Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: V!ky:*,~D --> Off_Man

  1. #1

    V!ky:*,~D --> Off_Man

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 267954)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Aimbot'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < V!ky:*,~D >
    [AMXBANS] Tvuj nick: V!ky:*,~D
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:121943011
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:121943011
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 93.99.200.141
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 93.99.200.141
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Off_Man >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Furien
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Dobry vecer panove, uprimne jsem nehral posledni mesic furieny a ani nemam v planu zase zacinat.. Spis mi jde o ocisteni meho jmena a polepseni "image". Dneska si takhle hraju minecraft a napise mi Off_Man, ze vi, ze jsem hackoval a at se priznam ci co. Ja jsem prosim pekne nehackoval a ani nemam v planu hackovat. Takze prosim pekne vyjadrete se mi k tomu. Ja totiz jak jsem byl mesic mimo tak ani nevim, jak ten ban je stary, ani okamzik, ktery se zdal nekomu fishy. Tak prosim Offman a zbytek mojich oblibencu z a-teamu o vyjadreni ... Diky

  2. #2

    Odpověď: V!ky:*,~D --> Off_Man

    Chtěl bych sem poslat fotky chatu s Off_Manem abych vás ostatní dostal víc do problému ... Ale nějak nemohu přijit na to, jak se to dělá tak kdyby někdo chtěl tak tady máte linky...

    http://prntscr.com/niuj7o

    http://prntscr.com/niujfk

    Díky

  3. #3
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: V!ky:*,~D --> Off_Man

    Ahoj, http://csko.cz/dema?UPD=iO8AcQXT - demo sie. Teraz počkaj na vyjadrenia ostatných adminov, ktorý cheating potvrdia alebo napíšu, že si clear. Napísal som ti hlavne z toho dôvodu, lebo sa z hry ako tak poznáme a chcel som vedieť, či sa mi k tomu priznáš keďže to nebolo zrovna 2x ľahké rozlúštiť to demo a či chceš ešte hrávať. Není moc príjemné, keď máš chuť si zahrať a zrazu zistíš, že máš banán, tak radšej skorej poriešiť než neskoro. Ajkeď ty pauzuješ viacej ako ja v csku :D.

    E: Dík za screenshoty a pre ostatných (nie všatkých) - myslím, že mu naozaj odsúhlasíte UB. Neni som zrovna presvedčený, že tu 100% ludí pozná Leis.

    E2: Často striela bez toho a úprimne ak sa mu dá UB, tak sa vzdám práv. :D
    Naposledy upraveno Revan; 30-04-19 v 22:01.

  4. #4

    Odpověď: V!ky:*,~D --> Off_Man

    Po nějakém přepisování s Off_Manem mi bylo řečeno, že tam je v tom demičku nějaká pasáž kde střílím po už zabitém enemy... Nevím moc co k tomu říct na obhajobu protože když prostě řeknu, že někdy když někoho zabiju tak toto udělám normálně manuálně myškou asi nepomůže :D Každopádně je to pravda a pokud nikdo z vás nikdy ne-rage-killnul někoho tak nejste cskaři asi :P

  5. #5
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: V!ky:*,~D --> Off_Man

    Demo mě nepřesvědčilo. Za mě clear.

  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: V!ky:*,~D --> Off_Man

    clear

  7. #7

    Odpověď: V!ky:*,~D --> Off_Man

    Díky pánové. Kolik lidí musí napsat clear abych dostal UB? Už si ze mě dělají kamarádi srandu... Dokonce mi včera psal Sleezo co to předvádím s tím ajmbotem :D Je to ponižující tak PROSÍM urychleme to ;)

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: V!ky:*,~D --> Off_Man

    Ahoj, ban jsem zatím deaktivoval a uvidíme, jaká budou další vyjádření.

  9. #9

    Odpověď: V!ky:*,~D --> Off_Man

    Dobrá, díky moc

  10. #10

    Odpověď: V!ky:*,~D --> Off_Man

    https://uloz.to/!ruCBKcUItrv8/2-dem
    12:50
    14:05
    od Sleza:)
    To prvé demo pozriem v priebehu zajtrajšieho dňa.

  11. #11
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: V!ky:*,~D --> Off_Man

    To moje demo je si treba pozrieť dosť spomalene a vypozeráte tam, že mu pohyb crossu začína vždy až frame po strele nikdy pred strelou. A čas 12:48 je vtip. Aimbot zameral bone čo tam je po smrti enemy a urobil kvôli tomu shake. Vyzerá to ako recoil ale toto išlo poznať dosť dobre. Aj som si myslel, že všetci budú za UB.

  12. #12

    Odpověď: V!ky:*,~D --> Off_Man

    Je to strašně unavující pánové... Tady to špekulanství mě vůbec nebaví a komentář pana darona jako ostatně vždycky zase nechápu a nedává mi smysl... Ostatní blbečci co mají wallhack a aimbot viz. LENTILKA tam mají miliardu odpovědí a já tu musím čekat jak dlouho... Nějaké zpomalování dema a špekulace že se mi hýbe cross mě úplně uráží/zaráží. Nechápu, jestli ze mě chcete udělat něco, co nejsem nebo nemáte co jiného na práci každopádně jsem v topce byl dohromady 2 roky. Jak před resetem tak i po něm, ve starší topce jsem byl nejrychlejší člověk, co se tam dostal ( Jediný pod 12 dní ) a tady v té nové jsem měl taky docela naběhnuto než mě to přestalo bavit. Chci tím říct, že u mě žádné zlepšení ani zhoršení neproběhlo tak nevím, ale jestli po deseti letech co hraju na kotelně budeme najednou řešit, že mám abčko - tak to spíš ukazuje, že 1. buď nic nemám a není asi do čeho píchnout, že musíte řešit mě a nebo za 2. by to znamenalo, že vám deset let někdo hackoval na serveru a byl v topce a i přes všechny hádky s adminama si nikdo ničeho nevšiml = znamenalo by to VAŠI neschopnost... A to si myslím, že neschopní nejste...

  13. #13

    Odpověď: V!ky:*,~D --> Off_Man

    To, že si využíval nepovolené programy sa tu už párkrát riešilo ak sa nemýlim, viz- https://csko.cz/forum/showthread.php...991#post198991
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=103763, možno existujú aj ďalšie bany, idk, ďalej som už nehľadal.

    leis
    Naposledy upraveno Darongodx; 11-05-19 v 20:01.

  14. #14

    Odpověď: V!ky:*,~D --> Off_Man

    Hledat bys měl, nějaké řešení z roku 2012 ..pf

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: V!ky:*,~D --> Off_Man

    Nemozem si pomoct, nevidim to tam (furien ale nie je moja domena).
    Bolo by dobre keby sa vyjadri viacej adminov.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •