se jedna o jump, jump hard, jump training, bhop ale klidne i surf, opravdu nemam zapotrebi stahovat si nejaky cheaty, za posledni rok jsem se dost posunul co se tyce bhop a celkove kztka, lj, bj, hj, scj, cj ... Pamatuju si jeste jak jsem zadal tady admina dinga o rady na bhop. :) Opravdu si myslis, kdyz jsem do kztka investoval tolik casu, ze bych si stahoval nejaky cheaty?
    Tady posilam jedno moje odskakane kolo:

    Current World record on : bhop_jbg_dontstop: 00:24.15 by KenLawrence ru
    [Kz-Arg] homerun finish in 00:28.88745 (0 GoCheck, Weapon: usp)

    BJ Distance: 215.844207 Maxspeed: 333.459777 (37.549) Prestrafe: 295.910156 Strafes: 3 Sync: 61
    1 17.162 0.000 24.1 100
    2 9.963 0.370 23.7 71
    3 10.423 0.000 52.1 38
    Block -- 111! Jumpoff -- 18


    Nedostal jsem se ani do top 15, koukal jsem a pro 15 byla az od 26 sekund a mensi.
    Dekuji za precteni me zadosti o unban.

    Preji hezky zbytek dne,

    homerun.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402

    Odpověď: homerun

    Buď už fakt stárnem a nerozoznám nič, alebo si fakt zapatý... Mne sa to nepozdáva. + tie strafy.. ee

    demo
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    Liberecký kraj
    Příspěvky
    11

    Odpověď: homerun

    Nemám problém nějak dokázat že žádný cheat nepoužívám, klidně natočím gameplay na bandicam nebo na mobilní telefon, je mi to jedno. Hlavně nechci mít ban na skákacích serverech, to je to jediné co mě na celé hře baví už několik let.

    Co se strafama? Snažím se jenom trefovat myší a A D.

    Nemyslím si že bych byl v bhopu až tak dobrej jako např. shnz nebo promax. :D
    Naposledy upraveno Samco; 19-04-19 v 17:24. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  4. #4

    Re: homerun

    Zdravím. Za mne je ban oprávněný.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    Liberecký kraj
    Příspěvky
    11

    Odpověď: homerun --> DinGo

    Posílám zde pár videí, jedno video je ze hry a druhé z mé counter strike složky. Ve videu jak skáču mi nešel timer protože už jsem mapu jednou prošel a podruhé už mi to nešlo, natáčel jsem to v "singlu?" Prostě nová hra.
    Opravdu nevím jak Vám dokázat že nepoužívám auto bhop, ani nevím jak pořádně auto bhop funguje, ale usoudil jsem že asi jako na deathrunu, že když držím mezerník tak to skáče samo pořád dokola, v životě jsem žádný cheaty v csku neměl, pouze jednou před 6 lety jsem používal wallhack a za to jsem dostal ban, ale to nebylo na kotelně, a v tu dobu jsem chodil ještě na základku. V momentální době nemám potřebu a ani nechci žádné cheaty používat, hnusí se mi to.

    složka -> https://www.youtube.com/watch?v=iqK9...ature=youtu.be

    gameplay -> https://www.youtube.com/watch?v=ooMAZWfN03Q (je to točené přes mobil abych ukázal že držím mezerník a postava neskáče pořád dokola, a aby jste viděli jak scrolluju kolečkem při používání bunny hopu, bohužel tam není natočená klávesnice protože jsem nevěděl jak mobil umístit. ) Jinak hodně u bhopu používám sbj, ale to není na videu vidět protože tam není natočená klávesnice.
    Děkuji že jste se na videa podívali, pokud budete chtít ještě něco natočit nemám s tím absolutně žádný problém, chci Vám dokázat že opravdu nic nepoužívám.

    AKTUALIZACE: To video se složkou jsem měl jako soukromé, změnil jsem to na neveřejné takže pokud se na to někdo chtěl podívat a nešlo mu to, teď to půjde.
    Naposledy upraveno homerun; 21-04-19 v 01:00. Důvod: dodatek

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: homerun --> DinGo

    "Nikdy jsem nepoužíval žádné cheaty pouze jednou wallhack" vymazat složky není tak těžké a za mě i když se v tom moc nevyznám jsou ty strafy divné

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    Liberecký kraj
    Příspěvky
    11

    Odpověď: homerun --> DinGo

    Chtěl jsem spíš poukázat na ty změny ve složce, že poslední změnou je přidání mého dema. Vim že to jde vymazat, a to s tim cheatováním, to bylo před 6 lety když mi bylo 12, časem se člověk mění. Taky to bylo poprvé a naposled.
    Moc dlouho jsem si ani ten wallhack neužil, hned v ten den jsem dostal ban a nebylo to ani na kotelně... od té doby jsem neměl a nemám potřebu něco používat. Ani v tu dobu jsem neměl nějak potřebu, bylo to ze zvědavosti.
    Naposledy upraveno homerun; 21-04-19 v 17:31. Důvod: dodatek

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: homerun --> DinGo

    Autobhop
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    Liberecký kraj
    Příspěvky
    11

    Odpověď: homerun --> DinGo

    vazne ???? :D

    to se jen tak podivas na demo a usoudis ze pouzivam autobhop? kdyby jsi videl skakat lewlyho tak taky reknes jen tak z niceho nic ze ma autobhop? ...

    myslis ze kdybych opravdu autobhop pouzival tak ze tady ztracim cas podavanim nejakyho unbanu? potom natoceni dvou videi, natoceni dema a posilal to dingovi?

    nejdriv se podivej vubec na youtube jak takovej autobhop vypada a pak se podivej na moje demo .. nejsem zas tak dobrej v bunnyhopu aby to vypadalo jako kdyz pouzivam autobhop ...
    Naposledy upraveno homerun; 27-04-19 v 00:08.

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: homerun --> DinGo

    Kopr je tu hodně dlouho na to aby jsi ho urážel. Takže si myslím že abhop pozná

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    Liberecký kraj
    Příspěvky
    11

    Odpověď: homerun --> DinGo

    Tohle ti příjde jako urážení? Ano, přiznávám i já že jsem to trošku přehnal, byl jsem v tu chvíli pouze vytočenej a urazil jsem se když jsem viděl že i koprakek si myslí že používám autobhop. Dám příklad, zabásnou tě za něco co jsi neudělal, ty víš že jsi to neudělal ale všichni říkaj že jo, byl by jsi vytočenej? Já myslim že jo a znašil by jsi se sehnat důkazy jak se očistit. Přesně tohle je můj případ, je to úplně něco jinýho ale na stejnym principu. Investoval jsem docela dost času na to dokázat vám že nic nepoužívám. Myslíte že bych tady dělal ze sebe šaška a podával nějakou žádost o unban kdybych měl autobhop? Není mi bože 13 let .. kdybych fakt ten autobhop měl a dostal ban tak mi to je ukradený že mám ban na celý kotelně protože jsem ban dostal právem .. je tu spousta dalších serverů.

    A to jak tady píšeš že koprakek je tu hodně dlouho, to ano. Řekni mi kolik má zkušeností s kztkem? Je to jako kdybych pískal fotbal a pak šel hodnotit do kulturistiky. Ovšem, můžu se mýlit, tohle je pouze můj názor .. koprakeka jsem ale nikdy neviděl na kz serverech, čistě můj názor .. může to bejt opravdu jinak tak si to prosím neberte k srdci.

    Podívejte se prosím na tohle video. https://www.youtube.com/watch?v=6t_YTD9LYxg&t=145s Tady frajer ukazuje jak takovej autobhop vypadá, píše tam že stačí držet mezerník nebo tlačítko na který máte bindnutý bunnyhop.
    Tady v mém videu ukazuji jak držím mezerník a postava skoučí pouze jednou. https://www.youtube.com/watch?v=ooMAZWfN03Q + tady ještě datum změn ve složce jestli to nějak pomůže https://www.youtube.com/watch?v=iqK9...ature=youtu.be

    Poté tady mám dvě dema ke stažení které jsem posílal dingovi.
    1. - https://mega.nz/#!deR0xS5S!mQkEmy7z7...YExnH0IqbwkWkk
    2. - https://mega.nz/#!4OJU3aDb!GprQQYx3T...xb6PPZbPHKMAKM
    Naposledy upraveno homerun; 28-04-19 v 20:11.

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: homerun --> DinGo

    Ty tvoje důkazy jsou jaksi k prdu jelikož vymazat složky dokáže každý a když se koukneme kdy jsi upravil příspěvek a kdy točil své demo je to hezké. Nam stačí jasný důkaz a to demo které dodal banujici admin. Ale já se v tomhle moc nevyznám ale ostatní ano. A když tu chceš tahat něco o tom že tě zabasnou tak to je trochu mimo topic.
    E: píšeš nejdřív jak jsi nikdy necheatoval a najednou jsi měl jednou jen wh. Pak píšeš že neurazis a najednou se omlouvas že ti to ujelo. Promiň ale jako nevím co se ti honí hlavou ale obhajoba je slabá

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    Liberecký kraj
    Příspěvky
    11

    Odpověď: homerun --> DinGo

    Napíšu zde pár vět jako odpověď na tvůj komentář.
    Za 1. to video ze složky bylo pouze abych ukázal změny ve složce jestli to aspoň něčemu pomůže.
    Za 2. to demo bylo na požádání admina dinga.
    Za 3. to o tom zabásnutí jsem dával pouze přiklad aby jsi ty, nebo ten kdo to bude číst vžil do mé kůže, že jsi byl obviněn neprávem, fakt nevim co v tom hledáš víc.
    Za 4. to wh bylo před 6 lety, když mi bylo 12 let, nebylo to ani na kotelně, bylo to pouze ze zvědavosti. To, že tady napíšeš pár vět z celého mého komentáře je taky hezké, nevim jestli jsi to četl celé nebo jsi to jenom prolítl očima, všechno tam je odůvodněno.
    Za 5. proč bych se někomu omlouval? Za svým názorem si stojím .. to že jsem napsal že jsem to "přehnal" bylo pouze zmírnění, aby to někdo nebral až tak vážně.
    Za 6. moje obhajoba je slabá, zkopíruju ti sem pár vět z mých předešlých komentářů.

    Nemám problém nějak dokázat že žádný cheat nepoužívám, klidně natočím gameplay na bandicam nebo na mobilní telefon, je mi to jedno. Hlavně nechci mít ban na skákacích serverech, to je to jediné co mě na celé hře baví už několik let.

    Děkuji že jste se na videa podívali, pokud budete chtít ještě něco natočit nemám s tím absolutně žádný problém, chci Vám dokázat že opravdu nic nepoužívám.
    Investoval jsem docela dost času na to dokázat vám že nic nepoužívám. Myslíte že bych tady dělal ze sebe šaška a podával nějakou žádost o unban kdybych měl autobhop? Není mi bože 13 let .. kdybych fakt ten autobhop měl a dostal ban tak mi to je ukradený že mám ban na celý kotelně protože jsem ban dostal právem .. je tu spousta dalších serverů.
    ...

    Fakt nevim jak Vám dokázat že nic nepoužívám, snažil jsem se opravdu hodně, dal jsem Vám a stále dávám možnost aby jste si řekli co mám udělat a dokázat že můj ban je udělený neprávem. Bohužel se nikdo nevyjádřil tak jsem musel obstarat nějaké důkazy sám, opravdu vic mě nenapadá jak Vám to dokázat, pokud máte nějaký nápad tak sem s ním, opravdu udělám cokoliv, pokud to bude možné
    Naposledy upraveno homerun; 28-04-19 v 17:48.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Hapalicek
    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    514

    Odpověď: homerun --> DinGo

    ABHop....nazdar
    „Je štěstím pro stát, když lidi nepřemýšlejí.“

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    Liberecký kraj
    Příspěvky
    11

    Odpověď: homerun --> DinGo



    https://www.youtube.com/watch?v=Tmtfmzt_5o4
    -> Tenhle má taky určitě autobhop, viď? Že to poznáš hned jak se na to podíváš .. noc nic, je mi fakt líto že po těch letech co skáču na Vašich serverech a celkově kotelně to dospělo až sem. Opravdu jsem se snažil co to šlo, abych Vám dokázal že opravdu nic nemám, ovšem asi ten investovaný čas co jsem do toho dal byl k ničemu, protože asi nemáte zájem abych Vám něco dokazoval.
    Naposledy upraveno homerun; 28-04-19 v 19:56.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •