Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: N1tr0, D2Only, WH

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Mazafaka
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Stockholm / české budějovice
    Příspěvky
    25

    Exclamation N1tr0, D2Only, WH

    Dobrý den,
    Znova přidávám dalšího potencionálního cheatera
    Zde přikládám veškeré informace

    Nick: N1tr0
    ID: VALVE_0:0:846793164
    IP: 90.176.163.115
    Server: Dust2Only
    Dodatky k demu: Hráč si kontroluje mapu celkem čitelně a místa kde se většina hráčů nachází a ví , že tam nikdo není ani nezkontroluje. Tzv. Snaží se to hrát na jistotu. Můj názor je takový, že se to snaží schovávat, ale když se člověk více soustředí , prokoukne to.

    Časy z dema: (Časy jsou s předstihem zhruba 5 vteřin.)
    47:09 - Hráč s awp pushuje statečně B.. První frag mohl být lucky, avšak druhý prefire na hráče vpravo a hned na to další prefire kdy se hráč snažil pushovat.
    49:09 - Pushuje mid s Deaglem, kde si následně hned ve dveřích miří na hráče co je před B, poté umírá z CT.
    55:11 - Situace kdy hráč vybíhá z longu směr T spawn , ihned připravený cross na hráče a opět prefire.
    56:12 - Hráč vybíhá mid , následně prefire do okna na B avšak si neuvědomil že hráč je stále za zdí a nejde vidět :-)
    56:24 - Situace né přilíš jasně prokazelná , avšak si myslím, že je to stejná situace jako čas předtím. Hráč si opět neuvědomil, že protihráč nejde vidět.
    60:20 - Všimněte si, že celou dobu hráč na Burst s famasem. Aktuálně pushuje T-Spawn, kdy si kontroluje krabici a hlídá hráče, zabije hráče v katech a následně ho T hráč pushuje na blízko a hned došlo k přepnutí na normální střelbu.
    Demo: http://csko.cz/dema?UPD=R9RvWSa9

    To je z mé strany vše, pokuď jsem na něco zapomněl , rád dodám , pokuď to bude možné.

    Děkuji za přečtení
    S pozdravem MAZAFAKA
    Steam profil (Měsíčně odmítám víceméně 300+ žádostí, proto mě vždy před přidáním zkontaktujte , děkuji

    Steam skupina

    Dust2Only

    CZ/SK Twitch moderator
    Starší pán :-)

  2. #2
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061
    Spoiler Spoiler:

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Mazafaka
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Stockholm / české budějovice
    Příspěvky
    25

    Odpověď: N1tr0, D2Only, WH

    Děkuji za tak rychlou reakci :-)
    Steam profil (Měsíčně odmítám víceméně 300+ žádostí, proto mě vždy před přidáním zkontaktujte , děkuji

    Steam skupina

    Dust2Only

    CZ/SK Twitch moderator
    Starší pán :-)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •