Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: B4CI --> Seeya

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    58

    B4CI --> Seeya

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 268618)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Obchazeni'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < B4CI >
    [AMXBANS] Tvuj nick: B4CI
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:744989381
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:744989381
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 78.128.191.46
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 78.128.191.46
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Seeya >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | GunGame (gg_blowout2)
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] =================================


    Poznamka:


    akoze toto mam za co? obchazeni? to co je za dovod ? jake obchazeni ?

  2. #2

    Re: B4CI --> Seeya

    Zdravím,

    velice snadné vysvětlení. Máš stále platný "permanentí" ban, který byl udělený 23.02. 2019. Tento ban ti vyprší po roce a rok ještě neuběhl.
    Proto také důvod banu: Obcházení.

    S přáním pěkného zbytku víkendu, Seeya.

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: B4CI --> Seeya

    28/04/2019 11:41 <B4C1> Čakám kedy mi prídete dať zase Ban :D lamky :D
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    58

    Odpověď: B4CI --> Seeya

    a trvalo vám to skoro hodinu? a čo tentoraz to nebolo na AB tak ste si vymysleli Obchazení ?

    Nestačí, že ste si minule vymysleli, že cheatujem ?
    Kde máte v pravidlách, že si človek nemôže zahrať pod iným menom a cez inú IP ?

  5. #5
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: B4CI --> Seeya

    Bože ty jsi s prominutím už fakt dement.. jakej by to byl asi smysl banovat někoho, kdo si může změnit IP a ID a hrát spokojeně dál...? Přemýšlej než napíšeš nějakou hovadinu na kterou tady nikdo není ani zvědavej... Admini potvrdili tvůj cheating, bylo ti sděleno mnou a moderátorem hofy jak dále máš postupovat...
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    58

    Odpověď: B4CI --> Seeya

    Ešte mi tu do dementov nadavaj :D
    Zmysel banovania je taký aby sem nechodili cheateri. Keď som prvykrát necheatoval, dali ste mi Ban. Hlavne zase napíš, že sa k tomu vyjadrilo neviem koľko adminov, fakt som nič nemal. Teraz prídem po dvoch mesiacoch, zase necheatujem a vy mi dáte Ban ? Prečo lebo som napísal niečo na Fóre?

    A myslím si, že aj keby nejaký cheater dostane Ban a príde si zahrať z inej IP s iným menom a potom už necheatuje tak nemáte právo mu dať Ban. (a hlavne keď to nemáte v pravidlách).

    Lebo kazia hru tí čo cheatujú, nie tí čo si prišli normálne zahrať.

    a písali ste jak mám postupovať, mám si vybaviť Steam a dostať tam pernament BAN ? kedže vy si na mňa vymyslíte už hocičo.
    Naposledy upraveno B4C1; 28-04-19 v 13:00.

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: B4CI --> Seeya

    Napsal jsem ti to s prominutím, ber si to jak chceš...

    Ano, je to tak jak říkáš, pokud se napojíš s originalním CSkém pomocí Steam služby, nedostaneš ban za obcházení. Pokud se však připojíš na nonsteam - tedy v tomto případě jako teď, je to bráno jako obcházení permanentního banu, který jsi od nás dostal. Tvojí šanci, jako u každého jiného hráče s permou je to, že si obstaráš tu orig. hru nebo že si počkáš rok a poté ti bude udělen UB zde na nonsteamu, jakékoliv jiné připojení se trestá.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    58

    Odpověď: B4CI --> Seeya

    počkať to ked napíšeš s prominutim tak už ma možeš nazvať hocijak ?

    keď mi ukážeš kde máš napísané to obchádzanie, tak uznám, že možem mať pernament BAN aj na iné meno a inú IP.

    Ale dať mi prvykrát Ban pre nič. A teraz si vymyslieť na mňa takúto vec je už veľa.
    A ste s prepáčením úbožiaci.

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: B4CI --> Seeya

    Cheatoval jsem a rád bych opět hrál. Jaké jsou mé možnosti?
    Nemám originální hru: Počkejte rok od udělení banu, kdy dojde k jeho zrušení nebo si pořiďte originální hru, se kterou se připojíte. Zakoupit ji můžete v oficiálním Steam obchodě nebo od oficiálního Českého prodejce herních klíčů (možnost sms platby).
    Mám originální hru: Pokud jste cheatovali na originální hře, je nutné počkat na uplynutí jednoho roku od udělení banu, kdy dojde k jeho zrušení.
    https://csko.cz/forum/showthread.php...n%26%23367%3Bm

    Nepíše se zde nikde, že se můžeš připojit jinak, máš jen 2 varianty, 3ti je zakázaná - logicky už jen z principu. Takhle to chodí všude stejně, nemůžeš obejít ban který jsi dostal...

    P.S. Admin tu si ty nebo já...? Já jen že adminovo slovo platí.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  10. #10

    Re: B4CI --> Seeya

    1. Používání cheatů nebo reklama na cheaty (automatické zaměřování, vidění skrz zdi) - perm ban

    V tvé předchozí žádosti o UB ti byl cheating potvrzen, tedy ban je oprávněný. Ban = zablokování přístupu. Máš zablokovaný přístup na servery kvůli porušení pravidel, tedy je v rámci pravidel vše v pořádku.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    58

    Odpověď: B4CI --> Seeya

    Takže keď si admin môžeš všetko ? či ako mám chápať to tvoje P.S.
    To, že tam máš napísané dve varianty neznamená, že tretia je zakazana.
    Čo ak by som si dal úplne iné meno. Alebo vám nenápísal do chatu, že sa zase hrajem. Tak si možem kľudne hrať?
    A to som aj mohol spraviť ale ja som si dal skoro to isté meno ešte vám aj napíšem do chatu. Keby to máš niekde napísané, že to nemožem spraviť tak to asi nespravím. Až taký dement nie som.

    Akože vážne vám nestačí, že prvykrát ste mi dali neprávom dali Ban, a stojí za tým Banom asi 13 adminov.
    A potom si tu robia zo mňa srandu admini, ty mi nadávaš do dementov. A všetko bezdovodne.

    Ale tu si to priznám. Áno obchadzal som Ban. Ale nevedel som, že je to zakazané a hlavne je to za Ban, ktorý bol udelený neprávom.
    Naposledy upraveno B4C1; 29-04-19 v 18:37.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Re: B4CI --> Seeya

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    1. Používání cheatů nebo reklama na cheaty (automatické zaměřování, vidění skrz zdi) - perm ban

    V tvé předchozí žádosti o UB ti byl cheating potvrzen, tedy ban je oprávněný. Ban = zablokování přístupu. Máš zablokovaný přístup na servery kvůli porušení pravidel, tedy je v rámci pravidel vše v pořádku.
    Áno viem bol cheating potvrdený. Ale ja som nepoužíval cheaty ani neposielal reklamu na žiadne cheaty.
    Bránil som sa. Napísal dve sťažnosti. Vy ste ma zrušili. Tak som sa na to vykašlal. Podľa vás je to opravnený Ban, tak som to prestal riešiť, lebo vas presvedčiť, že to bol len skill sa ani nedá. Vy ste admini vy môžte všetko.

    Keď do pravidiel dopíšeš obchádzanie, tak sa s tebou nebudem hádať.

    P.S.: necheatoval som teraz ani predtým.

  13. #13
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: B4CI --> Seeya

    Čo sa tu vlastne rieši ďalej? Ban je v pohode aj tento a aj ten pôvodný za AB.

  14. #14

    Odpověď: B4CI --> Seeya

    Zbytečné divadlo. Oprávněný ban, možnosti ti byly sděleny. Lockněte to někdo.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2019
    Příspěvky
    58

    Odpověď: B4CI --> Seeya

    Vidim, že je zbytočné vás presviedčať.
    Hlavne že vy ste najlepší admini.
    Aj ja už končím. Locknite to niekto.
    Mne stačí, že 13 adminov si myslí, že to ako ja hrám je AB. Vás naučím niekedy :)
    Naposledy upraveno B4C1; 29-04-19 v 18:36.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •