Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Pc zostava

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2016
    Příspěvky
    34


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Pc zostava

    Ahoj skladám nový Pc a chcel by som sa opýtať či som dobre vybral :
    CPU: AMD FX 8350 4.00 GHz
    ZAKLADNA DOSKA: ASUS 970 PRO GAMING/AURA
    RAM: 32 GB DDR3
    GPU: GTX 1060 3G
    SSD: 240 GB KINGSTON
    HDD: 500 GB SEGATE
    AUDIO: CREATIVE Soud Blaster FX SB:1500
    ZDROJ: CX750M Corsair

  2. #2


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: Pc zostava

    Zdravím. Tolik paměti v životě nevyužiješ. Ty peníze, které bys strčil do paměti bych radši zainvestoval do Intelu než do AMD (Procesor).
    Naposledy upraveno Grakon2702; 28-04-19 v 12:11.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455


    Odpověď: Pc zostava

    16 GB úplne stačí
    FTP

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374


    Re: Pc zostava

    větší HDD. V dnešní době je 500GB hned plný.

  5. #5


    Odpověď: Re: Pc zostava

    Nemůžeš žádat o radu na PC sestavu bez udání, na co ho budeš potřebovat (Hry, Střih, atd.) nebo kolik si ochotný do toho dát peněz. Tyhle informace nám pomůžou.

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    větší HDD. V dnešní době je 500GB hned plný.
    Když si udržuješ pořádek v počítači, tak ti vystačí i těch 500GB celkově. Navíc má i SSDčko s kapacitou 240GB...

    E//:
    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Já měl v ntb víc jak 5 let 128 GB SSD. Občas jsem zaplakal, že není místo, ale jinak se s tím vyžít dá. Dnes mám 256 GB a bohatě stačí. Je to jak naspal Latins. Záleží, co s tím chce hoch dělat. V dnešní době cloudových úložíšť si myslím, že 500 GB pro obyčného hráče postačí.
    V NT mám 256GB SATA SSD a jde to. Mám ho sice kompletně zaplněný a to tam mám jenom pár her, ale jde to.
    Naposledy upraveno Latins; 28-04-19 v 14:19.

  6. #6


    Re: Odpověď: Re: Pc zostava

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Nemůžeš žádat o radu na PC sestavu bez udání, na co ho budeš potřebovat (Hry, Střih, atd.) nebo kolik si ochotný do toho dát peněz. Tyhle informace nám pomůžou.



    Když si udržuješ pořádek v počítači, tak ti vystačí i těch 500GB celkově. Navíc má i SSDčko s kapacitou 240GB...
    Já měl v ntb víc jak 5 let 128 GB SSD. Občas jsem zaplakal, že není místo, ale jinak se s tím vyžít dá. Dnes mám 256 GB a bohatě stačí. Je to jak naspal Latins. Záleží, co s tím chce hoch dělat. V dnešní době cloudových úložíšť si myslím, že 500 GB pro obyčného hráče postačí.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2016
    Příspěvky
    34


    Odpověď: Re: Pc zostava

    Ďakujem za každú odpoveď a chcel by som na hry ako fornite cs go rust a tie také náročnejšie

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2016
    Příspěvky
    34


    Odpověď: Re: Pc zostava

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Tolik paměti v životě nevyužiješ. Ty peníze, které bys strčil do paměti bych radši zainvestoval do Intelu než do AMD (Procesor).
    Hej viem rozmýšľal som nad intelom lenže takto môžem mať postavený Pc za tých 500€cca a tie pamäte som mal za rovnakú cenu ako 16 tak neber :) ale zase taký rozdiel nieje medzi AMD a intelom či áno ? Tie novšie hry to utiahne alebo ?

  9. #9


    Odpověď: Pc zostava

    A použiješ zvukovku v tom tvým PC? Nebo těch 32GB RAM? Takhle to spíše vypadá na nějaký střih.

    Navíc ta GTX 1060 3GB není úplně to pravé... Budeš mít problémy s FPSkama na High detaily v novějších hrát.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2016
    Příspěvky
    34


    Odpověď: Pc zostava

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    A použiješ zvukovku v tom tvým PC? Nebo těch 32GB RAM? Takhle to spíše vypadá na nějaký střih.

    Navíc ta GTX 1060 3GB není úplně to pravé... Budeš mít problémy s FPSkama na High detaily v novějších hrát.
    Diky ako pohode dám si tých 16 GB RAM a zvukovú mám ku bedni ale tie také ako rust fornite cs go by to utiahlo nie ? A ešte by som sa chcel opýtať že keď na doske sa daju zapojiť 2 pci graf karty môžu byť rozdielne a prepojiť cez mostík alebo musia byť presne tie isté ? Zatiaľ diky

  11. #11


    Odpověď: Pc zostava

    Všechny motherboards mají své zvukovky, na takové basic hraní to bohatě stačí.

    Na propojení GPU potřebuješ stejné karty nejlépe. Tady ti moc neporadím. Kontaktuj Znedloba do PM.
    Navíc v takhle low end kategorii se to ani nevyplatí. Procesor ti to bude bottleneckovat.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2016
    Příspěvky
    34


    Odpověď: Pc zostava

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Všechny motherboards mají své zvukovky, na takové basic hraní to bohatě stačí.

    Na propojení GPU potřebuješ stejné karty nejlépe. Tady ti moc neporadím. Kontaktuj Znedloba do PM.
    Navíc v takhle low end kategorii se to ani nevyplatí. Procesor ti to bude bottleneckovat.
    Dobre ďakujem tebe aj všetkým čo mi pomohli / odpisali kúpim teda a dám vedieť čo a ako a Znedlobovi som už písal zatiaľ neodpisal ak niečo tak napíšem

  13. #13
    sweet bitches
    Guest


    Odpověď: Pc zostava

    naco ti dvě stejné karty? ikdyž budeš mít dvě stejné karty na výkonu to znát nebude, právě naopak, bude se to hádat a výkon ti to nezvýší, jak psali níže HDD buď aspoň 2Tb nebo kup radši SSDéčko je to lepší a rychlejší, procesor radši AMD

  14. #14


    Odpověď: Pc zostava

    8350? Napiš rozpočet a zkusím něco vybrat.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •