Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: Žádost o CHH - Aim server1

Threaded View

  1. #1
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,195

    Post Žádost o CHH - Aim server1

    Ahoj,
    chtěl bych tímto požádat o "znovuvrácení" Support admina na aim servery.

    Něco o mně: Jmenuji se Dan, nějakou tu dobu se tady na Kotelně pohybuji, takže mě tu lidi znají. Letos jsem maturoval na gymnáziu a hodlám dále studovat brněnské VUT obor architektura, kde jsem úspěšně složil poměrně náročné příjmací zkoušky. Ve svém volném čase (který teď budu mít nadmíru dost) bych se chtěl věnovat tréninku florbalu a nějak bych chtěl znovu přispět k udržování Aim serverů.

    Zkušenosti: Byl jsem tu asi rok admin, zkušenosti s AMX a rozeznání cheatingu mám, když nevím, poradím se s více lidma. Práva mi byly odebrané na základě mého pubertálního chování a celkově mé nevyzrálosti, je mi 19 let a příjde mi, že jsem v mnoha ohledech dospěl a stal se normálním racionálně myslícím člověkem.

    Prohřešky apod. : Historii co se týče banů moc pestrou nemám, byly tam bany výrazně z JB, ale s tím jsem přestal asi v roce 2014, kdy sem se plně začal věnovat aim módům, kde jsem o rok později dostal práva. Z aim serverů nemám žádný ban, ani VAC.

    Moje SID: STEAM_0:0:56951860

    Děkuji za přečtení mé žádosti, rád odpovím na veškeré otázky co mi budou položeny.

    Info-edit: Jsem na dovolené už týden a půl, omlouvám se za neaktivitu.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 06-08-19 v 08:16. Důvod: +sid, info update

    čau grakone


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •