Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 28 z 28

Téma: Das1P alias admin v utajení

  1. #16

    Re: Odpověď: Re: Odpověď: Re: Das1P alias admin v utajení

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Pošleš mi ten thread? Fakt bych chtěl vědět jakej šikula se k tomuhle vyjádřil... Nebylo to možná jakože admin nemusí chodit k CT, ale když to je opravdu nutné, tak by měl?
    Upřímně se mi to nechce hledat.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Das1P alias admin v utajení


  3. #18
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Das1P alias admin v utajení

    Asi by měl mít každý svůj vlastní rozum a vědět, že to je hloupost, že si admin nemusí brát simona, když se za to hráči banují a ne se ohánět jednou stížností, kde by mě taky zajímalo, kteří experti to psali, hned práva down no vlastně, když tak přemýšlím o té nedávné čístce, možná už je ani nemají
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Das1P alias admin v utajení

    K tomu braniu simona si ani ja nemyslím že je to v poriadku, (prečo som to neriešil ja na servery máte v tej druhej sťažnosti). Vždy ked som u CT si berem simona, samozrejme nie vždycky sa mi chce simonovať, ale proste byť u CT má aj svoje povinnosti mikrofon, vediet pravidlá a podobne+ brať simona. Samozrejme sú chvíle kedy si ho berem menej hlavne kvoli preskúšaniu CTčiek pri ktorých si myslím že nemajú byť na to u CT. Ale šak ked už je to pravidlo tak je to pravidlo, a admini by ich mali dodržovať rovnako ako hráči, íst príkladom, a ako aj píše čínan banovať hráčov za niečo čo sami robíme je pekná pičovina, samozrejme z výnimkou ked ide o poriadok na servery, čo ale tento prípad nebol.
    Už neni čas huliť...

  5. #20

    Odpověď: Das1P alias admin v utajení

    Vážně? Stížnost na admina bez podání důkazu?

    E//: Zase komedie, kterou jste si tady udělali. Zamyslete se nad sebou, prosím. Škoda, že špínu na sebe netaháte i mimo veřejnou část fora.
    Naposledy upraveno Latins; 25-04-19 v 06:35.

  6. #21
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Das1P alias admin v utajení

    Hellou, mne je JB asi viete kde ale nezdá sa vám blbé zabanovať xy hráčov za nebranie Simona a potom dávať gut príklad na serveri nebraním Simona? To, že je nejaká sťažnosť (čo si pamätám, že tu nejaká taká tuším aj bola) a tam bolo tvrdené, že admin ho brať vždy nemusí je úplne irelevantné. Si tam troška urobte poriadok v tomto + admin JE viac než hráč ale to neznamená, že si môže na serveri porušovať pravidlá čo platia pre hráčov. Nemáme ísť náhodou príkladom hráčom?

  7. #22

    Re: Das1P alias admin v utajení

    Jen tak mimochodem. Já za nebránění Simona pouze přesouvám. Zákaz jsem za to dal naposledy před rokem. Důvod je ten, že jediná věc v pravidlech o braní Simona je tahle: 3. Každý živý dozorce má povinnost ihned se stát Simonem (příkazem /simon), pokud nikdo Simonem není. Kromě mne byli u CT ještě další tři nebo čtyři hráči. Já jako CT jsem je vždycky hlídal, jak nejlépe jsem mohl. Vzpoury sice byly, ale nikdy se nestalo, že bych si musel vzít Simona, protože ho nikdo jiný neměl. Jinak za těch x odsimonovaných let tohle byl asi jediný případ, kdy jsem se za celou mapu schválně nezařazoval do fronty. No vhledem k tomu, že se nenašel nikdo, kdo by se místo zbytečných keců zeptal, proč jsem si Simona vlastně nebral, tak si důvod nechám pro sebe.

  8. #23
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Das1P alias admin v utajení

    Tyvole Grakone... Neser si do huby. Kdybys nám tady napsal rovnou důvod proč si simona nebral bylo by to tady všem jedno (pokud by to byl opravdu smyslný důvod). Ty si tady argumentoval tím, že si admin brát Simona nemusí a odůvodnil si to nějakou stížnosti nebo co to vlastně za komedii zase bylo.. Čímž jsi vlastně napsal to, že admin je víc než hráč (ano v jistým smyslu ano), ale neni! Ty, člověk který se ohání pravidlama, dává proti na každou druhou žádost i když je to člověk co by realně pomohl víc kotelně než nejmenovaní admini, ale má VAC najednou přijdeš s takovouhle volovinou... Sorry jako, ale teď jsi si naložil sám velké sousto exkrementů a ještě si pomlaskáváš.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  9. #24

    Re: Das1P alias admin v utajení

    Jedinou komedii tady z toho děláte vy. Já si pamatuji, že se v té stížnosti několik adminů shodlo, že admin nemusí u CT brát Simona. Z toho jsem usoudil, že tedy nebude žádný problém, pokud budu u CT delší dobu bez Simona. Čekal jsem, že se tak samo vyřeší i zde a že bude tato stížnost již dnes uzavřena, proto jsem se o tom zmínil prvně. No AT zase a opět nezklamal a mám o důvod víc tento tým nenávidět ještě více než doposud. Proto nemíním tuto věc nadále rozebírat.

  10. #25
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Re: Das1P alias admin v utajení

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jedinou komedii tady z toho děláte vy. Já si pamatuji, že se v té stížnosti několik adminů shodlo, že admin nemusí u CT brát Simona. Z toho jsem usoudil, že tedy nebude žádný problém, pokud budu u CT delší dobu bez Simona. Čekal jsem, že se tak samo vyřeší i zde a že bude tato stížnost již dnes uzavřena, proto jsem se o tom zmínil prvně. No AT zase a opět nezklamal a mám o důvod víc tento tým nenávidět ještě více než doposud. Proto nemíním tuto věc nadále rozebírat.
    pošli mi thread kde to kdo psal a pojedu každýmu jendomu dát osobně bludišťáka...

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  11. #26
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: Das1P alias admin v utajení

    Tak co? :D Chtělo by to už nějaké hlavní vyjádření a locknout to, nech se tu nespamuje.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Das1P alias admin v utajení

    Zdravím,
    nejaké extrémne vyjadrenie tu určite nebude a myslím si, že ani poučenie vzhľadom na to, že tu nie je žiaden dôkaz o tom čo sa tam dialo, tak prečo by mal aj admin dodávať dôkaz o svojom konaní? Všetko je to slovo proti slovu. Vo výsledku sa nedá dôjsť k vyvodeniu dôsledkov zo žiadnej strany. Taktiež Grakon je ten typ človeka, ktorý by nešiel proti sebe, ale naopak. Je všade tam, kde je alebo bolo adminov potreba. Bolo potreba adminov na JB? Požiadal o práva. Bolo potreba na jump a knife? Je tam. Ešte na jeho obhajobu môžem povedať, že názory starších adminov sa značne líšia od novších. Grakon je aj presne ten, ktorý tu zažil staršie časy i tieto novšie. I ja keď som dostal spešla som sa učil a pozoroval čo sa tak banuje od väčšiny starších adminov. Keď som dostal práva, tak som mal pár failov, pretože názory sa tu menia z roka na rok. Grakon i kebyže si zobral poučenie z tej minulej sťažnosti čo neviem posúdiť, pretože som ju nevidel, ale znovu vidno že sa názory menia. Raz som musel dať v žiadosti o UB ospravedlnenie alebo priam UB, že som zabanoval hráča za to, že nebral simona. Teraz znovu niekto za to presúva a niekto banuje. To fakt záleží na tom kto sa vyjadrí do žiadosti o UB / sťažnosti či dlhodobejší admin alebo admin, ktorý tu je kratšie.

  13. #28
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Das1P alias admin v utajení

    Tak aby se to nějak uzavřelo, myslím, že se tu více momentálně adminů shodlo, že by admin neměl mít žádné výjimky ohledně Simonování a téma, které bylo zmíněno se zde bohužel neobjevilo, tak by se podle toho nikdo řídit neměl. Admin by měl jít příkladem právě a pomáhat hráčům u CT, pokud tam je. Jinak zde není potřeba žádný důkaz, vzhledem k tomu, že se Grakon sám přiznal hned v prvním příspěvku. Na druhou stranu se zase tak moc nestalo, že jednu hru neměl Simona, pokud třeba na něj nevyšla řada, atd. Takže tímto uzavírám téma.

    E: Vyřešeno https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=269091
    Naposledy upraveno Britny; 16-05-19 v 15:23.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •