Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Práva

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele panak
    Datum registrace
    May 2019
    Příspěvky
    20

    Práva

    Dobrý deň prajem!

    Chcel by som požiadat o práva , sekcia AIM (konkrétne Oldschol)

    Môj profil na steamu : https://steamcommunity.com/profiles/76561198876369635/
    STEAM ID : STEAM_0:1:458051953

    Moje skúsenosti : Som aktívny na serveroch a vždy sa niekdo nájde , ktorý porušuje pravidla
    atd... Vždy som chcel byť admín , bavilo ma pomáhať ludom. Vždy pomôžem ak sa dá. Čo sa týče skúsenosti
    od začiatku ako som začínal hrávať tak som skoro nevedel ani ako sa chodí :D Prvo som nevedel nič , či niekdo porušuje pravidla atd...no pár failov odomna sa určite nájde. Teraz už viem čo a jak je , na oldschole som dosť aktívny takže by som nemal problem udržiavat poriadok.

    Na forum som si vytvoril učet myslím predvčerom , no ja budem aktívny furt :)

    Hlásenie : Cez steam som hlásil Narutovi,Pelargosovi,Bágerovi...cez "!" som hlásil často krát , ked som začínal no určite sa načlo dosť failov..začo sa ospravedlnujem :)

    Čistý rejstřik : Na začiatku ked som začínal myslím že som dostal ban na TTT čo už bolo dávno , inak myslím pohode.

    INFO!

    Moje meno je FIlip a je mi 15 rokov. Pochádzam z Medovariec. Rád hrávam cs 1.6 , raz za čas sa venujem hip hopu.... Na serveroch hrávam pod nickom : jan krstitel.
    Ďakujem za odpovede , prajem pekný zvyšok dňa

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Práva

    Lck. na vl. Zd.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •