Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Neoprávněný kick

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Neoprávněný kick

    Ahoj všem

    Dnes ráno v 10:50 na serveru only dust, jsem dostal neoprávněný kick ( Dajmen).
    Když jsem se dotazoval důvodu, bylo mi řečeno, že jsem dostal kick zato, že jsem(z mého pohledu) hlídal T spawn a katy když bylo položeno na B.
    Z pohledu admina kemp na T spavnu.
    Na B v tu chvíli byl jeden můj spoluhráč T a bohužel ho sundali a ja už nestačil doběhnout na B uhlídat bombu před defuzem.
    Z tohoto důvodu jsem dostal kick.
    Nejde mi celkově o ten kick, ale jde o to, že takových situací jsou stovky za den a vy admini by jste museli neustále kickovat hráče, že neuhlídali bombu.
    Pokud by se tím někdo chtěl zabývat HLTV mate k dispozici, takže by to nebyl problém.
    Ale jak říkám nejde mi to kick, ale o přístup jedince (admina).
    Třeba se špatně vyspal, ale jestli já musím dodržovat pravidla, tak to patří i na druhou stranu.
    Takže Dajmene, tady máš tu stížnost, jak jsi mi tedy navrhoval.
    Doufam, že to nebudeš brát jako zaujetí vůči mě.

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Neoprávněný kick

    Když už chceš hlídat katu přes T spawn,tak bys měl mít v první řadě zabezpečený plant...Jak píšeš,byl tam 1 hrač,ctček bylo asi 5 už nevím..Takže jsi to měl předvídat,že to tam sám neda a že ty nestihneš doběhout včas...
    uplný nesmysl,takže radši hlidej katu tak,abys byl schopný ohlidat i bombu.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Neoprávněný kick

    axiovič, pozname sa herne dost dobre a pri tvojich skusenostiach takto strarit plant??? nehanebne. Ale k veci, kazdy atmin to riesi po svojom (mensi trest), ja to slapujem/slay (pri malo hp neriesim vobec a priklanam sa k save gun) dajo riesi kickom...urcite si sa poucil a das si na to pozor vsak???

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Neoprávněný kick

    V to případě bych rád poprosil Dajmena at si na sobotu sedne do spektatu a to co udelal me at dela i ostatnim ja si klidne do toho spektatu sednu s Tebou a budu ti to počítat. Protože tohle se deje kazde druhé kolo a kdyby jsi to mel vse kickovat tak nedelas nic jiného, hraci co sejfuji AWP do dělají běžně a já za to dostanu kick ???
    Jen je vidět, že opravdu, pokud je stížnost na admina tak se nic neděje, jste nedotknutelní. Vůbec bych se timhle ani nezahazoval, ale jde o princip. A já mam pravdu !! A nemyslím, že zrovna já jsem z tech hráčů co potřebuje sejfovat zbraně, nebo nějak zdržovat.
    Hanba mi...

    K Tvému komentu.

    Nikdo není dokonalej a ja se taky za dokonalého nepovažuji, lepší hráči ztratí plant a nic se neděje. Zrovna v ten den nás neustále rushovali přes long do kat a já si to proste sel pohlídat, taky mohu říct, že ten na B to mohl uhlídat lépe (ironie)
    Naposledy upraveno ax1; 03-05-19 v 19:40.

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Neoprávněný kick

    Na jednu stranu chápu tvou stížnost, dělá to více lidí. Strategicky i já prostě občas za T nerushuju a čekám až si rushnou CT, když si nehlídají plant, ale pokud ti dal jeden kick a kvůli tomu si došel napsat stížnost, tak tohle se moc neřeší. Musel bys ho dostávat snad neustále, aby to k něčemu bylo a asi jak psal Lebaux - dodat hltv a časy aspon, aby se prokázalo co se tam přesně dělo, ale opravdu kvůli jednomu kicku nemůžeš čekat, že se něco takového bude více řešit, i když ti jde o princip.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Odpověď: Neoprávněný kick

    Ja bych to ani nepsal...( banalita)
    Bylo to jen na popud Dajmena, ktery sam napsal at si podam stížnost.
    A ted tady je videt jak se k tomu stavite. Proste nedotčený admini.
    Takhle to bude se vším pokud se bude jednat o adminy.

  7. #7
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Neoprávněný kick

    Já jsem ti napsal, že jestli se ti to nelíbí, můžeš si to hodit na forko...
    Nikdo tu není nedotčeny jenom to jak si to vyřešil bylo špatně..
    Kickuju za to každého, jak si toho všimnu

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Neoprávněný kick

    Podle HLTV šlo po plantu reagovat o něco pružněji, to je pravda, ale je taky pravda, že bychom tímhle stylem mohli kickovat pořád. O nějakém zdržování hry nebo ignoraci plantu nemůže být řeč. Kolik hráčů průběžně sleduje, jestli je nějaký plant pokrytý? A kolik teroristů jde na druhou stranu mapy, když se jde řešit plant? Osobně tohle neřeším a myslím, že na publicu se nedá čekat nějaká profi hra, obecně jsem proti jakýmkoli zásahům do hry, není-li to nezbytně nutné. Takže tvojí stížnosti rozumím, ale pokud má admin oporu v pravidlech, může tvoji stížnost vzít v potaz maximálně jako zpětnou vazbu.
    Naposledy upraveno hofy; 05-05-19 v 17:54.

  9. #9

    Odpověď: Neoprávněný kick

    Dobrý večer páni,
    nedá mi to nereagovať po zhliadnutí určitých tém a zároveň komentárov.
    Nakoľko smrteľník ako ja nemá možnosť prispievať do fór/tém založených v tejto sekcii, tak som poprosil Pelargosa, aby to posunul v mojom mene. ( Juve, edgar, Monarch a milión ďalších iných nickov, ktoré mi v tom momente napadnú )
    Nikdy som nikoho neurážal ani neobviňoval z cheatovania ak som nato nemal dôkaz a ak som mal, tak som to riešil, nie cez web (zdĺhavý proces), ale priamo s adminom.
    Po pravde, hrával som csko v najlepšej ére hry cs 1.6 s top hráčmi a top klanmi na SVK/CZ ako aj s repre hráčmi a teda na naj úrovni.
    V tejto ére bolo dostatok hráčov a dostatok serverov a vždy bol a mal by byť vždy admin chránený ak ide sám správnym prístupom a koná podľa pravidiel servera. ( "Dotknutá osoba by to nazvala" adminkovanie" ) Akákoľvek urážka, akékoľvek obviňovanie a obťažovenie iných bolo riešene bez varovania permanentným banom a hráč sa mohol sťažovať aj na krajskom súde . Nikto sa s takýmito nevychovancami a urevancami nemaznal.
    V dnešnej dobe je serverov málo, ja osobne o iných ako csko ani neviem, je menej hráčov, keďže je v popredí CS GO a z tohoto hľadiska chápem, že nie je možné takýmto radikálnym spôsobom riešiť každý prehrešok, avšak aby som si zastal adminov, ktorý kicknu za ignore plantu pre svoj osoh, je to jednoduché...
    ax1 plačeš non stop, urážaš koho sa dá, obviňuješ pravidelne bez dôkazov ( za mňa v momente perma ban a bez debaty )
    Podľa tvojej spisovnosti a gramatiky súdim, že nemáš v hlave prázdno mimo cska, no pri hraní si zrelý na ban.
    Je málo hráčov a ak ty vieš ako hra funguje, čo treba robiť v ktorom momente, tak práve ty by si mal dostať kick a to oprávnený a nie hráč, ktorý je rád, že tam vôbec behá, aj takých treba, inak by tento portál a každý jeden server mohol skončiť.
    Veľa hráčov ani len nevie, že sa bomba niekde plantuje, veľa hráčov ani len nevie, kde sú planty a nechápu čo je princípom hry, každý nejako začínal, tiež som bol taký na začiatku a nedáva mi to právo urážať niekoho a svoju neschopnosť vylievať na iných..
    Dnes si jedného urážal cez Mike, že ťa blokoval v kata, no bol tam prvý a nie on teba, ale ty si blokoval jeho, tomu hovorím pokrytectvo a duševný stav ako cholerik, dá sa to liečiť, ja som odporúčal terapiu.
    Chválim každého admina, ktorý má nervy z ocele a nad rámec trpezlivosti s hráčmi ako si ty ax1 a s vysokou úmerou pubertiakov.
    Vstúp si do svedomia, začni si hladieť svojho a neobťažuj v kuse iných hráčov a takýmito nezmyslami adminov, ktorí keby chceli, tak si nájdu niekoľko dôvodov, aby si si hľadal iný portál.
    Ja som vďačný, že po tak dlhej dobe neaktivity som našiel tento portál a mám možnosť si tu zahrať a odreagovať sa od pomerne stresujúcej práce a baviť sa strielaním, či prehrávam, či vyhrávam... GL celému portálu a adminom, bez ktorých by to tu nefungovalo vôbec.

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Neoprávněný kick

    Asi bych to už nějak uzavřela a pokud se hráč či hráči nedopouští větších přestupků a dlouhodobých, tak se ztotožňuji s názorem jaký napsal hofy. Prostě nebrat to tak vážně a zkuste zasahovat jen ve vážnějších případech, jak když nejde jednou plant, defus, nebo pokrýt bombu.

    Zamykám.

    (kdo by měl ještě něco k tomu, nechť mi napíše PM, ale zde už nejde více k tomu dodat)
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •