Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: Otázka na mIkrs

  1. #1
    Stálý člen (^Q.)
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    354

    Otázka na mIkrs

    Chcem sa spýtať , minule som zapol Tčkam mikraki a povedal som že kto prehovori kill ale hráč XYZ zapol mikrofon ale nehovoril doňho , ja som mu dal kill . Chcem sa spýtať či to bol FK alebo nie? Proste ja som len povedal že kto prehovorí kill a on si len zapol mikrofon ale nehovoril doňho.

  2. #2
    *NPSM*P!!!!n3r
    Guest

    Re: Otázka na mIkrs

    a měl mít puštěnou klávesnici ? ... pokud ano tak to FK není.. pokud jsi zakázal jen mluvit a měl nad sebou mikrofon, tk to FB byl

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    463

    Re: Otázka na mIkrs

    Podla mna to nebol FK on dobre vedel ako si to myslel... a predpokladam ze mali mat pustenu klavesnicu

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Shinigami
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Chtelnica
    Příspěvky
    629

    Re: Otázka na mIkrs

    Si už robíte prdel? Takéto hovno riešiť a ešte to dať na fórum.

    K téme:V pravidlách je napísane že je za to ban keď niekto u T zneužíva mikrák. Mal si mu povedať nech je rád.

  5. #5
    *NPSM*P!!!!n3r
    Guest

    Re: Otázka na mIkrs

    Jo, je to demence, ale vysvětluj to 25 lidem, kteří si myslí, že to byl FK ..

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Otázka na mIkrs

    A sme doma. To ako cim viac bude prichadzat novych hracov, ktori neovladaju pravidla, tym viac sa tie pravidla budu porusovat?

  7. #7
    *NPSM*P!!!!n3r
    Guest

    Re: Otázka na mIkrs

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    A sme doma. To ako cim viac bude prichadzat novych hracov, ktori neovladaju pravidla, tym viac sa tie pravidla budu porusovat?

    Tak prostě přepiš pravidla tak, aby se to líbilo většině zkušenějším hráčům...Mě by se docela líbilo, kdybych furt nemusel říkat " u zadní stěny v boxu" nebo " z toho boxu už neodejdeš" ... Celkem dementní příkazi, ale na tohle hráči hrají.. Za každou cenu podělat CT a dostat VD...

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Otázka na mIkrs

    Preco by som to mal robit ja? Mne tie pravidla nevadia, ale vy ich nedodrzujete. Prave si ziskal titul junior RastaFarian. Naiesto toho, aby si napisal co a ako zmenit len napises, ze to je na hovno.

  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele Lynviy
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    City of de_dust2
    Příspěvky
    2,242

    Re: Otázka na mIkrs

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Preco by som to mal robit ja? Mne tie pravidla nevadia, ale vy ich nedodrzujete. Prave si ziskal titul junior RastaFarian. Naiesto toho, aby si napisal co a ako zmenit len napises, ze to je na hovno.
    Jak změnit? Napsat do pravidel: Hrát bez slovíčkaření.
    Nikdy není pozdě, dokud žijeme.

  10. #10
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Otázka na mIkrs

    Citovat Původně založeno *NPSM*P!!!!n3r Zobrazit příspěvky
    Tak prostě přepiš pravidla tak, aby se to líbilo většině zkušenějším hráčům...Mě by se docela líbilo, kdybych furt nemusel říkat " u zadní stěny v boxu" nebo " z toho boxu už neodejdeš" ... Celkem dementní příkazi, ale na tohle hráči hrají.. Za každou cenu podělat CT a dostat VD...
    u zadny stene v boxu - to musis povedat, lebo ked prikazes ist iba do boxu, to neznamena ist k zadnej stene.
    z boxu neodejdes - ked tam mas ist, logicky tam mas zostat.
    Chodte k zadnej stene v boxe a pustite klavesnicu. (Tcko zdrhne) chodte ho zabit - logicke ze ho maju ist zabit CTcka.
    Zakazujem mat vezenske pomocky a prehadzovat si ich - naco vsetci hovoria "prehadzovat si ich". je zakazane ich mat, tak logicky ich nemoze prehadzovat.

    Staci zapojit brain a nedrzat za kazdu cenu s Tckami (s kamosmi). Jeden zacne spamovat FKFKFKFKF, tak mu napiste, ze to FK nebol, lebo....... Ak nikto nic nenapise, mysli si, ze ma pravdu on. Je to o hracoch a o ich mozgu - teda pouzivanie toho mozgu. Lenze ked sa bojite nieco napisat, tak co s vami (ale staznosti na adminov, to uz je ine, to sa rozpisete kvoli kazdej cipovine). To vam nepomoze ani 100 stranovi manual.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  11. #11
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Otázka na mIkrs

    Ďalšia blbosť: Bežte v čupe do boxu. Neviem ako ten chlapec dokáže bežať v čupe, ale na telesnej musí byť riadny "blesk". Navyše si vymyslel, že náhoda je zakázaná. Odkedy je náhoda zakázaná?
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Otázka na mIkrs

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    Ďalšia blbosť: Bežte v čupe do boxu. Neviem ako ten chlapec dokáže bežať v čupe, ale na telesnej musí byť riadny "blesk". Navyše si vymyslel, že náhoda je zakázaná. Odkedy je náhoda zakázaná?
    Mam pocit, ze uz sa tu ta nahoda rozoberala sto krat a ja som hovoril ludom na servery, nech ju nedavaju. A BTW > http://csko.cz/forum/showthread.php?...*RastaFarian56

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele D!!!!n3r [MaMLas] :x
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Košice/ Slovensko
    Příspěvky
    698

    Re: Otázka na mIkrs

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Preco by som to mal robit ja? Mne tie pravidla nevadia, ale vy ich nedodrzujete. Prave si ziskal titul junior RastaFarian. Naiesto toho, aby si napisal co a ako zmenit len napises, ze to je na hovno.
    grEy sorry ale už asi vieme za čo ti zobrali práva... a teraz sa s tým nevies vysporiadat...

  14. #14
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Otázka na mIkrs

    Citovat Původně založeno grEy Zobrazit příspěvky
    Mam pocit, ze uz sa tu ta nahoda rozoberala sto krat a ja som hovoril ludom na servery, nech ju nedavaju. A BTW > http://csko.cz/forum/showthread.php?...*RastaFarian56
    Tož ale neznamená, že je zakázaná. Mám taký divoký pocit, že sa chcela len obmedziť (napr. raz za kolo), ale nie že za ňu bude pomaly ban a CTčka sa budú bát zmacknut nejake tlacitko aby nahodou nezmackli nahodu. Len neviem už ako sa to doriešilo. Mám pocit, že nijak :-X

    Grey PM.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #15
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Otázka na mIkrs

    Citovat Původně založeno Kubo117123 Zobrazit příspěvky
    grEy sorry ale už asi vieme za čo ti zobrali práva... a teraz sa s tým nevies vysporiadat...
    Ano, mas pravdu, teraz si ma odhalil. Neviem sa s tym vysporiadat, ja uz fakt neviem, co mam robit. Pomaha iba rezanie si zil vezenskou pomockou.
    Naposledy upraveno grEy; 21-04-12 v 18:44.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •