Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: Ban za vulgární nick.

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele soilwork
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    ´Prague Czech Republic´
    Příspěvky
    74

    Thumbs down Ban za vulgární nick.

    Zdravim.Můj nick ve hře je Cowboy From Hell a před pár minutama jsem dostal ban na 1den za vulgární nick.Admin,Leryx takže poloadmin mi dal ban,ani jednou mě na to neupozornil a rovnou mi to takhle vpálil.Byl tam hráč kterej měl nick kokot kokotsky který byl 3x upozorněn na to,aby si ho změnil a on tak neučinil.Leryx ho nechal hrát dál a nějak to neřešil.Hodně mi vadí jeho způsob adminování.Dík.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Ban za vulgární nick.

    Dle chat loggeru leryx ani jedoho neupoznoval...

    22:10:27 <VALVE_0:0:1616112095><109.230.20.21> *DEAD**NPSM* ? D@ancii ? xP xD : Leryxi banuj tie nevhodne NICKI!!!
    22:10:30 <STEAM_0:1:48533373><88.102.191.60> *DEAD*Leryx : ja vas seru, vas proste vybanuju a ty nicky si ani menit nemusite
    22:10:33 <STEAM_666:88:666><90.179.122.217> *DEAD*Picus Picusky : Leryx vyhod nekoho od ct a hod tam me :] :D
    22:10:37 <VALVE_0:0:1616112095><109.230.20.21> *DEAD**NPSM* ? D@ancii ? xP xD : :D
    22:10:48 <VALVE_0:0:1406582100><81.0.215.241> *DEAD*zombiemage^^ Kviik Kviik :D : ty mozna tak budes mit ban :D
    22:10:52 <STEAM_666:88:666><90.179.122.217> *DEAD*Picus Picusky : :DDDDDDDDDDDDDDDD

    PS: není to poloadmin, ale admin....
    Ban ti patří, nemáš si dávat tak demetní nicky.

    edit: http://csko.cz/bans/ban_details.php?bid=26504 tohle je tvůj ban, příště až budeš zakládat žádost o unban, podívej se sem: http://csko.cz/forum/showthread.php?...%E1dat-o-unban jak má vypadat žádost o unban a co všechno musíš doložit. Pokud to neuděláš, tak ti to zamknu...
    Naposledy upraveno ZEUS; 21-04-12 v 22:27.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele soilwork
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    ´Prague Czech Republic´
    Příspěvky
    74
    Dobrý no,je to poloadmin.

    Tady jde o princip,vsadim se,že je to zas nějakej Leryxův kamarád a nechává ho hrát dál,je mi to jasný .. :)
    Naposledy upraveno kashpi; 22-04-12 v 09:17. Důvod: sločeno

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    340

    Re: Ban za vulgární nick.

    Hráč s nickem ko*ot ko*otsky dostal ban ještě před tebou.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele soilwork
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    ´Prague Czech Republic´
    Příspěvky
    74
    Jo,ale jde o to,že byl na to třikrát upozorněn,já ani jednou. :)

    Nebudu to řešit protože to nemá cenu.Leryx tu má všechny za prdelí,já tu nemám nikoho. :)
    Naposledy upraveno kashpi; 22-04-12 v 09:17. Důvod: sločeno

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    Pokéball
    Příspěvky
    437

    Re: Ban za vulgární nick.

    On to treba nevidel, a Leryx uz trpelivost proste nemel. Tak te upozornil, podle toho co tu pises si to videl a nezmenils ho.
    Naposledy upraveno Ryukyza; 21-04-12 v 22:54.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele soilwork
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    ´Prague Czech Republic´
    Příspěvky
    74

    Re: Ban za vulgární nick.

    Nepsal mi to ani jednou :) Já jsem si to změnil až po tom,co to třikrát napsal tomu vocasovi :)

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Frackore
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Jablonec nad Nisou; CZ
    Příspěvky
    163

    Re: Ban za vulgární nick.

    A tobě jako příjde normální běhat po serveru s takovým nickem ?
    Core i5-2500K 4.00GHz; 8192MB RAM; Seagate 7200.12 1 TB; WD Caviar Blue 500 GB; Gigabyte GTX570 1280MB DDR5; LG flatron W2261-VP; Koss Porta Pro; Creative 5.1; Gigabyte Aivia K8100; Aivia M8600; Windows 7 Ultimate 64-bit


  9. #9
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Ban za vulgární nick.

    Bol som tam, lebo som ho na na toho "kkta" volal ja. Ano, 3 krát ho upozoril, potom si si ty inteligent zmenil nick (čistá provokácia) na hento, potom on napísal
    22:10:30 <STEAM_0:1:48533373><88.102.191.60> *DEAD*Leryx : ja vas seru, vas proste vybanuju a ty nicky si ani menit nemusite
    a dostali ste ban obaja.

    Takže ak ho nazývaš poloadmin, tak ty si celýblbec.

    A toto je jasná vzorka blbca na JB. Skúšať kam až môže zájsť a potom ísť plakať na fórum s každou kravinou, ktorú si sám zavinil.

    btw Cowboy nečakal som, že to zrovna budeš ty.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  10. #10
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: Ban za vulgární nick.

    Nemáš si dávat takový nick, ještě k tomu když je tam admin. A když jsi viděl, že Leryx psal tomu "kokotovi" ať si změní nick tak ti mohlo být jasné, že si ho máš změnit taky. Jako co si myslíš ty vole, že budeš takhle provokovat a čekat až tě někdo upozorní když před tebou už upozorňoval 3x někoho jiného? Ten nick na tebe seděl dokonale.

    Edit: aha, charon to napsal rychleji :D
    *DEAD*Alkaida^! : to cigan z lesa je cheacker

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele soilwork
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    ´Prague Czech Republic´
    Příspěvky
    74
    Nebudu řešit,už mě to nezajímá.Kotelna jde do piče,dobrý admini odcházej a poloadmini přicházej.Nevim proč mi nadáváš do volů,neřek jsem na tebe ani slovo tak nepiš hovna.

    Jo přiznávám se,chtěl jsem vytočit Leryxe ještě víc než byl.. Osobní důvody,nepochopil bys Charone takže si o mě mysli co chceš. :) Nikomu jinýmj bych to neudělal ale co jsem se koukal a psal jsem si s adminama z kotelny,tak za to daj kick a napíšou ať si změní nick.To mi vadí,nebudu řešit..Nebudu ještě víc posrávat už teď posraný vztahy ..

    Ani mě neznáš Cegane,ani já tebe tak víš hovno co já jsem zač tak napiš ty tvoje bezcenný ubohý názory. :) Názor 14ti letýho puberťáka!Oooo,já zapomněl,Kotelna vlastně nabírá adminy mladší 15ti let.
    Naposledy upraveno kashpi; 22-04-12 v 09:17. Důvod: sločeno

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele grEy
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    BA Ružinov
    Příspěvky
    2,886

    Re: Ban za vulgární nick.

    Clovek ta nemusi poznat. Staci, aby si precital co pises a hned si na teba spravi nazor. Keby hraci ako ty vkuse nevytacaju adminov, tak by riesili podstatne veci a sracky by zostali len vo vasich hlavach. To, ze admin hraca upozorni pred kickom a banom je v podstate len jeho dobra vola, kedze vacsina adminov rovno dava kick a ban.

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele soilwork
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    ´Prague Czech Republic´
    Příspěvky
    74

    Re: Ban za vulgární nick.

    Tak to si potom hráči taky udělají nějakej obrázek o adminech :) Je to o tý dobrý vůli,to máš pravdu ale tak by to měl dělat každej admin .. V pohodě,omlouvám se vám všem že jsem vůbec tuto debatu začal,měl bych spíš sklopit hlavu a ne se tady vymlouvat.Máte pravdu,ban mám právem a konec.

  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele Cegan z Lesa
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Ostrava
    Příspěvky
    176

    Re: Ban za vulgární nick.

    :D:D:D Ty jsi jednoduše a jestli jde kotelna do piči jak píšeš tak to je jen díky dementům jako jsi ty co dělají přesně tyhle na serverech.
    Naposledy upraveno kashpi; 22-04-12 v 09:13.
    *DEAD*Alkaida^! : to cigan z lesa je cheacker

  15. #15
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Ban za vulgární nick.

    Nemate jednodussi, nez se tu s tema mamlasama hadat, zmenit jim nick prez amx? Pokud mu to napoprve nedojde, zmenim znova a potreti uz nebudu muset, kdyz bude mit banan.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •