Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: DiaZzK0.o

  1. #1

    DiaZzK0.o

    Vypis z konzole:

    Od Vice

    https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=269367


    Poznamka:


    jebe ti? celou mapu jsi afk a vratis se zrovna kdyz prejdu vezne ale to ze jsem mel vd si nevidel vid? dik za unban.

    A dejte unban na ucet INHERENT1 protoze to je slozite resit pres nekoho jineho.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: DiaZzK0.o

    Jsem něco zaspal ? Nepamatuju si, že by se banoval teamkill ( myslím za vězně, samozřejmě).

    Vyjímkou jsou mody, ale i tak to není na ban. Hodilo by se něják tu situaci tady osvětlit)

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: DiaZzK0.o

    Někde v AF se řešilo, že vyhrání kola za vězně není dobré pomocí zabití autíčka. Sice nenásledovalo PP, ale slyšel jsem na tebe od hodně adminů stížnosti, měl si snad i chvilku permu pokud vím... NEvidím zde důvod proč by tato situace nebyla hodná banu. Ještě jsem si psal se Samčem, který mi ban schválil protože sám jsem si nebyl jistý.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  4. #4
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Odpověď: DiaZzK0.o

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Někde v AF se řešilo, že vyhrání kola za vězně není dobré pomocí zabití autíčka.
    tohle je maximalna blbost, a dat za to vd ešte väčšia skrátka tomu majú ct zabrániť za TK VD nieje pokiaľ viem... i keby zrazí 10 hráčov naraz 5 kôl po sebe nemas najmensi pravo mu dat ban teda pokiaľ to nieje počas modu

    o5 sa potvrdilo to jak admini znaju pravidla

    a simon ma viac menej povinnost zabit vdcko ked sa o taký teamkill čoilen pokúsi

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: DiaZzK0.o

    Tohle mi příjde jako úplná píčovina, tohle se prostě nikdy nabanovalo, tohle je jednoduše na zodpovědnost Simona, přece nebudeme suplovat "neschopnost" CT amxkem.

    Klidně si mě taky zaškatulkujte do řad zastavačů Inherenta, je mi to úplně, ale úplně u prdele) Neznám ho, nejsem s ním v kontaktu, stejně jako s drtivou většinou AT.
    Ale tohle mi už příjde jako vykonstruovaný procesy, který by se spíš hodily do vrcholový politiky. samozřejmě, má svou historii banů, ale vy ho snad sledujete jak STB a čekáte až udělá sebemenší zavrávorání. Co bude příště ? ban na 45454 let za to, že netrefil při PP hlavu nebo co ? :-D

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Někde v AF se řešilo, že vyhrání kola za vězně není dobré pomocí zabití autíčka. Sice nenásledovalo PP, ale slyšel jsem na tebe od hodně adminů stížnosti, měl si snad i chvilku permu pokud vím... NEvidím zde důvod proč by tato situace nebyla hodná banu. Ještě jsem si psal se Samčem, který mi ban schválil protože sám jsem si nebyl jistý.
    Okej, tak to můžeš dát ban i mně, jeikož jsem obdobnou věc udělal před zraky Inherenta a dalších xx lidí.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: DiaZzK0.o

    Prepáč Operák kludne som za to že ked poruší jakékolvek pravidlo a niekto mu dá hoci aj permu budem súhlasiť, ale jak som písal aj v AF ked to není pri mode, zakázané to není https://csko.cz/forum/showthread.php...23283%3Bzni-CT č1 a č2. Je blbosť ho banovať za niečo čo je povolené, také veci riešia ctčka a simon.
    Už neni čas huliť...

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: DiaZzK0.o

    no tak já mu dám unban nemám problém no.. Když myslíte, že je to v pohodě...

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •