Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 27 z 27

Téma: homerun --> DinGo

  1. #16

    Re: homerun --> DinGo

    Btw. my si stěží stáhneme dema, která jsou v příspěvku 11, když mají špatné odkazy. Obsahují " .. " Nevím zda to zdejší forum zkracuje nebo si to jen špatně zkopčil. :)

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Re: homerun --> DinGo

    Citovat Původně založeno Seeya Zobrazit příspěvky
    Btw. my si stěží stáhneme dema, která jsou v příspěvku 11, když mají špatné odkazy. Obsahují " .. " Nevím zda to zdejší forum zkracuje nebo si to jen špatně zkopčil. :)
    Linky som skontroloval a fungujú. Ak ti to ešte stále nefunguje, tak jeho dema som dal sem --> http://leteckaposta.cz/124773554 skús to.

  3. #18

    Re: Odpověď: Re: homerun --> DinGo

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Linky som skontroloval a fungujú. Ak ti to ešte stále nefunguje, tak jeho dema som dal sem --> http://leteckaposta.cz/124773554 skús to.
    Díky, teď už mi to šlo i od původního příspěvku, když to v 19:11 bylo upraveno. Zajímavé, že já psal 19:12, oh well...

    Z pohledu ne-jump admina, pouze člověka co něco odskákal, to čisté moc není. Pokud budu mluvit o demu, co dodal Dingo, zbytek sem si jen zkoukl zběžně hlavně pro climb kousek na gold_bhopu, kde to už není taková sláva jako při všech těch perfektních odrazech při bhopu a minimálním užití sbj.

    Tak jako tak, jump admini jsou ve velkém proti unbanu, takže to nevidím na úspěch.

  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    Liberecký kraj
    Příspěvky
    11

    Odpověď: homerun --> DinGo

    Ten komentář jsem dnes upravoval protože mi to taky nešlo ten odkaz, jestli myslíš ty 2 dema. Je tam problém s heslem a nevím jak odstranit zaheslování souboru. Co se týče těch perfektních odrazů, to demo jsem natáčel na první pokus, jestli chceš mohu si dát větší záležet a zkusit mapu přejít na maximum co bude v mých silách, nemám problém s jakoukoliv mapou a budu se snažit jí přejít na maximum aby jste to mohli pořádně porovnat.

    EDIT: Co se týče toho jak tady píšeš ohledně minimálního použití sbj, pokud mi dáte ještě poslední šanci dokázat Vám že fakt autobhop nepoužívám, mohu nahrát demo na mapě bkz_volcanobhop, když se podíváš na youtube tak blocky jsou docela daleko od sebe a já sám tam používám skoro pořád sbj, nebo mohu udělat znovu demo na bhop_jbg_dontstop, kde jsem dostal ban. Opravdu Vám chci dokázat že nic nepoužívám.
    Naposledy upraveno homerun; 28-04-19 v 21:23.

  5. #20
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Odpověď: homerun --> DinGo

    zdravim, pro adminy https://csko.cz/forum/showthread.php...l=1#post528814

    homerun, pošli sem tvuj config.cfg (najdes v zlozke csstrike)

    pokud se to potvrdi tak sem pro unban.

  6. #21
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    Liberecký kraj
    Příspěvky
    11

    Odpověď: homerun --> DinGo

    Ahoj, tady jsem ho nahrál na megu. -> https://mega.nz/#!xa4mXS6J!Lxc3DuCH0...l2fgzJwZNwuchE

  7. #22
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Odpověď: homerun --> DinGo

    vzhladom na to že si nám poslal cfg bez jwj bindu musím usúdiť že demo je cheated a bol použitý externý program
    pochop že máme anticheat ktorý jasne dokazuje že si mal bhop lepší ako najlepší hráči sveta(dokonalý), lepšie je priznať sa a požiadať o unban o niečo skôr napr v 10tom mesiaci, inak perma ban je na 12 mesiacov

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    Liberecký kraj
    Příspěvky
    11

    Odpověď: homerun --> DinGo

    Bez jakýho jwj bindu? Zajímalo by mě, jak jsi usoudil že demo je cheated. Od té doby co jsem dostal ban jsem v nastavení ani celkově v csku nic neměnil, ale hezky jsi se pokusil o to, abych se přiznal. A to jak tady píšeš že jsem měl lepší bhop než nejlepší hráči světa, tak to ti teda nevim. :D Aspoň ale vidim že jsem se po těch letech zlepšil, ale že až tak .. to je asi trošku přehnané. I kdybych se přiznal že jsem abhop měl a zažádal o unban, stejně bych zas dostal ban, protože takhle skáču pořád. Radši budu mít perma ban neprávem než abych tady ze sebe dělal šaška a přiznával se za něco, co jsem nikdy nepoužil.

  9. #24

    Re: homerun --> DinGo

    Po celou existenci Kotelny se tu našly stovky cheaterů, kteří mermomocí tvrdili, že nikdy cheaty neměli, že by je nikdy v životě nezapli, že by to pro ně byla obrovská ostuda a přísahali na celý svůj život, majetek, rodinu i bohy, přitom pravda byla úplně někde jinde. Pět adminů se shodlo na tom, že dotyčný cheatoval, nevidím tu žádné pochybnosti. Už by se to mohlo locknout.

  10. #25
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: homerun --> DinGo

    Citovat Původně založeno homerun Zobrazit příspěvky
    + tady ještě datum změn ve složce jestli to nějak pomůže https://www.youtube.com/watch?v=iqK9...ature=youtu.be
    Tenhle odkaz ti ještě nefunguje.

  11. #26
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Umístění
    Liberecký kraj
    Příspěvky
    11

    Odpověď: homerun --> DinGo

    Tak zkus tenhle, nevim co s tim je, minule šel.https://youtu.be/iqK9_9iUyQY

  12. #27
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: homerun --> DinGo

    Cheaty ti byly potvrzeny většiny HNS adminů... až na pár výjimek se z tohoto serveru vyjádřili všeci... a ano, bohužel pro tebe se všeci vyjádřili s tím že jsi cheater... Nedá se proto nic víc dělat... Za mě se to může zavřít a jelikož jsem oprávněn zavírat žádosti, tak i tak učiním, pokud někdo - administrátoři či modi s tímto lockem nesouhlasí, pro mě za mě si s tím dělejte co chcete.


    Vítejte na herním portálu csko.cz,

    děkujeme Vám za podání žádosti o zrušení banu. Mrzí nás, že se z Vašeho herního účtu i přes striktní zákaz cheatovalo. Uvědomte si prosím, že cheating je závažné porušení pravidel a má velký vliv na chod herního serveru. Abychom zajistili hratelnost herních serverů na nejvyšší úrovni v boji vůči cheatingu, nemůžeme právoplatně udělený ban za cheaty zrušit na základě žádosti a to bez ohledu na další hlediska (kdo z počítače cheatoval, o jaký cheat šlo, apod.).

    Váš ban bude zrušen po jednom roce od udělení banu. Poté se opět připojíte.
    Pokud si pořídíte originální hru, ihned se připojíte a můžete opět hrát. Pamatujte však prosím na to, že v případě opětovného cheatingu z originální hry již bude Váš přístup na herní servery trvale zablokován.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •