Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Zvláštní věc na HNS

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Příspěvky
    6


    Zvláštní věc na HNS

    Čau chci se zeptat, stalo se vám někdy na HNS, že vám z čista jasna přestanou jít strafy, nebo něco ? Přijde mi, že se tohle děje jenom na HNS. Hns jsem začal hrát asi 10 let dozadu, nebyl jsem nejhorší (258.7 ljr, 276.9 cjr scjr), měl jsem i dlouhá léta pauzu. Před měsícem, jsem to zas zapnul a jako šlo to. Po pár hodinách jsem byl schopný surfovat a skákat docela obstojně. CJ a SCJ jsem si dával na pána až jsem čuměl, sync, speed dobrý, 7 strafů. LJ byl horší, tam jsem nemohl vychytat strafy, takže jsem byl rád za 253. Jenže, čím víc to hraji, tím je to horší :D :D. po 2 týdnech mi najednou nejde cj ani scj. Mám tam brutální preStrafe 295+- skoro furt, ale nejdou mi strafy prostě, snažím se i pomalu 5-6 strafů a stejně mám sync 50 a speed 315. Na místo toho se mi zlepšil DCJ,MCJ, tam ty strafy dávám ani nevím jak, prostě to jde samo od sebe, ale zase mám horší PreStrafe, okolo 280-290. Nebo se mi stává, že zapnu HNS, prvních 10-15 minut paráda, LJ dávám 250-254 furt, speed 330+ i 340, sync 90-100 a po 15 minutách mi to zase nejde :D najednou nejsem schopný dát u LJ 50+ sync, strafů mám 6, speed hrůza, neskočím ani 250 pomalu. Tohle prostě moje mysl nepobírá :D má někdo podobný problém ?

  2. #2
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,042


    Odpověď: Zvláštní věc na HNS

    Stává se mi to furt, nevím, čím to je, ale asi mojí retardovaností, protože nechápu jak můžu klesnout z klasického 270cj na skoro ani né 250 cj během pár minut. Hodinku skáču a dávám 270 za 270, potom se stane nějakej zlom a mrd, nedám nic.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2019
    Příspěvky
    6


    Odpověď: Zvláštní věc na HNS

    jo úplně přesně :D

  4. #4
    Sewell_
    Guest


    Odpověď: Zvláštní věc na HNS

    To je o hráči, když začnu hrát třeba ráno, tak se mi daří, ale když hraju už třeba 4 hodiny, tak se mi prestane dařit a začnu failovat asf

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •