Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: žiadosť o admin práva na AIM .

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    8

    žiadosť o admin práva na AIM .

    Pekný večer prajem.
    Chcel by som požiadať o admin práva na kategóriu serverov AIM ,
    STEAM ID: STEAM_0:0:2998970
    steam profile :https://steamcommunity.com/id/mrbloodq/
    Moje skúsenosti:
    Ku counter striku som sa dostal pred 9rokmi ako malý chlapec. Uvidel som túto hru u môjho brata ale moc som jej neporozumel v tom veku a tak ma zaujímalo o čo ide v tejto hre a chcel som si to vyskúšať na vlastnej koži . Začiatky boli ťažké ako to býva skoro pri každých veciach keď sa človek učí nové veci, ale postupom času sa to všetko zlepšilo a ponoril som sa do hry. Začal som do nej investovať o mnoho viac času než predtým. Moja prvá návšteva bola práve na tomto portáli vďaka stiahnutiu cska práve z tohto portálu. Po čase som si založil steam a rozhodol sa investovať tých pár eur do tejto hry. V roku 2017 som stretol na AIM servery veľmi dobrého priateľa s ktorým sme neskôr vytvorili nejaký ten clan. A snažili sme sa presadiť v AIM mapách a zúčastnili sme sa aj AIM 3v3 Turnaja na tomto portáli. Neskôr to všetko pominulo a každý sme si šli vlastnou cestou a dali si s Cskom pauzu. A dnes som sa rozhodol že vyskúšam podať práve tuto žiadosť keďže som vždy chcel mať vlastný server alebo byť aspoň v nejakej hre admin.
    Moje záľuby sú šport konkrétne bicyklovanie a hry, aktívny som na steame nonstop a odpisujem na správy cca do pol hodiny. Môj vek je 17rokov. Volám sa Richard a bývam približne hodinu od Žiliny. A dôvod? ako som už povedal vždy som chcel byť admin , a baví ma práca s ľuďmi a rád pomáham ostatným a snažím sa pomôcť ako sa len dá.

    To je z mojej strany zatiaľ všetko prajem pekný zvyšok dňa.
    S Pozdravom Mr.

  2. #2

    Odpověď: žiadosť o admin práva na AIM .

    Čau, z hry si ťa neviem nejako vybaviť, hlásiš niekomu cheaty na steame ? Hlásenia cez ! som od teba nenašiel, iba že teba hlásia...

    E: prešiel som si chatlog a asi viem kto si. Ešte počkám čo napíše Pelargos
    Naposledy upraveno Bager258; 24-05-19 v 17:05.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2014
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    8

    Odpověď: žiadosť o admin práva na AIM .

    Hlásenia cheaterov riešim cez Pelargosa na steame väčšinou jeho kontaktovávam. A hral som proti tebe turnaj ale pravdepodobne si ma už nepamätáš ale ak si pozrieš tabulku výsledkov z Novorocneho Aim turnaju najdeš ma tam.

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: žiadosť o admin práva na AIM .

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •