Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 28

Téma: Das1P alias admin v utajení

  1. #1
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Das1P alias admin v utajení

    Das1P STEAM_0:0:61307767 82.209.47.42
    bezdůvodně mě umlčí za spam, kvůli tomů že Simon a CTčka i on ignorujou, když chci mikrofon nice logika admina, který si nebere ani simona u ct, nechápu, proč tam leze.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Das1P alias admin v utajení

    Grakone děláš to jak
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: Das1P alias admin v utajení

    Navrhuji poučení admina že se tohle nedělá, nepřipadá mi to jako "vzorný" postoj admina, ze kterého by si hráči měli brát příklad.

  4. #4

    Re: Das1P alias admin v utajení

    Zdravím.

    1. FK jsi nedostal, bylo ti to i vysvětleno druhým CT.
    2. Simon není povinen dávat mikrofon vězňům.
    3. Ty jsi spamoval. Nejen já jsem tě upozornil, abys to nedělal. Nepřestal jsi. Tak jsi dostal mute.
    4. Na základě mé paměti z údálostí z jiné stížnosti admin nemusí brát Simona, pokud to není nutné.

  5. #5
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: Das1P alias admin v utajení

    V pravidlech je napsáno, že každý hráč u ct si musí brát simona, takže čau.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Das1P alias admin v utajení

    Zdravím,
    keďže si spamoval, tak mute si mal právom. Ja to robím taktiež. Nebudem podporovať ľudí, ktorí na oplátku ešte porušia pravidlá. Chceš mikrofón? Napíš to raz, dvakrát a nie milion perdokrát. Admin nebral simona? Hm...asi prečo? Ty ako hráč nemusíš ani vedieť prečo admin neberie simona. Niekedy sa aj ako admini v admin chate dohodneme, že neber simona, aby simonoval častejšie druhý človek. Pretože chceme vidieť ako simonuje. Admin keď už bol prijatý, tak bol aj overený, že ako simonuje a má právo pár kôl vynechať. Veľakrát hráči nevedia čo sa na serveri deje a i cez to si začnú sťažovať a plačkať. Ja beriem simona vždy, ale aj ako písal Koprakek, tak nás to niekedy prehadzuje ako len chce. Netuším čo sa presne dialo, ale ak sa to všetko začalo spamom za údajný FK, tak admin konal správne. Z môjho pohľadu nikto nepochybil.

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Das1P alias admin v utajení

    Co to je za kravinu, že si ADMIN NEMUSÍ brát simona? To jsou zase nějaká vymyšlená pravidla? Každý hráč je snad povinen si brát simona, pokud ho to teda omylem nějak nepřeskočí, protože umře, nebo jsou dlouhá kola, tak jsou výjimky, ale že si admin nemusí brát simon, to tu čtu poprvé a doufám, že i naposled, zase z těch adminů nedělejte bohy.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Das1P alias admin v utajení

    Nechci tu vyvolávat boje, ale prostě mi to nedá, k tvému jednání dnes na jb6.. zajímalo by mě, proč jsi jako admin neřešil bugovani gun a granátů do areálu cel aby se tam každé kolo spawnovali. A co jsem se doslechl i od jiného admina tak má s tebou podobnou zkušenost, tohle mi hlava opravdu nebere.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Das1P alias admin v utajení

    Citovat Původně založeno Nuuu,da!! Zobrazit příspěvky
    Nechci tu vyvolávat boje, ale prostě mi to nedá, k tvému jednání dnes na jb6.. zajímalo by mě, proč jsi jako admin neřešil bugovani gun a granátů do areálu cel aby se tam každé kolo spawnovali. A co jsem se doslechl i od jiného admina tak má s tebou podobnou zkušenost, tohle mi hlava opravdu nebere.
    Hm. Keď si tam bol, tak prečo si to nevzal do rúk sám. Ak v minulosti tam bol iný admin, tak prečo nezakročil on? Nemáme držať spolu a pomáhať si? Je to taktiež dosť veľké obvinenie, nemyslíš si? Je to obvinenie proti človeku o ktorom sám vieš, že ak sa jedná o pravidlá, tak nemá kamaráta v nikom a sa správa ku každému rovnako. Len toľko k tomu.

  10. #10
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: Das1P alias admin v utajení

    Právě že jsem musel zakročit já, protože chodilo hlášení a spamovali mě na steamu. I přes to, že Grakon byl na serveru.

  11. #11

    Re: Das1P alias admin v utajení

    Citovat Původně založeno Nuuu,da!! Zobrazit příspěvky
    Nechci tu vyvolávat boje, ale prostě mi to nedá, k tvému jednání dnes na jb6.. zajímalo by mě, proč jsi jako admin neřešil bugovani gun a granátů do areálu cel aby se tam každé kolo spawnovali. A co jsem se doslechl i od jiného admina tak má s tebou podobnou zkušenost, tohle mi hlava opravdu nebere.
    Jediné hlášení ohledně bugování na jb6:
    18:19 JailBreak6 千斤顶 pls admin někdo bugnul granáty před box

    Připojil jsem se na server, šel do spectu a zkontroloval areál cel. Nic jsem tam bugnutého neviděl, tak jsem se zase odpojil. Pak jsem cca za půl hodiny přišel znova.

    Edit:
    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Co to je za kravinu, že si ADMIN NEMUSÍ brát simona? To jsou zase nějaká vymyšlená pravidla? Každý hráč je snad povinen si brát simona, pokud ho to teda omylem nějak nepřeskočí, protože umře, nebo jsou dlouhá kola, tak jsou výjimky, ale že si admin nemusí brát simon, to tu čtu poprvé a doufám, že i naposled, zase z těch adminů nedělejte bohy.
    Jednou tu byla stížnost na nějakého admina (nebo spešla), že si nebral Simona. Ostatní se k tomu vyjádřili tak, že dotyčný nemá povinost brát Simona. Bohužel si nepamatuju, o koho se přesně jednalo a kdy se to událo. Pokud to někdo úmyslně nevymazal, tak se ten thread dá určitě dohledat na fóru.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 24-04-19 v 21:01.

  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Re: Das1P alias admin v utajení

    A my jsme jako něco víc než hráči? Na nás pravidla neplatí Grakone? Tyvole ty si tady zase děláš nějaký svoje pravidla a pak ten JailBreak vypadá tak jak vypadá... Už fakt nevím co se tady děje, ale začíná to být větší a větší komedie to se fakt jako nezlobte..

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  13. #13

    Re: Odpověď: Re: Das1P alias admin v utajení

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    A my jsme jako něco víc než hráči? Na nás pravidla neplatí Grakone? Tyvole ty si tady zase děláš nějaký svoje pravidla a pak ten JailBreak vypadá tak jak vypadá... Už fakt nevím co se tady děje, ale začíná to být větší a větší komedie to se fakt jako nezlobte..
    Jednou tu byla stížnost na nějakého admina (nebo spešla), že si nebral Simona. Ostatní se k tomu vyjádřili tak, že dotyčný nemá povinost brát Simona. Bohužel si nepamatuju, o koho se přesně jednalo a kdy se to událo. Pokud to někdo úmyslně nevymazal, tak se ten thread dá určitě dohledat na fóru.

  14. #14
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Das1P alias admin v utajení

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jednou tu byla stížnost na nějakého admina (nebo spešla), že si nebral Simona. Ostatní se k tomu vyjádřili tak, že dotyčný nemá povinost brát Simona. Bohužel si nepamatuju, o koho se přesně jednalo a kdy se to událo. Pokud to někdo úmyslně nevymazal, tak se ten thread dá určitě dohledat na fóru.
    Pošleš mi ten thread? Fakt bych chtěl vědět jakej šikula se k tomuhle vyjádřil... Nebylo to možná jakože admin nemusí chodit k CT, ale když to je opravdu nutné, tak by měl?

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  15. #15
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: Re: Odpověď: Re: Das1P alias admin v utajení

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jednou tu byla stížnost na nějakého admina (nebo spešla), že si nebral Simona. Ostatní se k tomu vyjádřili tak, že dotyčný nemá povinost brát Simona. Bohužel si nepamatuju, o koho se přesně jednalo a kdy se to událo. Pokud to někdo úmyslně nevymazal, tak se ten thread dá určitě dohledat na fóru.
    Máš haluze tak nefetuj brejloune
    Spoiler Spoiler:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •