Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Problém s moovmentom

  1. #1
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212


    Question Problém s moovmentom

    Zdravím,

    Aj keď nie som ten najobľúbenejší človek na kotelne :D tak snáď mi určite nejako pomôžete.
    Mám taký problém, že po výmene HDD za SSD mi začal blbnúť moovment. Robí mi to, že mi buď seká pohyb alebo mi neustále mení senzitivitu v hre.
    Senzitivitu mám stále tú istú, momentálne si to neustále prenastavujem od 0.45 po 0.75. Pred výmenou som mal 1.35. No a proste aj keď mám danú
    hodnotu nastavenú tak mám byť pomalší alebo rýchlejší pohyb. A tak to musím neustále prenastavovať od kedy mám SSD. Nerobí mi to v žiadnej inej
    hre, len na 1.6. Neviem čo s tým už. Jeden človek vie čo sa mi to deje, pretože mal ten istý problém, ale keďže to už bolo dávno tak mi s tým nevie
    pomôcť. Tu je taká menšia ukážka ako mi seká pohyb.
    Je to točené na inom serveri čiže to neberte ako reklamu.

  2. #2
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380


    Odpověď: Problém s moovmentom

    kdo vi jak si z hdd udelal ssd jestli tam neni problem :D protoze jestli ti tohle prepsalo textovy dokument v csku tak si posral neco co se ani nedalo. sensku ti prepisuje hodnotu nejspise nejaky userconfig v cstrike, tak se mrkni jestli v nem a configu nemas jinou hodnotu, nez tu na kterou to menis. A nevim presne kde je to zasekavani pohybu kdyz jsem to letmo zkoukl... ale padaj ti fps jak blazen takze jestli nemyslis ty zminene zaseky v plynulosti framu?

  3. #3
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212


    Odpověď: Problém s moovmentom

    Ten sekavý pohyb mi nerobia FPS. Tie dropy boli kvôli tomu, že to robil demo cez OBS. Wooden PC vieš.

    Neviem aké hodnoty máš na mysli. Hrám csko cez 14 rokov ale skúsenosti s takýmito vecami bohužiaľ nemám.

  4. #4
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241


    Odpověď: Problém s moovmentom

    Jestli máš namysli ty záseky ve framech co pozoruju ( nevím jestli to není vinou dema ) tak se mrkni jestli v tom nemá prsty nějaká aplikace v pozadí. Kdysi jsem měl nějaký gamebooster jehož rozhraní mi dělalo konkrétně v csku bordel právě v podobě těchto výpadků framů ale fps mi běželo stabilně na lock 200 framů.
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  5. #5
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212


    Odpověď: Problém s moovmentom

    Tieto problémy bohužiaľ mám ale v čase videá som nemal na pozadí nič spustené. Taktiež ani OBS mi to nerobilo. Robilo mi to ešte pred tým keď som ho zapol.

    Skôr mi ide o to, že sa mi prenastavujú hodnoty senzitivity. Či mám 0.6 alebo 1 tak stále to musím prenastavit lebo mi to buď ide rýchlejšie alebo pomalšie. Neviem či nebude problém v samotnej hre.

  6. #6
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241


    Odpověď: Problém s moovmentom

    Takže se ti mění hodnoty sensitivity ale v nastavení to nejde vidět jestli chápu správně. Zkus ověřit integritu herních souborů skrz steam, jestli to nepomůže tak zkus reinstalovat csko. Jestli hraješ na zahraničních serverech tak je dost možné že sis do cska natáhnul nějaký bordel.
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  7. #7
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212


    Odpověď: Problém s moovmentom

    Integritu som overoval asi 20x a csko som reinštaloval. Tento problém bol aj keď som mal ešte HDD. Na druhom steam účte, keď som sa pripojil dp hry, mi robilo to isté. Presne to čo som písal mi robilo aj tam ale na hlavnom nie a to isté aj keď som používal skúšal NS Client. Zo zahraničných serveroch som nemohol nič stiahnuť lebo na ne nechodím a keď som menil HDD za SSD tak pri inštalácií mi to resetovalo cstrike_downloads čiže som tam nemal nič a musel znova sťahovať údaje zo serveroch, na ktorých hrám.

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele Algorythm
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Zombie sekce, správa sekce maping
    Příspěvky
    241


    Odpověď: Problém s moovmentom

    Citovat Původně založeno Dannyko Zobrazit příspěvky
    Mám taký problém, že po výmene HDD za SSD mi začal blbnúť moovment.
    Citovat Původně založeno Dannyko Zobrazit příspěvky
    Tento problém bol aj keď som mal ešte HDD.
    Okay. I guess I give up then.
    "You turned the page. I burned the book."

    https://steamcommunity.com/profiles/76561198155708709

  9. #9
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212


    Odpověď: Problém s moovmentom

    Problém vyriešený. V nastaveniach grafickej karty som mal zapnuté špeciálne nastavenie vertikálnej synchronzácie a to mi robilo problém. Ako náhle som to vypol tak problémy s pohybom prestali.
    Presnejšie ide o toto nastavenie. Myslím si, že téma sa môže brať ako vyriešené a môže sa uzavrieť.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •