Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 30

Téma: Samuel --> Samco

  1. #16

    Odpověď: Samuel --> Samco

    Na akom skrátení ?

  2. #17
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Samuel --> Samco

    Citovat Původně založeno Samuel012345 Zobrazit příspěvky
    Na akom skrátení ?
    3 dni.

  3. #18

    Odpověď: Samuel --> Samco

    Tak tri dni je veľa iba ak na jeden deň t.j. že by sa mi ban skončil dnes dá sa to takto ?

  4. #19
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Samuel --> Samco

    Pri každom bane boli nadávky v podobnom rozsahu a s vážnejšou formou. Je to 3. krát a dať to na 1 deň by už bolo netaktné.

  5. #20

    Odpověď: Samuel --> Samco

    Nie pod jeden deň na jeden deň. Ale ide o to že som sa hneď ospravedlnil a povedal som že to bolo iba z nervov takže ak nehodláš skratiť ban na jeden deň tak ja nevidím význam hrať to keď nemožem v chate zahrešiť.Napiš vyjadrenie k jednemu dňu ak sa da budem to hrať ak nie tak nič.Vďaka.

  6. #21
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Samuel --> Samco

    Dôvod k hrešeniu nie je prečo mať, je to len hra. Za jednu - dve nadávky ťa nikto nestrestá.

    Celkovo však vulgárne vystupovanie nie je prijateľné, tým duplom ak tu ide o nadávky na rodinu, ktoré sú vážne, tak ako je v tomto prípade viacnásobne a opakovane. Je nedobré, ak nemáš etické základy slušného vyjadrovania, to však nie je dôvod prenášať to do hry.

    V ponuke sú stále 3 dni. Samozrejme máš právo aj nesúhlasiť, ale pod 3 dni už nemožno ísť. Respektívne alternatíva je stále aj tých 7.

  7. #22

    Odpověď: Samuel --> Samco

    Takže cca 4 hodiny odje*ané čakaním na tvoje odpisovanie.Vieš čo nechaj si aj tvoj ban.Prajem ti veľa úspechov a choď si to hrať sám.čau.

  8. #23

    Odpověď: Samuel --> Samco

    Citovat Původně založeno Samuel012345 Zobrazit příspěvky
    Nie pod jeden deň na jeden deň. Ale ide o to že som sa hneď ospravedlnil a povedal som že to bolo iba z nervov takže ak nehodláš skratiť ban na jeden deň tak ja nevidím význam hrať to keď nemožem v chate zahrešiť.Napiš vyjadrenie k jednemu dňu ak sa da budem to hrať ak nie tak nič.Vďaka.
    Vidím dobre? Je to len hra a čokoľvek iné ma vätšiu váhu. Proti skráteniu už len z princípu že mu je 3 dni až moc. Pritom by už v stredu hral.
    Spoiler Spoiler:


  9. #24
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Samuel --> Samco

    Vždy sa snažím vyjadriť k "mojim" žiadostiam o unban, čo najrýchlejšie, resp. hneď ako je to možné. Za čakanie sa ospravedlňujem, k PC som sa však dostal až teraz večer. Mrzí ma to.
    Naposledy upraveno Samco; 06-05-19 v 21:28.

  10. #25
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Samuel --> Samco

    Samuel podla mna si mohol mat davno UB keby si adminovi sa ospravedlnil este vcera a dal nejaky prislub dobreho chovania.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  11. #26

    Odpověď: Samuel --> Samco

    Ale ja som adminovi nič nespravil a tomu chlapcovi som sa ospravedlnil.

  12. #27
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Samuel --> Samco

    Písal som, že editnem môj príspevok ale fuh it. Myslím, že 3 dni sú úplne v pohode ak sa ospravedlníš a napíšeš, že sa budeš takému častému nadávaniu vyhýbať. Za pár nadávok do chatu ( nenamierených na nikoho adresu) ťa nikto trestať nebude predsalen csko je najviac toxic hra ale ten tvoj CHL vyzerá strašne. Ak splníš čo som napísal, tak budem za skrátenie na 3 dni a myslím, že nebudem sám. Skracovanie na 1 deň by s históriou 3 banov nemalo zmysel a ani efekt.

  13. #28

    Re: Samuel --> Samco

    Zdravím. Myslím si, že omluva by měla být automatická, nikoliv domluvená. Přijde mi zvrácené někoho nutit k omluvě, aby se mu zkrátil ban. Zároveň mi přijde zvrácené očekávat, že nadávka bude prominuta vždy, když se autor omluví. Kdybych Samcovi po osmé napsal, že je debil a čekal, že moje následná omluva to napraví, tak by mě měl každý za blázna. Délka banu byla udělena podle mne příměřeně. Za mne tedy zde není co řešit. Ban je oprávněný a jeho délku bych nadále ponechal.

  14. #29
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Samuel --> Samco

    Ono sa tu to ospravedlnenie bere z princípu že hráč by mal dokázať zahodiť svoje ego keď chce UB. Nie ešte vyjednávať že 3 dni je moc a že chce len 1 deň... Tento hráč je príklad že to nezvládne, myslím že keby žiadosť napíše iním štýlom+ospravedlnenie hneď na začiatku žiadosti možno by mohol hrať už aj teraz.

    E: ináč samko v hre môžeš v kľude zahrešiť, za občasné nadávky ktoré niesu na žiadneho hráča mierené ti nikdo ban nedá ale nie že niekomu začneš nadávať do skurvysinov a ešte sa sťažovať že aj to skrátenie na 3 dni je dlhé. Keď je ban v poriadku v rámci pravidiel tak skrátenie je dobrá vôľa admina a myslím že tie 2 slová (ospravedlňujem sa) není až taký veľký problém napísať.
    Naposledy upraveno Fast212; 07-05-19 v 10:15.
    Už neni čas huliť...

  15. #30
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Samuel --> Samco

    Ban skrátený a už vypršal. Pri opätovnom nadávaní a urážaní môže byť dĺžka banu opäť vyššia, preto pozor na to.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •