Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Žádost o CHH - Aim server1

Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    csko.cz

*VIP*

9 z 15 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

Post Žádost o CHH - Aim server1

Ahoj,
    chtěl bych tímto požádat o "znovuvrácení" Support admina na aim servery.

Něco o mně: Jmenuji se Dan, nějakou tu dobu se tady na Kotelně pohybuji, takže mě tu lidi znají. Letos jsem maturoval na gymnáziu a hodlám dále studovat brněnské VUT obor architektura, kde jsem úspěšně složil poměrně náročné příjmací zkoušky. Ve svém volném čase (který teď budu mít nadmíru dost) bych se chtěl věnovat tréninku florbalu a nějak bych chtěl znovu přispět k udržování Aim serverů.

Zkušenosti: Byl jsem tu asi rok admin, zkušenosti s AMX a rozeznání cheatingu mám, když nevím, poradím se s více lidma. Práva mi byly odebrané na základě mého pubertálního chování a celkově mé nevyzrálosti, je mi 19 let a příjde mi, že jsem v mnoha ohledech dospěl a stal se normálním racionálně myslícím člověkem.

Prohřešky apod. : Historii co se týče banů moc pestrou nemám, byly tam bany výrazně z JB, ale s tím jsem přestal asi v roce 2014, kdy sem se plně začal věnovat aim módům, kde jsem o rok později dostal práva. Z aim serverů nemám žádný ban, ani VAC.

Moje SID: STEAM_0:0:56951860

Děkuji za přečtení mé žádosti, rád odpovím na veškeré otázky co mi budou položeny.
    Naposledy upraveno Unihoc; 01-06-19 v 21:37. Důvod: +sid

V dnešní době je těžší o práva přijít než je získat a přečíst si můj obrázek v podpisu a usodit jací lidé zde vládnou čau grakone

Server admin Avatar uživatele Bager258
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Trenčín/Bratislava

*VIP*

1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

Odpověď: Žádost o CHH - Aim server1

Čau, po ako dlhej dobe si to zas začal hrať ? Btw vynechal si SID a mne sa to v mobile fakt nechce hľadať.

Stálý člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    csko.cz

*VIP*

Omlouvám se za nekompletní žádost!

Moje SID: STEAM_0:0:56951860

Aktivně jsem přestal hrát na přelomu 2015-2016, potom jsem sem tam zapnul hru, ale aktivně jsem to začal hrát tak poslední 3-4 měsíce, kdy jsem ve škole neměl co dělat a přes svaťák jsem taky celkem hrál.

V dnešní době je těžší o práva přijít než je získat a přečíst si můj obrázek v podpisu a usodit jací lidé zde vládnou čau grakone

Moderator, server admin Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014

1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

Zkusil bych to.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.

Server admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno

*VIP*

1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

Re: Žádost o CHH - Aim server1

PRO na support admina
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

Server admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    Fceit, ESEA, 99DMG

1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

Klidně Pro, stejně je to v dnešní době celkem šumák a není třeba být x let proti. Zájem má stále a snaží se už dlouhou dobu, tak proč ne, navíc sám moc dobře ví jak lehce se ty práva dají vzít, tudíž se jistě polepšil za ty roky.

DiE'

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání