Dobrá pánové.. Abych pravdu řekl tak to, že nás tu polovina vymřela jsem věděl.. Ale že se vytratilo i to vaše rychlé řešení všeho co se tu vždy vyskytlo.. To jsem doopravdy netušil. Moc vás prosím dejte mi už UB a uzavřeme toto pro mě nepříjemné řešení... Nikdo kromě Offmana nic o cheatech neřekl a mám tu asi třikrát clear tak snad už stačí ne? hofy sice píše o "deaktivaci" já ale nechci deaktivovaný ban. Chci normální UNBAN a přístup jako k normalnímu hráči. Né jako k někomu kdo je v "podmínce". Cmon lidi ostatní admini se na to už asi vykašlali tak snad nebudu čekat na pořádný UB měsíc...

Darone už by ses k tomu demu mohl vyjádřit. Sice vím že napíšeš že to není clear jenom protože tě nemám rád a neuznávám (tyto emoce cítím ale oboustraně) ale chci to tu posunout dál + jsi říkal že na to hodíš oko.. tak už bys mohl.
Práci s tím hledat blbosti z roku 2012 si dáš ale udělat to, co se po tobě žádá ne. Nemá to logiku.

Joooo a až mi dáte UB tak ať mi napíše na steam offman já už tu nebudu každý den chodit abych viděl jak nikdo nic nepíše.

Uvidíme se na furikach panove (někde mezi /top1 a /top2 až mě pustíte ze řetězu)

Přeji hezký večer :-)

ENDGAME SPOILERY ABYCH NAŠTVAL NĚKOHO BEZ SPROSTÝCH SLOV:
Iron Man umře, Black Widow taky, z Thora se stane alkoholik, potitulková scéna je fakt super a doporučuji se na ni podívat, dá vám to hodně do celkového příběhu ;)
Jo a kapitán amerika je degeš a schválně uvízne s Peggy a zestárne...zatančí si spolu... Jo a thanos skape jak daron na 1v1 :-)