Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: [ čakanie na admina ] Stížnost na admina TŘI VYKŘIČNÍKY - Medvidek Teddy

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Exclamation [ čakanie na admina ] Stížnost na admina TŘI VYKŘIČNÍKY - Medvidek Teddy

    Chtěl bych si stěžovat na našeho méďu béďu teddyho Který očividně, ačkoliv nemá práva na jb ( podle mého infa ), nezná délky banů a očividně ten ban ani neumí dát správně, banuje na sekci, kde nemá co banovat.
    je mi líto toho žolíka, 14 dní ban :(
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=269054
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=269053

    Pro jistotu, kdyby ty bany někdo smazal a dělal že nic neni Mrk mrk.
    Spoiler Spoiler:
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Stížnost na admina TŘI VYKŘIČNÍKY

    Admin by nemal banovať nič čo nieje z jeho sekcie z výnimkou snád ked sa jedná o SH alebo multihack kde je to na základe dema 100% potvrdené a lahko dokázatelné. Jump admin by absolútne nemal dávať zákazy k CT na JB kedže spolu z TTTčkom sú to 2 mody ktoré sa výrazne líšia od ostatných, hlavne v pravidlách. či už bany boli oprávnené alebo nie tak by sa každopádne mal udeliť okamžitý UB a admin by sa mal ospravedlniť.
    Už neni čas huliť...

  3. #3

    Odpověď: Stížnost na admina TŘI VYKŘIČNÍKY

    Čao,
    Medvídek Teddy ty bany zruší a já zase nahodím
    Navíc budu tak hodný, že tomu žolíkovi to zkrátím na jeden týden (Důvod: Za komplikace)

    E//: Samozřejmě za předpokladu, že natáčel demo.
    Naposledy upraveno Latins; 14-05-19 v 14:12.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Stížnost na admina TŘI VYKŘIČNÍKY

    myslím že omluv s bráchama bylo dost od teddyho :D
    https://csko.cz/forum/showthread.php...l=1#post518267
    Tady už byl poučen a zdá se že to nepomohlo zase vytáhl Brácha kartu podle všeho :D
    Naposledy upraveno teecko; 14-05-19 v 14:05.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Stížnost na admina TŘI VYKŘIČNÍKY

    Citovat Původně založeno teecko Zobrazit příspěvky
    Chtěl bych si stěžovat na našeho méďu béďu teddyho Který očividně, ačkoliv nemá práva na jb ( podle mého infa ), nezná délky banů a očividně ten ban ani neumí dát správně, banuje na sekci, kde nemá co banovat.
    je mi líto toho žolíka, 14 dní ban :(
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=269054
    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=269053

    Pro jistotu, kdyby ty bany někdo smazal a dělal že nic neni Mrk mrk.
    Spoiler Spoiler:


  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Stížnost na admina TŘI VYKŘIČNÍKY

    Teddy no čo tomuto sa nevyhnes... Včera som mrkol na tvoj chl a tam si písal že si Bany obhájiš a máš aj demo. Ale jaksi skutek utek
    Už neni čas huliť...

  7. #7

    Odpověď: Stížnost na admina TŘI VYKŘIČNÍKY

    Když se podíváš do banlistu a zadáš si do něj údaje od hráče "zolik22", tak zjistíš, že má ban ode mě. Demo bylo dodáno hráčem, kde se prokázalo, že ban je oprávněný.

    Teď jenom počkáme i na druhé demo od Teddyho.

  8. #8
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Stížnost na admina TŘI VYKŘIČNÍKY

    bany mohly být oprávněné, avšak na JB, kde nemá práva, tudíž tam nemá co banovat.
    Neni to tak dávno kdy za tohle jiného admina ostatní téměř ukamenovali a ted jako by nic. zajímavé lulw

    Od unora nenapsal ani do jedné žádosti o UB zda je či neni cheated a na jump servery chodí minimálně vzhledem k Chl
    To, že je jump adminů málo, si nechce pro sebe, je asi tak aktivní admin jak byl Saintpepo náborář.
    "Takových je tu víc" můžete oponovat, ale ti alespon nebanují kde nemají
    Naposledy upraveno teecko; 15-05-19 v 18:57.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Stížnost na admina TŘI VYKŘIČNÍKY

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Když se podíváš do banlistu a zadáš si do něj údaje od hráče "zolik22", tak zjistíš, že má ban ode mě. Demo bylo dodáno hráčem, kde se prokázalo, že ban je oprávněný.

    Teď jenom počkáme i na druhé demo od Teddyho.
    Tu ale ide len o ten princíp že banoval niekde kde nemá práva nie či ten ban bol oprávnení alebo nie... že si dal ban žolíkovi som si všimol už včera.
    Jailbreak 8 mini 14-05-2019 12:00:24 STEAM_0:1:165772810 193.165.103.78 Medvídek Teddy už ho má na 3 dny
    Jailbreak 8 mini 14-05-2019 12:01:00 STEAM_0:1:165772810 193.165.103.78 Medvídek Teddy hele já mu ho připisuji a každou blbostí co udělá mu ho dávám o den delší
    Jailbreak 8 mini 14-05-2019 12:01:27 STEAM_0:1:165772810 193.165.103.78 Medvídek Teddy už má 3 dny ale takhle to vidím na týden
    Jailbreak 8 mini 14-05-2019 12:02:04 STEAM_0:1:165772810 193.165.103.78 Medvídek Teddy no už ho má na týden
    Jailbreak 8 mini 14-05-2019 12:06:38 STEAM_0:1:165772810 193.165.103.78 Medvídek Teddy 11 dní má ban zatím

    2 doležitíé vety:
    Jailbreak 8 mini 14-05-2019 12:08:49 STEAM_0:1:165772810 193.165.103.78 Medvídek Teddy zabanuji ho a potom si to obhájím
    Jailbreak 8 mini 14-05-2019 12:11:24 STEAM_0:1:165772810 193.165.103.78 Medvídek Teddy dělám demo promin

    Stažnosť si teddy čítal už včera, čiže mohol pokojne zareagovat času mal na to dosť. Jediné čo tu zatial vidím je vyhýbanie sa zodpovednosti za vlastné chyby. Dobre vedel že ked bude banovať čo nemá že z toho može byť problém a ked ten problém je tu tak sa tvári akoby nič. Včera ignoroval fellowa ked sa ho pýtal in-game že prečo banoval na JB, potom leavol.
    Už neni čas huliť...

  10. #10

    Re: Stížnost na admina TŘI VYKŘIČNÍKY

    Tady reálně ani není co, k čemu by se mohli ostatní admini vyjádřit. Navrhuji tenhle případ přenechat náborářům stejně jako druhou stížnost na rejkace. Každý admin má povinost pravidelně kontrolovat fórum kvůli možným žádostem o UB popř. stížnostem. Dotyčný thread viděl, ale rozhodl se neodpovídat. Třeba to řeší soukromě přímo s náboráři, v čemž bych ho i chápal.

  11. #11
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Stížnost na admina TŘI VYKŘIČNÍKY

    No mohl by se sem vyjádřit náš hlavní protagonista lul, ale to se zdá se nestane, asi se brácha stydí psát na forko
    "vyřeší se to soukromě s náboráři" jojo :D Vzít smeták, koberec a je po problému :D

    Spoiler Spoiler:
    Naposledy upraveno teecko; 17-05-19 v 13:48.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Stížnost na admina TŘI VYKŘIČNÍKY

    Ježiši to je zase fraška... Zase si tu někdo dělal co chtěl... Kdyby alespoň otočil délky banů a nedal za něco, za co se dává 3 dny 2 týdny a obráceně... Toto by mělo přijít do rukou náborářů. Zde není co řešit jak psal Grakon.
    Naposledy upraveno Operak; 17-05-19 v 14:01.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  13. #13
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Stížnost na admina TŘI VYKŘIČNÍKY

    Ty taky pokazíš každou radost, já se těšil na vyjádření médvídka koaly :(
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  14. #14
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Stížnost na admina TŘI VYKŘIČNÍKY

    Jako někteří admini se nevyjádří ani do AF, když je na ně podaná stížnost, natož tady. To bys chtěl možná moc, pokud se nemusí vyjádřit do soukromé sekce, tak nemusí ani do veřejné, pak je to ovšem jejich mínus při obhajobě. Ale asi každý ví, že udělal chybu a náboráři na to musí nějak přihlédnout. Na druhé straně není to první, ani poslední případ, že admin banuje jinde a zatím se za to práva nějak extra nebraly. Bohužel tyto stížnosti už spadají pod výše uvedený nábor a my s tím nic nezmůžeme a nemůžeme ani donutit medvídka, aby se sem vyjádřil..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #15
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jump Servers
    Příspěvky
    193

    Odpověď: [ čakanie na admina ] Stížnost na admina TŘI VYKŘIČNÍKY - Medvidek Teddy

    Mám i vlastní život víte. Vrátil jsem se z dovolené.

    Hele bany jsem konzultoval potom s latinsem a dal jsem je podle toho jak to banujete. Před nějakou dobou se řešilo to samé, ale na jumpu, když měl dotyčný svolení banovat, toto je ta samá situace.

    To, že se do toho sere 3 osoba, která v tom nemá, žádný vztah tak tě docela lituji, že nemáš vlastní život a žiješ tímto. Chápu tě, na internetu každý král ;)

    Nemám aktivitu ? a na čem ji mám mít, když na serveru sotva lidi hrajou a ta hra upadá. Tím, že si tu jednotlivci hrajou na pasitele to nikomu nepomůže.

    Buráku nebo Samčo, jestli chcete vědět více nebo cokoliv pište. Have a nice day.
    Naposledy upraveno medvidekteddy; 20-05-19 v 23:15.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •