Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: Žádost o CHH - Aim server1

  1. #1
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Post Žádost o CHH - Aim server1

    Ahoj,
    chtěl bych tímto požádat o "znovuvrácení" Support admina na aim servery.

    Něco o mně: Jmenuji se Dan, nějakou tu dobu se tady na Kotelně pohybuji, takže mě tu lidi znají. Letos jsem maturoval na gymnáziu a hodlám dále studovat brněnské VUT obor architektura, kde jsem úspěšně složil poměrně náročné příjmací zkoušky. Ve svém volném čase (který teď budu mít nadmíru dost) bych se chtěl věnovat tréninku florbalu a nějak bych chtěl znovu přispět k udržování Aim serverů.

    Zkušenosti: Byl jsem tu asi rok admin, zkušenosti s AMX a rozeznání cheatingu mám, když nevím, poradím se s více lidma. Práva mi byly odebrané na základě mého pubertálního chování a celkově mé nevyzrálosti, je mi 19 let a příjde mi, že jsem v mnoha ohledech dospěl a stal se normálním racionálně myslícím člověkem.

    Prohřešky apod. : Historii co se týče banů moc pestrou nemám, byly tam bany výrazně z JB, ale s tím jsem přestal asi v roce 2014, kdy sem se plně začal věnovat aim módům, kde jsem o rok později dostal práva. Z aim serverů nemám žádný ban, ani VAC.

    Moje SID: STEAM_0:0:56951860

    Děkuji za přečtení mé žádosti, rád odpovím na veškeré otázky co mi budou položeny.

    Info-edit: Jsem na dovolené už týden a půl, omlouvám se za neaktivitu.
    Naposledy upraveno UNHCZ; 06-08-19 v 09:16. Důvod: +sid, info update

    čau grakone


  2. #2

    Odpověď: Žádost o CHH - Aim server1

    Čau, po ako dlhej dobe si to zas začal hrať ? Btw vynechal si SID a mne sa to v mobile fakt nechce hľadať.

  3. #3
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o CHH - Aim server1

    Omlouvám se za nekompletní žádost!

    Moje SID: STEAM_0:0:56951860

    Aktivně jsem přestal hrát na přelomu 2015-2016, potom jsem sem tam zapnul hru, ale aktivně jsem to začal hrát tak poslední 3-4 měsíce, kdy jsem ve škole neměl co dělat a přes svaťák jsem taky celkem hrál.

    čau grakone


  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o CHH - Aim server1

    Zkusil bych to.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Žádost o CHH - Aim server1

    PRO na support admina
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Žádost o CHH - Aim server1

    Klidně Pro, stejně je to v dnešní době celkem šumák a není třeba být x let proti. Zájem má stále a snaží se už dlouhou dobu, tak proč ne, navíc sám moc dobře ví jak lehce se ty práva dají vzít, tudíž se jistě polepšil za ty roky.

    DiE'

  7. #7
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Žádost o CHH - Aim server1

    Osobně si tebou nejsem jistá. Na jednu stranu klidně bych tě na zkoušku vzala a na TA, ne žádný support admin ani není, to byl snad tehdy nějaký joke výmysl, ted se nic takovýho ani nedává. Ale na druhou mám obavy, abys nakonec nedopadnul jak madunax, který banoval dobře na aimu, ale bohužel stal se mu osudným chození na JB, kde dostával bany, což se ve tvém případě nedávno utvrdilo v té stížnosti. UB si sice dostal, ale spoustu věcí se už změnilo, takže pokud by ti dali šanci, asi bych ti doporučila tam bud vůbec nechodit, nebo se vyvarovat věcem, které jsou už zakázané.

    Pokud si žádáš o práva, tak se také vyvarovat zbytečným hádkám třeba v chatboxe, nebo poznámkám. To taky moc nepřidává jako vizitku, k tomu co si napsal "pubertálnímu chování a nevyzrálosti"
    Nábor se také změnil, takže budeš muset mít vekou trpělivost, než se k tomu náboráři třeba dostanou.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Žádost o CHH - Aim server1

    Děkuji za vaši projevenou náklonost.

    To Britny: Psal jsem to už před skoro 5 lety, nevadí mi být only CHH, v tu dobu jsem byl posedlý tím být prostě sejný jako ostatní, být prostě jednou v budoucnu tím SA, doba se změnila, měl bych být rád za to, co mi bylo dáno. Nevadilo by mi mít pod mým nickem na forku klidně i toho Support admina, ale raději bych tam uvítal Cheathuntra :D ale to je už detail - banovat bych mohl tak či tak. O JB nebudu moc psát, je to prostě server na kterým jsou lidi, který tak nějak znám ještě z dob minulých a rád si s nima pokecám a zahraju, to že jsem dostal zákaz od Fellowa, který si s prominutím na mně nahonil svoje ego, tak i přes to vše, jsem byl vždycky na JB brán jako pravidla respektující hráč a v konečném důsledku si prostě každej chce zablbnout, a netušil jsem že z toho budou tři týdny zákaz (hodně adminů si stejně řekli že ten ban byl prostě egotrip a přepal, ale i tak respektuji že mi ho Fellow dal.)

    To že na někoho řeknu svůj názor, jsem v jisté míře i slušný já osobmě neberu jako nákou hádku, ale vezmu si to k srdci :) stejně jsem se zachoval vždy slušneji než ten na kterého byla moje kritika směřována.

    Děkuji
    Naposledy upraveno UNHCZ; 29-06-19 v 21:40.

    čau grakone


  9. #9

    Odpověď: Žádost o CHH - Aim server1

    šancu by som ti dal, pro

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: Žádost o CHH - Aim server1

    Klidně bych to s ním taky zkusila.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Johny Pampeliska
    Datum registrace
    Nov 2010
    Umístění
    Chomutov
    Příspěvky
    1,300

    Odpověď: Žádost o CHH - Aim server1

    Je to sice Vemeno, ale za ty roky to tu zná...... a my známe jeho :D já jsem PRO
    "Zeus neni bůh, je to jen obyčejnej trouba. Johny Pampeliška * 1987

  12. #12

    Re: Žádost o CHH - Aim server1

    ma 135 IQ. jednoznacne pro :D
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  13. #13
    Terminátor Avatar uživatele UNHCZ
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Aussig Sudety
    Příspěvky
    1,192

    Odpověď: Re: Žádost o CHH - Aim server1

    Citovat Původně založeno kono159 Zobrazit příspěvky
    ma 135 IQ. jednoznacne pro :D
    Tebe to furt neomrzelo po těch letech? :Ddddd

    Díky všem za vyjádření!

    čau grakone


  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Žádost o CHH - Aim server1

    Ked Kamil hovorí áno, nemôžem byť proti...

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Žádost o CHH - Aim server1

    Konečně někdo, kdo není šmatlavý a není mu 14 roků.

    PRO

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •